Igrzyska Olimpijskie 2012

Michalik z kolei w ćwierćfinale ma chyba jeszcze trudniej. Zmierzy się z Chinką Jing Ruixue, mistrzynią świata z 2006 i 2007, wicemistrzynią z 2011. Wówczas też obydwie zapaśniczki się spotkały, Chinka nie oddała Polce nawet punktu.



http://vimeo.com/39831346
 
Polki są mocne i dobrze przygotowane, ale to co pokazała Stadnik w walce z Chun, to inna półka niż Mongołka. Michalik też czeka trudna przeprawa, bo Chinka łatwo pokonała Koreankę. Trzeba dać z siebie absolutnie wszystko.
 
wytłumaczy mi ktoś na jakich zasadach są kobiece zapasy? U mężczyzn mamy styl wolny i styl klasyczny. U kobiet zaś jeden styl - czyli tak jakby styl wolny?







edit: dzięki Escobar :-)
 
Planowo Matkowska walczy o 15:28, Michalik około 15:50 (jeszcze nie podali dokładnej godziny).
 
Czyli jak nasze zawodniczki mają takie mocne rywalki to w razie porażki brąz przez repasaże jest w zasięgu.
 
ma ktoś jakiegoś działającego streama ? na londyn 2012 tvp.pl jest tylko jedna mata ;/
 
Bardzo ciężko będzie o medale, bo zostały już same mocne. Trzeba wygrywać, a nie liczyć na repasaże, bo Stadnik wcale nie musi wejść do finału. W półfinale już czeka Irini Merleni. Bardzo, bardzo mocna Ukrainka.



@ skunx



W zapasach nei ma 4. miejsca.
 
Nawet jeśli Stadnik wygra z Merleni, to w repasażu trzeba wygrać z Chun, żeby móc walczyć z Merleni. Trzeba ściskać kciuki za pseudo Azerkę, żeby chociaż pooglądać wieczorem trochę polskich zapasów. Normalnie wolałbym Merleni w finale, ale w takiej sytuacji, trzeba być za Stadnik.
 
Jak na razie faworytki nie zawodzą. W 48 szykują się bardzo ciekawe półfinały. Obara miała śmiesznie prostą drogę do półfinału, więc liczę, że Huynh utrze jej nosa. Nie widzę tego, ale jakoś mnie wkurzają te Japonki...
 
Dlaczego? Saori Yoshida jest IMO jednym z najbardziej niedocenianych sportowców na świecie biorąc pod uwagę jej niesamowite osiągnięcia.
 
Saori Yoshida jest przekozakiem, nie przeczę. Po prostu nie chcę, żeby Japonki powygrywały wszystkie albo prawie wszystkie kategorie wagowe, a na to się zanosi.
 
"tanio skory nie sprzeda" :-)



ok, jedna ma juz szanse powalczyc o braz- byleby z tego skorzystala
 
Back
Top