Ile wy macie lat.

A najbardziej rozbraja mnie na kawałki to przeświadczenie, że im więcej studiów i dyplomów zrobisz tym będzie Ci się lepiej powodzić w życiu....a potem widzisz swoich 5tkowych kolegów co zapierdalaja u tych co ledwie dociagali do trójek w szkole....jebana obłuda wykształcenia.
Coś w tym jest, sam teraz na studiach dorabiam u dawnego kolegi z szkolnej ławki, nigdy nie błyszczał na żadnym polu, nauczyciele mu cisneli, rówieśnicy zdarzało się że także. Ale proza życia, wyjechał do Niemiec za ojcem, tam porobił 7 lat, zjechał i jest "fachura" budowlany, makowiec jedzony z kim trzeba, przetargi i 30k+ :benny:

*Ooo teraz pisząc to zobaczyłem że panowie piszecie o firmie starego xD ten sam case u typa haha
 
Robienie z takich ananasow geniuszy biznesu mnie zawsze rozpierdala. Zobacz, trójkowy a tyle osiągnął, zatrudnia ludzi. Chuja osiągnął.

Najczęściej bez fundamentu i przekazania ojcowskiego know how to by jebali grabiami od 7 do 19 w gminie pucin. Tajemnica zawsze taka sama
Oj nie :) mam sporo na to przykładów z życia, to są po prostu kombinatorzy i tym wygrywają
 
Robienie z takich ananasow geniuszy biznesu mnie zawsze rozpierdala. Zobacz, trójkowy a tyle osiągnął, zatrudnia ludzi. Chuja osiągnął.

Najczęściej bez fundamentu i przekazania ojcowskiego know how to by jebali grabiami od 7 do 19 w gminie pucin. Tajemnica zawsze taka sama
lista-miliarderow-forbesa-wszyscy-przed-30-tka-odziedziczyli-swoje-majatki-mnie-tez-nikt-nic-n...jpg
 
Robienie z takich ananasow geniuszy biznesu mnie zawsze rozpierdala. Zobacz, trójkowy a tyle osiągnął, zatrudnia ludzi. Chuja osiągnął.

Najczęściej bez fundamentu i przekazania ojcowskiego know how to by jebali grabiami od 7 do 19 w gminie pucin. Tajemnica zawsze taka sama
Mordo, co ty? Bezos, gejts, mask jakie oni mają wykształcenie? Ile klas skończyli?

Mówię ci jeden blancik otwiera umysł, stajesz się kreatywny na maksa. Największe dzieła powstawały po dobrym skunie
 
Mordo, co ty? Bezos, gejts, mask jakie oni mają wykształcenie? Ile klas skończyli?

Mówię ci jeden blancik otwiera umysł, stajesz się kreatywny na maksa. Największe dzieła powstawały po dobrym skunie
Wiadomo, właśnie piję taterkę w tojku, podcieram się moimi dyplomami i ide zapierdalać na tego dwójkowego geniusza biznesu.


Obdzwoniłem też rodzinę by wypisywali dzieci ze szkół bo to nie ma sensu.
 
Śmieszne jest jak Sebastianki które nie mogą przejść z klasy do klasy bo nie opanowali tabliczki mnożenia podają za przykład kolesi, którzy rzucili szkołę bo placówki edukacyjne miały za niski poziom dla nich i na lekcjach się nudzili.
:beczka:
Sebastianki to inwestują w najem odziedziczonych garaży a później zasrywają się po marjotach! :awesome:
 
Wiadomo, właśnie piję taterkę w tojku, podcieram się moimi dyplomami i ide zapierdalać na tego dwójkowego geniusza biznesu.


Obdzwoniłem też rodzinę by wypisywali dzieci ze szkół bo to nie ma sensu.
Imo mało odróżniasz meneli od ludzi, którzy zamiast kontynuować dalszą edukację torem większości wybrali edukację w różne inwestycje i umiejętności:) to nie jest tak, że każdy kto słabo się uczył w szkole standardowych przedmiotów będzie równie mierny w nauczaniu się innych rzeczy :) przestałem tak kategoryzować ludzi jak sam poznałem typa co po samej podstawówce rozkręcił stolarnię do bardzo dużych rozmiarów, zatrudnia różnych ludzi itp miał po prostu przejebane w życiu, ale zaufał książkom branżowym i ekonomicznym.
 
Imo mało odróżniasz meneli od ludzi, którzy zamiast kontynuować dalszą edukację torem większości wybrali edukację w różne inwestycje i umiejętności:) to nie jest tak, że każdy kto słabo się uczył w szkole standardowych przedmiotów będzie równie mierny w nauczaniu się innych rzeczy :) przestałem tak kategoryzować ludzi jak sam poznałem typa co po samej podstawówce rozkręcił stolarnię do bardzo dużych rozmiarów, zatrudnia różnych ludzi itp miał po prostu przejebane w życiu, ale zaufał książkom branżowym i ekonomicznym.
Nic nie mylę, do tamtej sprawy się odniosłem już wcześniej, po prostu nie złapałeś żartu.
 
Back
Top