III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Tym razem zamierzam nocleg ogarnąć dlatego pytam :D
post-23470-Jeremiah-Johnson-HD-gif-Imgur-2LEp.gif
 
Wpadłbym chętnie na zlot, tylko nie mam teammatów co by ze mną jechali, a samemu to mi się słabo chce po komunikacjach publicznych włóczyć, jeszcze się zgubię i mnie już nawet na Cohones nie znajdą :no no:.

#sierotazbydgoszczy#slabejanuszoziomy
 
@MysticBęben coś mi się numeracja nie zgadza.Ktoś wie ile tak naprawdę było zlotów.A np. najbliższy w wawie z okazji ufc 205 to jest podZLOT? nie zasluguje na numerek?!
 
@michi972 prawda jest taka,że jesteś aspołeczny i jedyne miejsce gdzie masz kumpli to w internecie, np. na Cohones.Po prostu wyjdź do ludzi i nie szukaj wymówek.Dla przypomnienia,żeby zakumplować się w liceum potrzebowałeś 3 lata więc nie skreślaj kogoś po 2 tygodniach.
 
@michi972 prawda jest taka,że jesteś aspołeczny i jedyne miejsce gdzie masz kumpli to w internecie, np. na Cohones. Po prostu wyjdź do ludzi i nie szukaj wymówek. Dla przypomnienia,żeby zakumplować się w liceum potrzebowałeś 3 lata więc nie skreślaj kogoś po 2 tygodniach.
Nie no, nie skreślam ale wiesz.Nie 3, bo bardziej 2 xD . A z cohones się widziałem w realu, a to chyba logiczne że lepiej się dogaduje z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top