Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Na Hurkacza się skusze. Ruud nie błyszczy i męczył się ze starym Tsongą i Sonego. Za to Hubi wygląda naprawdę dobrze i gra swój tenis.

Co do bab to jest loteria więc na własną odpowiedzialność. Trevisan powinna, Teichamnn brała medicala z Azarenką, bo coś miała ze stopą. Jak będzie mogła normalnie grać to powinna zabiegać i zamęczyć Stephens.

Teichmann to mój czarny koń, zawsze ją wrzucam na jakiś kupon. Tylko, że ona w Rzymie z Kasatkiną brała 2x medicala bo miała coś z plecami, tutaj z Danilowicz coś z udem i już zabandażowana grała, a z Azarenką znowu jakieś problemy.
Normalnie to czarna za nią nie nadąży na korcie, no i co najważniejsze nie chce tutaj przesadzać, ale Szwajcarka to ma mocną psyche, w chuj razy już ciężkie mecze wyrywała z gardła przeciwniczce, tutaj nie ma odpuszczania jak 90% tych parodystek, jak będzie zdrowie to ma argumenty żeby jebnąć każdego i zrobić finał. Teichmann, Gauff i Pegula powinny ogarnąć swoje mecze, Miedwiediew też.

Hurkacz jak traci pierwsze podanie to jest przeważnie ruchany, Goffin grał z kontuzją od drugiego seta to już łatwo poszło, ale Ruud też słabo wczoraj zagrał, jak Hurki będzie dobrze serwował to ma szansę, tutaj nie ma nic pewnego raczej.

Ciężkie te mecze ta młoda kanadyjka na pewno napsuje krwi amerykance i się totalnie nie zdziwię jak ją pokona ona ma taki run na pewno musi być już mocno podmęczona + jakieś tam urazy jej doskwierają a Fernandez jest wymagająca. Cilic w formie ciekawe czy się postawi Danilowi a mi się wydaję że tak, Tsitsipas raczej wygra ale to będzie długi mecz. Ruud jak już wspominałem jest według mnie słabszy niż te kursy w tych meczach wystawiane jak dla mnie overhype i Hurkacz może wygrać no ale jakby to była inna nawierzchnia to bym poszedł w Polaka ale nie na ziemi.
Ja mam pograną Pegule póki co.
Dzięki wielkie za pomoc, po waszych opiniach odpuściłem Teichman i Trevisan dałem +1.5 seta, zobaczymy
 
No to jutro TeamHurkacz

Screenshot_20220529-145553_TOTALbet.jpg
 
Danił + Pegula
Djoko i Nadal 3:0

Żużel:
Jeleniewski 5,5 - 2 @1,7
Przyjemski - Szlauderbach 1 @1,65
Tungate - Pieszczek 1 @1,6
Dwa pozostałe żużle zwrot

Djoko pięknie, Nadal męczył bułe strasznie i słaby mecz - ale mamy finał w 1/4.
Bemeficjent tego meczu to Nole chyba będzie..
 
Doceniam formę Swiatek, ale na tym etapie turnieju dawać kurs 12.5 na przeciwniczke to jest jakiś absurd. 19 letnia Chinka gra bez kompleksów i ma już na koncie skalp w postaci Halep.

To jest WTA, a każda seria się kiedyś konczy. Nie polecam grac mocno, ale ja spróbuję.
 
Doceniam formę Swiatek, ale na tym etapie turnieju dawać kurs 12.5 na przeciwniczke to jest jakiś absurd. 19 letnia Chinka gra bez kompleksów i ma już na koncie skalp w postaci Halep.

To jest WTA, a każda seria się kiedyś konczy. Nie polecam grac mocno, ale ja spróbuję.
Obecną Halep to straszny pazdzierz... Ale powodzenia
 
Co ten Tsitsi... Jak oceniacie występ Igi? Wydaje się, że gdyby nie kontuzja to mogłoby być różnie.
 
Co ten Tsitsi... Jak oceniacie występ Igi? Wydaje się, że gdyby nie kontuzja to mogłoby być różnie.
Jak dla mnie to i tak by wygrała. Dobrze, że przegrała ten pierwszy set bo to niezdrowo taki wszystkich rozpierdalać.
 
Co ten Tsitsi... Jak oceniacie występ Igi? Wydaje się, że gdyby nie kontuzja to mogłoby być różnie.
Mocna ta Chinka, jakby nie siadła fizycznie po tym pierwszym secie to mogła pogonić Igę :lol:
Ona ma ponad 180cm, a super się porusza po korcie, i spory wachlarz zagrań, ale tu widać było jak spadła jej intensywność po tych 90 minutach walki w pierwszym secie, Iga to już zaprawiona w bojach, cardio dojebane.
 
Przecież Iga w tym pierwszym secie miała ją na widelcu parę razy to jak zwykle przegrała sama ze sobą.

Pegula jej się postawi najbardziej.

Zaraz Danił zamyka gładziutko :)
 
Moim zdaniem Pegula łatwo skóry nie sprzeda, półfinał z drabinki masz Kasatkine/Kudrmietova więc z tej pary wygrana będzie w Finale.
 
A jak przewidywania na mecz z Pegula?
Oglądałem Pegule z Begu bo mi zamykała kupon i jak amerykanka będzie grała jak w 1 secie to Iga ją szybko zmiecie 2:0 a jak od początku postawi opór to trochę się pomęczy ale i tak ją szybko zrobi. Jak dla mnie Świątek Fernandez finał.
No nie wiem czy warto grać na Fernandez po takim kursie, Trevisan w gazie.
Warto kolego przynajmniej według mnie jak chcesz to możemy jakiś charytatywny zakładzik zrobić. Nie chcę zapeszać ale nie widzę tutaj jak kanadyjka by miała oddać ten mecz.
 
