Ile wy macie lat.

Jak zaczynałem moja przygodę z forum, to też miałem daleko do 40. Kurwa mać.
Ja zarejestrowałem się kilka lat później niż Ty ale byłem jeszcze przed 30 ale teraz już gdzieś mi widnieje na horyzoncie widmo 40 :usunto: Choć jeszcze 3 lata i kilka miesięcy „młodości” przede mną
 
Last edited:
Back
Top