Igrzyska Olimpijskie 2012

Słabo to niestety wyglądało w jego wykonaniu. Dobrze, że Miarczyński i Klepacka dołożyli po krążku :-)
 
no to teraz jeszcze 2/3 medale od kajakarzy i jeden od siatkarzy (jak sie odwieszą) + cud na zapaśniczej macie ?
 
Widzieliście jak w podnoszeniu ciężarów na niemca sztanga spadła? Sląbo to wyglądało.
 
Widziałem wypadek Niemca. Najbardziej zdziwiło mnie to, ze z udzieleniem mu pomocy nikt specjalnie się nie spieszył...
 
Ale wczoraj mial MEGA wpadke Szaranowicz , przez ostatnia seria rzutu gadal wciaz ze Malachowski jest 4 a Alekna 3 dopiero pod koniec skorygowal... ze 5 a Alekna 4
 
@ Tykersky



Dlaczego nie bierzesz na poważnie naszych szans medalowych w kajakarstwie? Bardzo regularnie pomijasz kajaki w swoim typowaniu i widzę, że wciąż nie dajesz nam szans na medale w tej dyscyplinie.
 
Na złoto typowałbym Niemki, dalej dwie osady z trójki Polska, Węgry, Białoruś. Szanse są, bo dziewczyny pokazały, że są szybkie, ale to osada z łapanki. Dostały dziką kartę niespełna dwa miesiące temu i postanowiły popłynąć. U nas jest i sprinterka i obie dziewczyny z dwójki i Aneta Konieczna, który po chorobie wypadła z dwójki i pływa solo. Niemki to rasowa osada, która razem pływa i razem trenuje. Liczę na medal, ale większe szanse mamy w trzech innych konkurencjach. Ten start traktuje jako bonus.
 
Kuleta pierwszy. Szkoda ze w finale B



Włodarczyk ładnie przyjebała, ponad 75,5 m (minimum kwalifikacyjne to 73)
 
@Escobar



Pomijam gdyż nie jestem przekonany że zdobędziemy medal w kajakarstwie nooo maksymalnie brąz. Rywale są mocni, a wydaje mi sie ze nawet za mocni, finał to już duży sukces. Obstawialem na medal u Małachowskiego (realnie brąz, max na dużym farcie srebro), niestety nie udało się. Teraz licze na Włodarczyk ale też realnie myśląc obstawiam ze w zasiegu jest brąz i srebro, ale kto wie. Mam nadzieje ze Włodarczykówna zdobędzie 9 medal gdyż z bratem założylem sie o mojego laptopa z ktorego pisze wlasnie posty :P
 
Szpaku mistrz



,,bedzie braz bedzie braz , balorusinki osłabły a moze bedzie złoto złoto , 'niestety prosze panstwa 4 miejsce''







11-latek by widzial te 4 miejsce od 300 metrow a ten takie pierdoły gada







zaluje ze nie nagralem tego wyscigu:-)
 
Po tym, jak usłyszałem, ze będzie srebrny medal, leżę!!!!! :-):-):-)



@up



Dokładnie o ten komentarz mi chodzi :-)
 
Uważasz, że rywale są za mocni dla Piotra Siemionowskiego? Tykersky, nie obraź się, ale po co piszesz na temat o którym nie masz zielonego pojęcia. Ma on dużo większą szansę na medal niż Włodarczyk, wręcz jest pewniakiem. Jeśli nie wierzysz wystarczy, że prześledzisz kursy u bukmacherów.



edit. Wiadomo to jest sport, wszystko się może zdarzyć, ale raczej opierajmy się na wiarygodnych przesłankach, a nie "bo ja myślę, choć nie wiem.."
 
to byle te kajakarki nasz najlepsze ? heh ogladam TV i patrze plynna sobie spokojnie to pomyslalem ze sily na finisz zostawiaja a tu bec koniec wyscigu.... !?
 
Escobar (który ma chyba większe pojęcie o kajakach niż my wszyscy razem wzięci) o dzisiejszym starcie dziewczyn napisał:



"Liczę na medal, ale większe szanse mamy w trzech innych konkurencjach. Ten start traktuje jako bonus."



Dla nikogo nie ma pewnych medali, ale chyba oczywistą rzeczą jest, że są faworyci, po których bardziej od innych można się spodziewać czołowych lokat.
 
