Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

BTW Egipt przegrał ze Słowenią 26-27 w meczu naszej grupy piłkarzy ręcznych. Na uwagę zasługuje fakt że żadnej bramki nie strzeliła para Zorman, Bombac.
 
Jesteś pewny? W rankingu olimpijskim Polacy nr 14 a Rosjanie 9; meczyk bez historii niestety

Jak czytałem różne opinie to byli jednak faworytami. Nawet u bukmacherów. Ta porażka dosyć komplikuje Polakom plany w kontekście wyjścia z grupy bo mają jeszcze m.in. parę Nummerdor/Verhorst która im nie leży, tylko raz z nimi wygrali.
 
Ty po prostu nie możesz przestać pozytywnie mnie zadziwiać, haha. VAMOS!!! Ogień i zawzięcie Rafy to coś, co uwielbiam oglądać od zawsze.


Jedno, co mnie w Nadalu wkurza - mając takiego wujka (i ojca chrzestnego) jest za Realem :/
 
Pływackie demony z Pekinu wracają... W 2007 na MŚ w Melbourne było pięknie (2-1-1), a potem w Pekinie raptem 3 miejsca finałowe. Mistrz świata Sawrymowicz nie wszedł do finału na 1500m, Otylia była czwarta i dwa razy odpadła w eliminacjach... Teraz zaczyna się podobnie - jeden Majchrzak zrobił przynajmniej występ życia, bo za taki należy uznać rekord Polski, ale nawet to na finał nie wystarczyło... Radek Kawęcki wprawdzie liczy wyłącznie na 200 grzbietem, ale odpadnięcie na setkę już w eliminacjach też optymizmem nie napawa. Do tego sztafety dalekie od rekordów Polski - wszystko to kiepsko wygląda. Dziś ok. 18:25 Świtkowski (200 delfin) ma eliminacje, ew. o 4 rano półfinał... Jeśli brązowego medalisty MŚ nie będzie w finale, to stracę jakiekolwiek nadzieje i na Kawęckiego, i na Czerniaka...
 
Jedno, co mnie w Nadalu wkurza - mając takiego wujka (i ojca chrzestnego) jest za Realem :/

Bardzo dobrze, nie komunista przynajmniej :)

Co nie zmienia faktu, że nie wygra w Rio. Kibicuję mu po odpadnięciu Djoko, ale nie podoła moim zdaniem..
 
Bardzo dobrze, nie komunista przynajmniej :)
Wolałbym być w PZPR i mieć czerwoną książeczkę, niż kibicować Realowi. Mniejszy wstyd i przed lustrem, i przed wnukami :)

Dzisiaj czekam na Podolak, może do medalowych tradycji judo nawiąże. Wprawdzie szanse spośród naszej trójki ma najmniejsze, ale jest najładniejsza na całym olimpijskim tatami:
arleta-podolak-zawodniczka-judo-367034-GALLERY_BIG.jpg

Poza tym szablistki - nie liczę na medale, góra na "ósemkę" Sochy, ale też będzie ogląd, na co je stać w drużynie będzie. Wspomniany Świtkowski oby odwrócił passę i wbił przynajmniej do finału. Może Jabłoński wygra jakimś cudem z Australijczykiem, to już by była ćwiartka, a w niej jakiś Uzbek do porobienia. Pochwała/Szczepański w kajakach górskich na luzie powinni przejść dalej. Zobaczymy, czy Lipiarska-Pałka przejdzie jakąś rundę, pierwszy pojedynek z Turaską, lać islamistkę! Plażowi znowu grają, oby tym razem wszystkie 3 drużyny na plusie, no i debel Kubot/Matkowski zdaje się. Zaczynają żeglować Myszka i Białecka - oby po złoto, jest wiatr, dobra pogoda dla windsurferów!
 
Wolałbym być w PZPR i mieć czerwoną książeczkę, niż kibicować Realowi. Mniejszy wstyd i przed lustrem, i przed wnukami :)
Ehh Ci kibice Barcelony i Realu. Wszędzie muszą się wcisnąć :D
Dla mnie Rafa przede wszystkim jest wielkim kibicem (i nie tylko) Malagi.
 
Back
Top