III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Kurwa, jak tym razem nie uda mi sie przyjechac na zlot i poznac Was Mordeczki to sie kurwa wrzuce do wielkiego gara z rosolem i zostane lekiem na kaca, kurwa jego mac... Tym razem juz musi sie udac, wstepnie ZLOT, bo gale na zywo wole ogladnac w zacnym towarzystwie, a nie sluchac miejsce obok spryskanych "bondem" alkusow na hali z opuchnieta glowa od omnadrenu i kosmetyczki. postaram sie tez cos dobrego ugotowac/upiec, jako,ze gotowac kocham ;)

Wpadaj, weź pierdol Mamrota na chwilę i zostaw Wilkowyje :D Mieliśmy już dawno kiedyś przewinąć coś o muay thai z tego co pamiętam :)
 
UFC 205 już załatwione. Takie transakcje to juz rozumie :penn:

tryrty.jpg
 
Będziesz miał w cenie biletu poczęstunek?
Tak. Nikt nie patrzy na to czy jedziesz za 1zł czy 60zł. Poczęstunek należy się każdemu :bayan:
Muszę czaić się jeszcze na bilet powrotny bo skubańce żądają sobie teraz 39zł. Niby nie dużo ale dlaczego mam przepłacać jak są takie okazje?
 
Tak. Nikt nie patrzy na to czy jedziesz za 1zł czy 60zł. Poczęstunek należy się każdemu :bayan:
Muszę czaić się jeszcze na bilet powrotny bo skubańce żądają sobie teraz 39zł. Niby nie dużo ale dlaczego mam przepłacać jak są takie okazje?
39 zł? Faszyści
To za 2 zł wychodzisz jeszcze na plus bo princessa i woda :-D
 
Nie jeździcie Polskim Busem? W Neobusie działa to na takiej samej zasadzie
Jestem zajebanym leniem :D, ogólnie to jak wiem, że auto może stać pod chmurą, a mam zjeba na tym punkcie, bo dbam o auto chyba bardziej niż o własną kobietę :mamed:(dobrze, że jest wyrozumiała :D), to wtedy kombinuje jakieś inne środki transportu :P
 
Jestem zajebanym leniem :D, ogólnie to jak wiem, że auto może stać pod chmurą, a mam zjeba na tym punkcie, bo dbam o auto chyba bardziej niż o własną kobietę :mamed:(dobrze, że jest wyrozumiała :D), to wtedy kombinuje jakieś inne środki transportu :P

Koszt przejazdu samochodem wyniósłby mnie jakieś 250zł. Dalej, 5,5h za kółkiem w jedną strone i kolejne 5,5h powrót. Dalej, picie odpada bo ktoś musi przyprowadzić samochód do domu, wiadome. Dalej, prawdopodobieństwo mandatu.

Dla mnie wybór jest oczywisty. Jadę praktycznie za darmo, wygodnie, kimam sobie rozjebany na dwóch siedzeniach, przegladam cohones i ogolnie neta bo WIFI darmowe w autobusie (dzisiaj wracałem sobie z Krakowa w nocy to UFC na fight passie z telefonu leciało) pije na zlocie ile mi się podoba. Ogolnie mam wszystko w dupie. Jedyne co moze mi sie zdarzyc to spóznienie na dany kurs i wtedy dupa, bulimy i to grubo #powrotzHamburga :mamed:

Sytuacja zmienia się gdy jade dodatkowo z 4 osobami jak to miało miejsce na KSW 35 w Gdańsku. W takim przypadku tylko samochód
No i zakątki Polski gdzie ode mnie ciezko o jakies sensowne polaczenia
 
Sorki że śmiecę tutaj, ale może ktoś z Warszawiaków założy osobny post o zlocie na UFC 205 ? :)
Chcę wiedzieć co się szykuję :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top