Ile wy macie lat.

Dobry dzień, spierdalam do chaty...
Zjadłem sobie loda rożka :roybelly:
A u Ciebie?

To dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do mnie?
Nie pamietam żebym Ci jakoś nacisną na odcisk a ewidentnie sie przypierdalasz a mi juz sie nie chce za stary jestem :boystop:
U mnie też w sumie ok ale bez szału.
 
To dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do mnie?
Nie pamietam żebym Ci jakoś nacisną na odcisk a ewidentnie sie przypierdalasz a mi juz sie nie chce za stary jestem :boystop:
U mnie też w sumie ok ale bez szału.
Opowiadaj... :tellmemore:
 
Myślałem, że jak to zwykle już w internecie bywa, jestem jednym z najstarszych a tu się okazuje, że jednak jednym z młodszych :beczka:.

Nie jest źle, jeszcze "daleko" do 40tki :conorsalute: .
 
Back
Top