Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Gratulacje z powodu awansu :conorsalute:

Rzuć tam czasem jakąś sugestie w przyszłości. Pozdrawiam
Z góry w niedzielę gramy jeszcze z Varsovia będzie 1,3 pewnie ale formalność.
Superliga jest już nasza, nic więcej nie mogę powiedzieć..

Dzięki Cohonnes za all.
 
Wleciała jakaś pizda aktywistka i się do siatki przykuła, jeszcze za szyję :mjsmile:

FUWdCrnXoAA_wEw
 
Turniej barażowy:
MKS Gniezno @3,13 2x200 i zjazd @2,95 3x200

teraz 2,63 - niestety limit 200.
Jestem ciut nieobiektywny, ale my od roku przegraliśmy 1mecz z Koszalinem w 1/4 PP mając wygraną na wyciągnięcie ręki i prowadząc +5 na 8minut przed końcem. Powinno być 50/50 wycenione bo grają dwie równe drużyny. Patrząc na przygotowanie, zdrowie, trenerów obiektywnie 55/45 Gniezno.

Jak ktoś zagrał to graty wszystkim że byliście ze mną do końca.
Fortuna zajebala że 2h przed meczem 3,70 ale kurs znikał w sekundach. Na live wchodziło ile fabryka dała.
 

Attachments

  • IMG_20220603_193719699_MP.jpg
    IMG_20220603_193719699_MP.jpg
    626.5 KB · Views: 45
  • IMG_20220603_194430271.jpg
    IMG_20220603_194430271.jpg
    480.9 KB · Views: 44
Ręczna na dziś.

Sporting vs Povoa
Pavoa handicap +13,5 @1.48

Ivry vs Selestat
Selestat handicap +6,5 @1.44

Według mnie oba mocne typy.
 
Niestety Turczynki dały wczoraj dupy, dzisiaj na wieczór atakuje Polki 3:0 @1.48, powinny łatwo sobie poradzić z nieudolnymi Koreankami.
 
Ostatni prezent od mojej osoby:

PzBuk
@Gniezno 2,20.

Rano jak wstawi reszta to 1,15-1,2.

Kto pierwszy ten lepszy..
 
Sezon trawiasty otwarty i jak co roku na samym starcie mnóstwo underdogów wygrywa swoje spotkania lub chociaż psuje sporo krwi rywalom.
Totalnie luźny typ ale według mnie warty uwagi,
Zhu - Burrage @2.7
Burrage +3,5g @1.85

Kilka dni temu dziewczyny spotkały się w Surbiton w Anglii i mecz wygrała Burrage 2:0 i doszła tam do półfinału więc trochę na trawie miała okazję pograć dodatkowo gra u siebie w Nottingham. Chinka zagrała właśnie tylko 1 spotkanie które przegrała może nadal nie czuć nawierzchni. Myślę, że może być podobnie jak parę dni temu ale w TB może być różnie i te gemy wyglądają nieźle, luźny typ do obczajenia kursy powinny być równiejsze.
 
Sezon trawiasty otwarty i jak co roku na samym starcie mnóstwo underdogów wygrywa swoje spotkania lub chociaż psuje sporo krwi rywalom.
Totalnie luźny typ ale według mnie warty uwagi,
Zhu - Burrage @2.7
Burrage +3,5g @1.85
Kilka dni temu dziewczyny spotkały się w Surbiton w Anglii i mecz wygrała Burrage 2:0 i doszła tam do półfinału więc trochę na trawie miała okazję pograć dodatkowo gra u siebie w Nottingham. Chinka zagrała właśnie tylko 1 spotkanie które przegrała może nadal nie czuć nawierzchni. Myślę, że może być podobnie jak parę dni temu ale w TB może być różnie i te gemy wyglądają nieźle, luźny typ do obczajenia kursy powinny być równiejsze.
2:0 Burrage bliźniacze spotkanie do poprzedniego
 
Back
Top