III WALNY ZLOT Cohones (KSW 37)

Którą opcje wybierasz, młody Padawanie?

  • Zlot

    Votes: 35 76.1%
  • KSW+Zlot

    Votes: 11 23.9%

  • Total voters
    46
Status
Not open for further replies.
Rozumiem, że w tym dniu mam urodziny, ale żeby od razu taki bal?
 

Attachments

  • 14585277_1218722721525043_795848410_n.jpg
    14585277_1218722721525043_795848410_n.jpg
    94.1 KB · Views: 89
@MuraS beka na wydarzeniu "Biały protest". Chyba sie przekonam do wpadniecia na zlot w Wawie, ale stawiamy węgorze dziewczynom które wezme z tego wydarzenia
 
Kłamstwo i pomówienia ! Ja chce pracować w ten dzień ;D!
Myślę, że da się załatwić.

Ja się wstrzymuje od obietnic, bo na KSW 36 się zapowiedziałem i wyszła dupa (można szkalować i wyzywać od najcięższych obelg). Niemniej będę chciał być, lecz profesja parszywa - trochę jak kelner, zatem różnie może być. Wszyscy się bawią a ty im donosisz jedzenie.
 
Myślę, że da się załatwić.

Ja się wstrzymuje od obietnic, bo na KSW 36 się zapowiedziałem i wyszła dupa (można szkalować i wyzywać od najcięższych obelg). Niemniej będę chciał być, lecz profesja parszywa - trochę jak kelner, zatem różnie może być. Wszyscy się bawią a ty im donosisz jedzenie.
Jesteście lepsi od kelnerów, nie dość, że donosiliście, to jeszcze za to zapłaciliście:D
 
Myślę, że da się załatwić.

Ja się wstrzymuje od obietnic, bo na KSW 36 się zapowiedziałem i wyszła dupa (można szkalować i wyzywać od najcięższych obelg). Niemniej będę chciał być, lecz profesja parszywa - trochę jak kelner, zatem różnie może być. Wszyscy się bawią a ty im donosisz jedzenie.
Ty..... socjalisto!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top