Igrzyska Olimpijskie 2012

No sztangiści calego świata robią wszystko by Polak dostał medal. Ciekawe czy tego nie zepsuje...
 
Phelps-robot nie do zajebania. Co musiał żreć juz za młodu by teraz kasować non stop medale...



Edit:



Zielinski spalił, ale i tak nadal jest w miare dobrze.
 
Zobaczymy co się stanie w podrzucie. Polak wciąż ma sznase gonić Chińczyka i Ruska (od tego drugiego jest lżejszy), ale z drugiej strony trzeba uważać na Rostamiego, który ma rewelacyjny podrzut



Ależ konkurencja mocna w podrzucie. Tu trzeba będzie zaliczyć 3 udane próby aby wywalczyć medal



Chińczyk spalił. Wydawało mi się po rwaniu, że nie jest taki mocny dzisiaj, aczkolwiek myślę, że podrzuci 205]Noga kontuzjowana
 
Rany jak Chinol tego nie podniósł to jak Adrian na polskich sterydach ma dać rade? Zaraz zobaczymy...
 
Kur...!!!!!!!!!!! Zawahał się przed podniesieniem



Zgiął prawę rękę w pewnym momencie i potem znów podniósł
 
JEST! Szkoda tego błędu, spokojnie mógł zaliczyć w pierwszym podejściu. Teraz ma podrzucać 211, ewidentnie celuje w złoto.
 
Orientuje się ktoś czy Rostami jest cięższy od Adriana?



eee, myślisz :)? Ale chyba jak już podpisali papierek to nie mogą cofnąć?



edit. Massimo, dzięki.
 
@up: lżejszy



Odetchnąłem, że Bułgar zwalił



bosman: można zmienić wagę ciężaru na mniejszą



Mamy medal!
 
Rostami dźwignął 209 i jest liderem.



Jest chyba medal!



Massimo, po raz drugi dzięki :)
 
Zamroczyło Kubanczyka, już tego nie podniesie. Teraz oby Egipcjanin zrzucił. Oby się już nie wmieszał w rywalizację. Jak Zieliński podniesie, to nioe bedziey patrzyli na innych. A teraz wielkie buuu dla Rosjaninam
 
To ja mam pytanie kiedy oni sie ważą i czy tez zbijają wagę by mniej wnieść. No Adrian jeszcze trochę!!
 
Bodaj parę godzin przed rwaniem. Zbijają.



Majewski niezłe pierwsze pchnięcie.



A Abdelazim jest cięzszy od naszego?
 
211 dla Polaka musi pęknąć i myślę, że Irańczyk również pęknie i zostanie na trzecim miejscu
 
JEST!!!! Kurde szkoda tych 2 kg z rwania! Co najmniej srebro!!! Rostami pali drugą próbę!
 
Back
Top