Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

I uważasz, że jest lepszy od Grabarczyka czy nawet Chrapkowskiego? A gość jest podstawowym kołowym na obronie w reprezentacji. I teraz porównaj go z Viranem Morrosem czy Luką Karabaticiem, którzy też pełnią taka rolę. Przecież to jest jakaś absurdalna przepaść pomiędzy tymi zawodnikami.

Ale ja nie napisałem że jest lepszy. Karabatic i Morros to jest absolutny top. Grabarczyk i Chrapkowski pewnie i są od niego lepsi ale Dujszebajew już na samym początku mówił o tym że ma swój pomysł na defensywę i Piotrek do niego nie pasuje i będzie stawiał na Kusa. Po turnieju będę oceniał, dzisiaj zagrał słabo co nie znaczy że jest tak chujowy jak to próbujesz wmawiać bo w trakcie F4 prezentował się co najmniej dobrze.
 
Żyd Petru najebał nam goli jak żyd czapek a w pizdu . Mam nadzieje że chłopaki powalczą z helmutami
 
helmuty dzisiaj w chuj dobrze graly ze szwedami..
No wygrali ME w tym roku i ich reprezentacja znowu jest w czubie chyba . Ale chłopaki na pewno powalczą i się nie położą . Ogladam boks na tvp2 no i nie wiem wgl mnie to nie grzeje
 
Atmosfera na meczu Del Potro z Nole jak na meczu pokazowym. Ale ogląda się to rewelacyjnie. VAMOS MARTIN !

I tak czekam na pływanie i Fijałek/Prudel.
 
Nie znam się na pinglu, ale ładne zdziwko przeżyłem oglądając jak rodowity Nigeryjczyk opierdolił 4-0 azjatę:DC:w 3 rundzie
Wygoglałem gościa. Jest niezły. W 2014 był w 1/4 ms- Quadri Aruna - bd dalej kibicował ziomeczkowi. Niech leje Jetów Li/Lu/Liang/Xiu/itp
 
Nie znam się na pinglu, ale ładne zdziwko przeżyłem oglądając jak rodowity Nigeryjczyk opierdolił 4-0 azjatę:DC:w 3 rundzie
Wygoglałem gościa. Jest niezły. W 2014 był w 1/4 ms- Quadri Aruna - bd dalej kibicował ziomeczkowi. Niech leje Jetów Li/Lu/Liang/Xiu/itp

Mógłby być chociaż biały... :boystop:
 
Teraz czekamy na finały 100 m klasykiem i rekord Peaty'ego a potem 400 dowolnym kobiet i rekord Ledecky. No i na medal dla Phelpsa, oby złoty.
 
Back
Top