Oglądałem Pegule z Begu bo mi zamykała kupon i jak amerykanka będzie grała jak w 1 secie to Iga ją szybko zmiecie 2:0 a jak od początku postawi opór to trochę się pomęczy ale i tak ją szybko zrobi. Jak dla mnie Świątek Fernandez finał.

Warto kolego przynajmniej według mnie jak chcesz to możemy jakiś charytatywny zakładzik zrobić. Nie chcę zapeszać ale nie widzę tutaj jak kanadyjka by miała oddać ten mecz.
Wszystko się zgadza Kratta, tylko Iga od dwóch meczów ma przestoje takie jak dzisiaj w pierwszym , albo w poprzednim w drugim secie co 7:5 wygrała że parę gemów wali auty, nie wiadomo czy to koncentracja czy coś, ona może przegrać tylko ze sobą.
 
Oglądałem Pegule z Begu bo mi zamykała kupon i jak amerykanka będzie grała jak w 1 secie to Iga ją szybko zmiecie 2:0 a jak od początku postawi opór to trochę się pomęczy ale i tak ją szybko zrobi. Jak dla mnie Świątek Fernandez finał.

Warto kolego przynajmniej według mnie jak chcesz to możemy jakiś charytatywny zakładzik zrobić. Nie chcę zapeszać ale nie widzę tutaj jak kanadyjka by miała oddać ten mecz.
Co mnie jakieś charytatywne zakłady? :lol:
Piszesz jakby to był jakiś pewniak, a Włoszka każdego 2:0 składa bez większych problemów, ja tylko uważam, że tu nie ma żadnego value w tym kursie.
 
Wszystko się zgadza Kratta, tylko Iga od dwóch meczów ma przestoje takie jak dzisiaj w pierwszym , albo w poprzednim w drugim secie co 7:5 wygrała że parę gemów wali auty, nie wiadomo czy to koncentracja czy coś, ona może przegrać tylko ze sobą.
Z tymi przestojami masz rację, myślę że aspekt presji wchodzi w kulminacyjny moment i te nad faworyzowanie Igi jej nie pomaga.
 
Co mnie jakieś charytatywne zakłady? :lol:
Piszesz jakby to był jakiś pewniak, a Włoszka każdego 2:0 składa bez większych problemów, ja tylko uważam, że tu nie ma żadnego value w tym kursie.
Tak zarzuciłem pomysł bo wiem że jest taki temat z tymi zakładami charytatywnymi no offence, widzisz a ja tu widzę value :lol:
 
Co ten Tsitsi...
Mówiłem, że całe to młode pokolenie to frajerzy. Media tak pompują baloniki z "przyszłym numerem 1" a ludzie podłapują i powtarzają po forach, a póki Djoko kariery nie skończy to dalej będzie rządził razem z Nadalem, o ile Nadalowi zdrowi dopisze bo obecnie za często się łamie i boję się, że skończy jak Federer niedługo.
Wygra taki Auger, Zverev czy Alcaraz jakiś turniej to zaraz przyszły numer jeden, a przyjdzie szlem to jest weryfikacja. Zaraz jeszcze ten ruski poleci, 3:0 od Cillica dostać to już kompromitacja jest. Jak już wcześniej pisałem jeden chuj czy ATP czy WTA, nie grajcie tego gówna zwanego tenisem :korwinlaugh:
 
Mówiłem, że całe to młode pokolenie to frajerzy. Media tak pompują baloniki z "przyszłym numerem 1" a ludzie podłapują i powtarzają po forach, a póki Djoko kariery nie skończy to dalej będzie rządził razem z Nadalem, o ile Nadalowi zdrowi dopisze bo obecnie za często się łamie i boję się, że skończy jak Federer niedługo.
Wygra taki Auger, Zverev czy Alcaraz jakiś turniej to zaraz przyszły numer jeden, a przyjdzie szlem to jest weryfikacja. Zaraz jeszcze ten ruski poleci, 3:0 od Cillica dostać to już kompromitacja jest. Jak już wcześniej pisałem jeden chuj czy ATP czy WTA, nie grajcie tego gówna zwanego tenisem :korwinlaugh:
Fantastyczna audycja panie Kolonko!
 
Doceniam formę Swiatek, ale na tym etapie turnieju dawać kurs 12.5 na przeciwniczke to jest jakiś absurd. 19 letnia Chinka gra bez kompleksów i ma już na koncie skalp w postaci Halep.

To jest WTA, a każda seria się kiedyś konczy. Nie polecam grac mocno, ale ja spróbuję.
Powalczyła dopóki sił starczyło. Ten kurs to było nieporozumienie, ale brawa dla Świątek, że doświadczeniem i przygotowaniem fizycznym ogarnęła.

Co do Hurkacza to szkoda gadać. Wróciły stare demony i chłop od razu poza grą na korcie. A szkoda, bo Ruud jak najbardziej do ugryzienia co pokazał trzeci set i początek czwartego.
 
No dzisiaj dwa fajne mecze z ucztą wieczorną i finałem.

A Cilić co wczoraj zrobił z Daniłem to szok, mecz życia zagrał, trafiał jak chciał, kiedy chciał - zmiótł ruska jak gnój po polu.
 
Back
Top