@ Tykersky



"Pomijam gdyż nie jestem przekonany że zdobędziemy medal w kajakarstwie nooo maksymalnie brąz. Rywale są mocni, a wydaje mi sie ze nawet za mocni, finał to już duży sukces."



Wow! Tak bardzo oderwany od rzeczywistości komentarz, że aż nie wiem jak zareagować.



EDIT: Powtórzę. To była czwórka, która dostała dziką kartę. Dla dziewczyn ważniejsze są inne starty. Nie znaczy to, że nie chciały medalu, ale nie są klasyczną czwórką. U nas płynie np. sprinterka Marta Walczykiewicz. Ja na medal nie liczyłem, miałem nadzieję, ale wiedziałem, że są jeszcze trzy mocne osady, o czym też już rano pisałem. Na mojej wcześniejszej liście zamieściłem w kajakach trzy pozycje i one jeszcze przed nami. Jutro Mikołajczyk/Naja, a w weekend Walczykiewicz i Siemionowski w sprintach.
 
Kanadyjkarze ogólnie nie dają rady, żeby myśleć o nich w konktekście wysokich miejsc. Tu finały byłyby już sukcesami.
 
@Escobar @bosman



Ja mialem na mysli czwórke ta co zajela dzis 4 miejsce. O co wam chodzi? Zakłamalem rzeczywistosc piszac ze final to juz duzy sukces?
 
Oczywiście, że zakłamałeś. Każde miejsce poniżej czwartego byłoby dla dziewczyn porażką.



W takim razie czemu do tej pory pomijałeś resztę szans medalowych kajaków, pisząc, że zdobędziemy 9 medali i zdobędzie go Małachowski (teraz Włodarczyk), wymieniałeś nawet Kszczota. A zdanie: "Pomijam gdyż nie jestem przekonany że zdobędziemy medal w kajakarstwie nooo maksymalnie brąz." sugeruje, że piszesz o całokształcie kajakarstwa.
 
Mialem na myśli dzisiejszy start czwórki.



Zajeły 4 miejce, wiec o co kaman? Wiadomo liczą sie medale, podium ale finał to już duży sukces dla takiej załogi ktora nie jest typową czwórką bo jest mieszany skład. Reszty kajaków nie komentuje bo oosobiscie nie znam tych załóg. Mialem pośrednią wiedze na temat czwórki i tyle.



Mogę wymieniać zawodników na ktorych liczylem gdyz to jest moje subiektywne zdanie. Na nich liczyłem, tak samo jak wy liczyliscie i robiliscie złotego medaliste z Dołęgi i Janikowskiego przed rozpoczęciem turniejów, a wyszlo jak wyszło - nie odbierając nic Damianowi bo to dla niego ogromny sukces, ale skazywac kogos od razu na złoto przed startem to prawie takie same działanie jak dziennikarzy tvp "Liczymy na złoto, na pewno bedzie medal" ....plz...
 
Miałeś złą wiedzę, jeśli wyszło ci z niej, że finał jest dużym sukcesem dla tej załogi. Tyle w temacie. Mogły przegrać tylko z trzema osadami, a dla reszty są poza zasięgiem. Takimi prawami rządzą się żeńskie czwórki.



Nie przypominam sobie, żebym robił z Damiana złotego medalistę. Co do Dołęgi, to osobna sytuacja. Śmieję się z tych, którzy mają pretensje do dziennikarzy, którzy wskazywali Dołęgę jako murowanego faworyta do medalu. A co mieli robić? Usain Bolt był faworytem mistrzostw świata w Daegu? Był. Pisał o tym cały świat. Medalu nie zdobył, więc pewnie dziennikarze się nie znają, a Bolt nie umie biegać.



Wielkim plusem igrzysk jest to, że ludzie mają okazję, by poznać nowe dyscypliny. Wielkim minusem (nie piszę tu konkretnie o Tobie Tykersky), że wielu czuje się ekspertami po 15 minutach transmisji, co w dobie internetu jest zjawiskiem dramatycznym. Nagle na fb mamy wysyp ekspertów od zapasów, żeglarstwa, wioślarstwa i kajakarstwa, którzy mają herb Realu/Barcelony jako profilowe, a mecze tych drużyn oglądają wyłącznie na streamach.
 
Back
Top