Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Sasza bierze Rolanda. Świątek przegra dopiero w finale z Travisan
Travisan jest bardzo niedoceniana ja osobiście gram ja od pierwszej rundy z Dart i idzie jej wybitnie mam ją i tutaj po kursie 3.40 na kuponie gdzie już jest otwarta droga na fajne pieniążki no ale musi wygrac a to nie będzie łatwe zadanie, na szczęście obie to nowicjuszki jeżeli chodzi o półfinał takiej imprezy i kurs rzędu 1.30 na 18 letnia Gauff jest jak dla mnie śmiechu warte a czy Sasza hmmm napewno zasłużył ale osobiście wolałbym finał Cilica z Nadalem
 
Kasatkina to jest przebijaczka bez kończącego uderzenia, taka gra dla Igi to jak trening, też jestem zdania, że tu znowu nie będzie czego zbierać. Świątek nie musi kończyć wymiany w 4-5 piłkach jak te frajerki Giorgi czy Kudermetova, może sobie z nią przebijać, a i tak będzie zyskiwała przewagę z każdym uderzeniem.
 
@Hellah @Kratta @MatFal90
Gracie Cilica kurs wzrósł do @2.85? W ostatnich meczach pozwolił zarobić będąc underdogiem. Z ruskiem ostatnio się męczył. Wiadomo każdy mecz jest inny, jak prezentował się Ruud i czy ma na jego tle szanse?
 
@Hellah @Kratta @MatFal90
Gracie Cilica kurs wzrósł do @2.85? W ostatnich meczach pozwolił zarobić będąc underdogiem. Z ruskiem ostatnio się męczył. Wiadomo każdy mecz jest inny, jak prezentował się Ruud i czy ma na jego tle szanse?
Ciężki mecz żeby grać pre. Ruud mocny w wymianach i defensywie, cilic ugrywa większość punktów serwisem i forhandem a niewiadomo jak dzisiaj z jego serwisem z drugiej strony ruud niedoświadczony z porównaniu do Cilica i też miewa bardzo słabe mecze/sety forma dnia będzie ważna ale myślę że jednak ruud regularnością wygra i zamęczy
 
Turniej barażowy:
MKS Gniezno @3,13 2x200 i zjazd @2,95 3x200

teraz 2,63 - niestety limit 200.
Jestem ciut nieobiektywny, ale my od roku przegraliśmy 1mecz z Koszalinem w 1/4 PP mając wygraną na wyciągnięcie ręki i prowadząc +5 na 8minut przed końcem. Powinno być 50/50 wycenione bo grają dwie równe drużyny. Patrząc na przygotowanie, zdrowie, trenerów obiektywnie 55/45 Gniezno.
 
Zverev to jest cymbał do kwadratu :mjsmile:
Nie wiem jak można tak chujowe decyzję podejmować na tym poziomie, te dwie pierwsze setówki nie z jego winy, ale piłka przy 4:6 pograna jakby miał po drugiej strony Isnera bez kolan, który się nie rusza, a przy 5:6 jakiś nieudolny smecz, nie mówiąc już o tym jakie on kierunki wybiera, wystawił piłkę Nadalowi pod passing shota na seta.
Koncertowo spierdolony set, od 2:6 w taju chłopu się mózg wyłączył. Teraz 3:0 dostanie i adios.
 
Last edited:
No najpierw Nadal trochę oddał na początku TB ale później saszka takie błędy takie missy że szok Nadal to jest goat teraz easy 3:0 można na live sadzić
 
2 set WTA.. Spokojnie z tym 3 - 0 nadal nie błyszczy no chyba że Zverev sam się wykończy... Musi mu siedzieć serwis i seta weźmie lekko
 
Co za pech Zvereva, kostka chyba poszła.
Ja tu miałem over 38.5, może by siadło nawet w 3 setach idealnie na styk, ogólnie to Sasza gdyby nie te nieprecyzyjne forhendy w kluczowych momentach to tak źle nie grał, tylko łeb tam nie do końca pracuje w takich sytuacjach, aż się ten finał USO z Thiemem przypominał.
 
Możemy mówić i pisać o Zverevie różne rzeczy ale to jak wyszedł w 2 secie na 6-5 od stanu 0-30 to pierdolony majstersztyk ... Mimo że za gościem nie przepadam to grał z Nadalem jak równy z równym... Niestety... Teraz w finale Hiszpana czeka mecz tzw spacerek po parku
 
Co te Gniezno mordo, ładnie prowadziły sześcioma pkt do 16 minuty a potem przez 13 minut nawet bramki nie rzuciły :facepalm:
Dzień dobry Superligo

Widzimy się w poniedziałek jak skończymy świętować.

Niestety z racji spółki akcyjnej mój koniec na Cohonnes
 
Back
Top