Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Juz po pracy i zaczynamy kolejny dzień z Igrzyskami :boss: Musze nadrobić noc bo działo się i to dużo, szczególnie w pływaniu i męskich ciężarach
 
Szalba teraz na TVP 2 z udziałem 3 Polek

O 15 Arleta Podolak w Judo (57kg)

17:30 kanadyjki dwójki (kajakarstwo górskie) Pochwała/Szczepański
19:20 kajaki jedynki - Natalia Pacierpnik

Pływanie od 18:00
18:50 Kasia Baranowska 200 zmiennym

18:25 Janek Świstowski 200 motylkiem

17:00 Kantor/Łosiak plażówka

18:05 Piotr Myszka (RS:X), Zieliński (Laser), żeglarstwo

18:15 Białecka RS:X

16:40 wioślarstwo Deresz/Mikołajczak
17:00 Jankowski/Mikołajczewski
17:50 Siostry Wierzbowskie
 
Kurde... Dzisiaj oprócz Kantora z Łosiakiem i Podolak nie ma dla mnie nic ciekawego :(

Za to jutro! Polska - Niemcy w ręczną, Brzostek Kołosińska, z Iranem w siatę, Fijałek z Prudlem i jeszcze Jabłoński do tego.

PS. Podolak. Łooo:heart:

PS2. Wczoraj J. Święty była na meczu siatkarzy @MysticBęben :)
 
No, powalczyła Podolak. Klepała jak Conor. :DC:
Też bym klepał
Arletę :DC:
Trudno, trafić na skośnych na tatami na początek to zawsze pech. Choć nie miałem złudzeń co do medalu, to z drugiej strony nadzieja umiera ostatnia, a u tych ładniejszych zawsze jeszcze dłużej się tli...
 
Judo, zapasy, boks, szermierka czy inne wyścigi górskich łodzi podwodnych - klasyczny wpierdol Polaków w dyscyplinach z bezpośrednim kontaktem z przeciwnikiem.
 
dziś jablonski walczy czy jutro?bo slyszalem ze niby jutro a w skarbie kibica jest , ze dziś o 17.30
 
O takie podnoszenie ciężarów walczyłem :mamed: Do złota bardziej faworyzowałem Koreańczyka mimo wydawać by się mogło lepszego podrzutu (do niego nalezy WR w podrzucie 171). Trzeba jednak przyznać Longowi, ze jest fajter, spalił 135 w drugiej próbie a w trzecim podejściu podniósł na 137 i z sukcesem zaliczył. Widać czuł się mocny
Podrzut nadspodziewanie dobrze jak na Chińczyka. Poprawił się od poprzednich imprez. Jesli wszyscy Chińczycy sa tak przygotowani jak Long to juz zacieram rączki

137+170=307 :penn:

Pierwszy medal dla Chin i to dopiero w 3 konkurencji. Dzisiaj jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy do bedzie kolejny gold w 62 męzczyzn. W 58 u kobiet moze byc ciekawie. Walka o złoto miedzy dwiema Tajkami i zawodniczką z Tajwanu


Chen w 62 złoto. Moze kolejny rekord po zeszłorocznym w Houston?
SHI w 69 mniej znany i nie taki mocny jak chociażby LIAO, który nie wiem dlaczego nie został wystawiony? Z formą z mistrzostw Chin i z tego co widziałem na treningach wykosiłby rywali. Przy jego nieobecnosci walka o złoto jest otwarta
LU w 77 bedzie zapewne chciał potwierdzic dominacje i obronic tytuł mistrza olimpijskiego z Londynu (Mój ulubione chiński sztangista :wink:)
TIAN w 85 kolejny mocarz z Chin lecz młody i nierówny. Na treningach podrzuca sporo ponad WR lecz w zawodach czesto wypada słabiej. W tym roku na mistrzostwach Chin jebnął 220kg co jest nieoficjalnym WR. Ciekawa rywalizacją się szykuje miedzy Rostamim i Ulanovem

W 94 mówcie co chcecie ale ja w Irańczyka Moradi nie wierze, ze powtórzy to co ostatnio na zawodach w Iranie. Zieliński moim faworytem. "Dojrzał" w nowej kategorii i po MP bardzo urósł w moich oczach. Jesli powtórzy 405 to bedzie złoto. Po cichu licze nawet na wiecej bo stac go na to. Są jeszcze rezerwy w podrzucie.

105 krótko - Nurudinov. Przy braku Ilina Uzbek powinien to ogarnąć. 420 Chińczyk w tym roku nie przekonuje mnie i sadze, ze nie powtórzy tego. Ruslan powinien zakrecic sie wokół 430

+105 to Salimi. Szkoda, że nie ma Lovcheva i Albegova bo byłyby fajerwerki.
 
