jd0490
UFC Heavyweight
Chuj cię obchodziNie wiem, nie znam ale wierzę ze jest przejebane. W jakim to kraju?

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Chuj cię obchodziNie wiem, nie znam ale wierzę ze jest przejebane. W jakim to kraju?

Bolzga...Nie wiem, nie znam ale wierzę ze jest przejebane. W jakim to kraju?

Ja zarejestrowałem się kilka lat później niż Ty ale byłem jeszcze przed 30 ale teraz już gdzieś mi widnieje na horyzoncie widmo 40Jak zaczynałem moja przygodę z forum, to też miałem daleko do 40. Kurwa mać.
Choć jeszcze 3 lata i kilka miesięcy „młodości” przede mnągdzie mi widnieje

To akurat prawdaChuj cię obchodzi![]()

Czyj?To akurat prawda![]()
Liczysz na coś?
*Pudzian-jezu-jak-mi-stoi.gif*

5 z przodu puka już do drzwi?Czyli tylko ja tak młodo zacząłem, że wy starzy w chuj a ja jeszcze przed 18

Chyba Cię Pudziek z tyłu puknął5 z przodu puka już do drzwi?![]()

Oj nie bulwersuj się, starzenie się to w końcu naturalny procesChyba Cię Pudziek z tyłu puknął![]()

Oj nie bulwersuj się, starzenie się to w końcu naturalny proces
stary dziadzie

Dziękówazdrówka Młokosie
![]()

O kurwa, to prawie jeszcze raz tyle co jaDziś 32![]()

O kurwa, to prawie jeszcze raz tyle co ja
Zdrówka, staruchu
Dziękóweczka małolat!Sto lat sto latDziś 32![]()

A dziękuję bardzoSto lat sto lat![]()

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy małolat!Dziś 32![]()
(jestem 6 miesięcy starszy
)W takim razie dzięki bardzo staruchuZdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy małolat!(jestem 6 miesięcy starszy
)
