Roshi
Roshi
Nieprawda bo mentalnie 14...Jeszcze nie zgred, już nie małolat. 35![]()

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Nieprawda bo mentalnie 14...Jeszcze nie zgred, już nie małolat. 35![]()

I żebyśmy też tak się czuli, jak 4 pojawi się z przoduTak sie morda czuje
![]()

Uuuu ale mi napisałeśNieprawda bo mentalnie 14...![]()


Zabolało?Uuuu ale mi napisałeś
Weekend sie zbliża chcesz pożyczyć flotę na ruchy??
Jak tam krypto?![]()
Nasz odpowiedzialny dorosły człowieku
![]()


Czyli dalej biedny....Zabolało?
ma boleć....
Czyli dalej biedny....

Słoma Ci z butów wystaje hipokryto...
Nie martw sie Ja też jestem biedny![]()

Sam jesteś gejemSłoma Ci z butów wystaje hipokryto...![]()
Sam jesteś gejem

Zły dzień?
Dobry dzień, spierdalam do chaty...Zły dzień?
Co się dopierdalasz?
A co kurwa nie mogę do Szatana Serduszko...Zły dzień?
Co się dopierdalasz?

Dobry dzień, spierdalam do chaty...
Zjadłem sobie loda rożka
A u Ciebie?
A co kurwa nie mogę do Szatana Serduszko...
![]()

Opowiadaj...To dlaczego jesteś negatywnie nastawiony do mnie?
Nie pamietam żebym Ci jakoś nacisną na odcisk a ewidentnie sie przypierdalasz a mi juz sie nie chce za stary jestem
U mnie też w sumie ok ale bez szału.

Koniec.Opowiadaj...![]()
Koniec.


.
.Jak zaczynałem moja przygodę z forum, to też miałem daleko do 40. Kurwa mać.Myślałem, że jak to zwykle już w internecie bywa, jestem jednym z najstarszych a tu się okazuje, że jednak jednym z młodszych.
Nie jest źle, jeszcze "daleko" do 40tki.
Czyli tylko ja tak młodo zacząłem, że wy starzy w chuj a ja jeszcze przed 18Jak zaczynałem moja przygodę z forum, to też miałem daleko do 40. Kurwa mać.
18 do 100 (stu)Czyli tylko ja tak młodo zacząłem, że wy starzy w chuj a ja jeszcze przed 18

Dozywotni ban za te wszystkie kłamstwa...Czyli tylko ja tak młodo zacząłem, że wy starzy w chuj a ja jeszcze przed 18

Sobota rano a ten już naćpanyDozywotni ban za te wszystkie kłamstwa...
Niczym twój ulubiony polityk twój szanowny premier z zachodniej granicy...
![]()
Życie na emigracji nie jest łatwe.Sobota rano a ten już naćpany
Szczególnie w krasnymstawieŻycie na emigracji nie jest łatwe.

Nie wiem, nie znam ale wierzę ze jest przejebane. W jakim to kraju?Szczególnie w krasnymstawie![]()