O takie podnoszenie ciężarów walczyłem :mamed: Do złota bardziej faworyzowałem Koreańczyka mimo wydawać by się mogło lepszego podrzutu (do niego nalezy WR w podrzucie 171). Trzeba jednak przyznać Longowi, ze jest fajter, spalił 135 w drugiej próbie a w trzecim podejściu podniósł na 137 i z sukcesem zaliczył. Widać czuł się mocny
Podrzut nadspodziewanie dobrze jak na Chińczyka. Poprawił się od poprzednich imprez. Jesli wszyscy Chińczycy sa tak przygotowani jak Long to juz zacieram rączki

137+170=307 :penn:

Pierwszy medal dla Chin i to dopiero w 3 konkurencji. Dzisiaj jeśli nic niespodziewanego się nie wydarzy do bedzie kolejny gold w 62 męzczyzn. W 58 u kobiet moze byc ciekawie. Walka o złoto miedzy dwiema Tajkami i zawodniczką z Tajwanu


Chen w 62 złoto. Moze kolejny rekord po zeszłorocznym w Houston?
SHI w 69 mniej znany i nie taki mocny jak chociażby LIAO, który nie wiem dlaczego nie został wystawiony? Z formą z mistrzostw Chin i z tego co widziałem na treningach wykosiłby rywali. Przy jego nieobecnosci walka o złoto jest otwarta
LU w 77 bedzie zapewne chciał potwierdzic dominacje i obronic tytuł mistrza olimpijskiego z Londynu (Mój ulubione chiński sztangista :wink:)
TIAN w 85 kolejny mocarz z Chin lecz młody i nierówny. Na treningach podrzuca sporo ponad WR lecz w zawodach czesto wypada słabiej. W tym roku na mistrzostwach Chin jebnął 220kg co jest nieoficjalnym WR. Ciekawa rywalizacją się szykuje miedzy Rostamim i Ulanovem

W 94 mówcie co chcecie ale ja w Irańczyka Moradi nie wierze, ze powtórzy to co ostatnio na zawodach w Iranie. Zieliński moim faworytem. "Dojrzał" w nowej kategorii i po MP bardzo urósł w moich oczach. Jesli powtórzy 405 to bedzie złoto. Po cichu licze nawet na wiecej bo stac go na to. Są jeszcze rezerwy w podrzucie.

105 krótko - Nurudinov. Przy braku Ilina Uzbek powinien to ogarnąć. 420 Chińczyk w tym roku nie przekonuje mnie i sadze, ze nie powtórzy tego. Ruslan powinien zakrecic sie wokół 430

+105 to Salimi. Szkoda, że nie ma Lovcheva i Albegova bo byłyby fajerwerki.

Nieważne kto, ważne żeby nakurwiali rekordy tym żelazem. :robbie:
 
Siątę to pamiętam głównie, jak królowali w Polsce przez kilka lat duet Bachorski /Bułkowski. Sam grałem, praktycznie kilka lat cale wakacje non stop. Miałem trudniej od kolesi z mej wioski, bo wywodziłem się z kosza, a oni w siatkę. Trudno było nadrobić, ale amatorsko, całkiem spoko. Pamiętam jak zaczynaliśmy o 10 to do 18 non stop granie. Wieczorem imprezy na promce, chlanie do 4 i tak w kółko.
Więc korzystajcie szczyle, bo zobaczycie jaka różnica jest w okolicach 4 dyszek.
A teraz, to oby nasi dali radę.
 
Jeśli chodzi o medale w ciezarach dla europejczyków to:

Kat.69 u męzczyzn gdzie Turek ma sporą szanse na medal
W 69kg u kobiet moze młoda Białorusinka Mikhalenka
W 77kg u mezczyzn Ormianin Karpetyan raczej zdobedzie medal
W 75 u kobiety kilka dziewczyn z Europy ma szanse na medal, nie złoty
W 85 u mezczyzn podobnie jak wyżej
W 94 u mezczyzn nie bede zdziwiony jak na podium stanie dwóch europejczyków w tym oczywiscie Adrian
W 105 u mezczyzn Ormianin powinien zdobuc medal. Moze przy odrobionie szczescia Bartek Bonk
+105 jak w 75 kobiety i 85 mezczyźni. Walka o srebro i brąz otwarta ale kilku sztangistów

10-11 medali dla Europy. Ciekawe jak mi to typowanie wyjdzie
 
Jeśli chodzi o medale w ciezarach dla europejczyków to:

Kat.69 u męzczyzn gdzie Turek ma sporą szanse na medal
W 69kg u kobiet moze młoda Białorusinka Mikhalenka
W 77kg u mezczyzn Ormianin Karpetyan raczej zdobedzie medal
W 75 u kobiety kilka dziewczyn z Europy ma szanse na medal, nie złoty
W 85 u mezczyzn podobnie jak wyżej
W 94 u mezczyzn nie bede zdziwiony jak na podium stanie dwóch europejczyków w tym oczywiscie Adrian
W 105 u mezczyzn Ormianin powinien zdobuc medal. Moze przy odrobionie szczescia Bartek Bonk
+105 jak w 75 kobiety i 85 mezczyźni. Walka o srebro i brąz otwarta ale kilku sztangistów

10-11 medali dla Europy. Ciekawe jak mi to typowanie wyjdzie

Turcja, Armenia, Kazachstan, Azerbejdżan itd to nie Europa. :boystop:
 
Back
Top