III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Ej kurwa, bo teraz się poważnie zastanawiam nad pójściem na galę, więcej atrakcji na zlocie przeważnie :D, sam już nie wiem co zrobić :P
 
Ja na ten moment w grudniu jestem na 90%, zobaczymy jednak jak będzie przebiegać ciąża żony, bo trochę problemów jest, ale może będzie git. A wtedy wjeżdżam i robię borutę!

@Masta musisz być w grudniu, bo musimy pobić rekord trwania rozmowy zanim, któryś z nas wyrzyga trzewia. Na razie jest pięć minut i your move :D
 
Ja na ten moment w grudniu jestem na 90%, zobaczymy jednak jak będzie przebiegać ciąża żony, bo trochę problemów jest, ale może będzie git. A wtedy wjeżdżam i robię borutę!

@Masta musisz być w grudniu, bo musimy pobić rekord trwania rozmowy zanim, któryś z nas wyrzyga trzewia. Na razie jest pięć minut i your move :D
Na ten moment nie mogę się deklarować, grudzień to ciężki okres w branży, będę wiedział jak coś mi się wyklaruje:)

Trzymam kciuki za zdrowie żony i potomka:beer:
 
A co z UFC205? :<
Przecież KSW #nikogo.
UFC 205 zasługuje, żeby obejrzeć je na spokojnie i na trzeźwo :)
A zlot KSW równie dobrze mógłby się nazwać "grudniowy Zlot Cohones" - chodzi tylko o to, żeby dziennikarze, wywiadowcy i felietoniści plus nieliczni die-hard fani mogli dołączyć do najebki :D
 
Kurwa, jak tym razem nie uda mi sie przyjechac na zlot i poznac Was Mordeczki to sie kurwa wrzuce do wielkiego gara z rosolem i zostane lekiem na kaca, kurwa jego mac... Tym razem juz musi sie udac, wstepnie ZLOT, bo gale na zywo wole ogladnac w zacnym towarzystwie, a nie sluchac miejsce obok spryskanych "bondem" alkusow na hali z opuchnieta glowa od omnadrenu i kosmetyczki. postaram sie tez cos dobrego ugotowac/upiec, jako,ze gotowac kocham ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top