Igrzyska Olimpijskie 2012

no i mamy 1-1 ładny ten drugi set polaków a ten stream z zapasów niestety zamula strasznie ale Banak i tak nie ma szans
 
licze na powtorke w 3cim i awans do strefy medalowej!



to byloby cos dla naszych siatkarzy plazowych



E: polak przegral w repasazach
 
Prudel profesor.



vaicavalo - chyba oglądamy inny mecz. mnóśtwo zmarnowanych ataków i nieporadnych zagrań. jest strasznie chimeryczny.
 
Szkoda Banaka. Walczył ambitnie, ale Białorusin świetnie wykonał ten wózek



Natomiast nasi siatkarze walczą jak równi z równym, ale jak wkrótce nie odskoczymy, to może zabraknąć doświadczenia.... Póki co to Brazylijczycy odskakują na 2 punkty :(



@down: mi ta grafika przypomina coś innego niż pływanie
 
376286_10151351099338146_622022073_n.jpg
 
Niedawno wróciłem do domu, jak oszukali tego kolesia co będzie z naszym o brąz walczył? Co się stało?
 
Brawo Fijałek. Chyba potrzebował mojej reprymendy :-)


DeMentor - w ostatnich dwóch sekundach wykonał wózek, który najpierw mu zaliczyli, a potem uznali, że było po czasie, mimo, że powtórki ewidentnie wskazywały, że udało mu się wykonać akcję pomiędzy 1:58 a 2:00.
 
Nasza para przeżywa renesans. Już wydawali mi się tacy bezradni, a tu taka gra. Chyba presja trochę niszczy Brazylijczyków
 
No i jak tutaj pozytywnie mówić o Fijałku, kiedy potrafi zagrać niebanalną piłkę, żeby potem spartaczyć patelnię? Jest bardzo nierówny. Mamy meczową :OO



Ale emocje... Eh...
 
Fijałek spieprzył 2 ostatnie piłki. Brazylijczycy uciekali, ale on miał chwilę na podjęcie decyzji i... walił prosto na nich mocne piłki
 
Jak ten duży uciekał do obrony to aż się prosiło o plasy za siatkę. Szkoda bo z taką grą mogli spokojnie powalczyć nawet o finał.
 
Teraz muszę przyznać, że przy 12:11 dla naszych Fijałek zjebał kluczową piłkę. Co nie zmienia, że resztę meczu grał dobrze. Brawo dla naszych. Grali kapitalnie, zabrakło opanowania i wyrachowania.
 
Nie sądziłem, że są w stanie stoczyć taką batalię z Brazolami. Należą się mimo wszystko brawa. Mam nadzieję, że Dołęga poprawi humor.
 
spodziewalem sie ze przegraja, ale jak kurwa mozna 3 punkty przewagi w 2 czesci tiebreaka oddac ? fijałek:-) dlaczego same piękne porażki?
 
Chyba pierwszy zawodnik odpadnie już na początku konkursu podnoszenia ciężarów



Cholera, wszystko na raz: ciężarowcy, zapaśnicy i tyczkarki. Tylko skaczę między trzema kanałami :)
 
Mecz był bardzo emocjonujący. Zabrakło naprawdę niewiele. Oprócz indywidualnych błędów na wynik spotkania rzuca cień błędna decyzja sędziego w bardzo istotnym momencie meczu.
 
Wielka szkoda tych siatkarzy plażowych. Pierwszy raz w życiu obejrzałem cały mecz tej dyscypliny sportu :) Co igrzyska robią z ludzmi.
 
Jakąś Rogowską pokazują która skacze pod porzeczką zamiast sztangistów.



O której walka o brąz w zapasach ?
 
Back
Top