III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Postaram się być na zlocie. Na 205 nie bede, bo ta gala jest zbyt 10/10 zeby ot tak sie najebac i nie ogarniac.
 
Postaram się być na zlocie. Na 205 nie bede, bo ta gala jest zbyt 10/10 zeby ot tak sie najebac i nie ogarniac.

E tam. Zastosuj mój system z ostatniego oglądania u Murasa:
Najebać się i upalić na samym początku. Iść wyrzygać co się da by potem spokojnie zasnąć na dwie, trzy godziny. Obudzić się w połowie prelimsów i obejrzeć wszystko świadomie do końca, mając bekę z gospodarza i Mata którzy przespali całą główną kartę.
 
Mam nadzieję, że dołączę w końcu do towarzystwa na jakimś zlocie w mitycznym roku 2017:jon:
 
Raczej gala i powrót do domu od razu.
pobrane.jpg
 
Nie chcę jak ostatnio robić z przysłowiowej mordy dupy, ale wstępnie z partnerką jestem chętny przyjechać na kilka dni. Być może zahaczymy galę, co nie jest mi na rękę.
 
Nie chcę jak ostatnio robić z przysłowiowej mordy dupy, ale wstępnie z partnerką jestem chętny przyjechać na kilka dni. Być może zahaczymy galę, co nie jest mi na rękę.

A może ona po gali skoczy spać, a Ty do nas? Albo, nie wiem, daj jej pare stów na całodobową kosmetyczke.
 
Przy okazji:

Nie ma ktoś mapki z cenami biletów na KSW 33 w Tauronie? Chodzi mi o ceny na górne trybuny, taką z cenami z dolnymi mam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top