Igrzyska Olimpijskie 2012

mam nadzieje, ze nie skonczy sie jak zawsze, gdy na wiekszej imprezie zaczynamy przegrywac. . . . ;P
 
To doładnie to co z Isią drogi Tomaszu (tyle że dla siatkarzy nie skończyło się odpadnieciem z turnieju) ;)
 
Moim zdaniem to lepiej .ze teraz przegrali niz w cwiercifnale :-) wkurzajace to ze juz media pisaly o zlotym medalu.
 
Miarczyński, Klepacka i Kusznierewicz/Życki w czołówce swoich kategorii po dzisiejszych wyścigach. Myślę, że dwa medale z Weymouth nam wypłyną.
 
oni w epg wpisuja mase konkurencji, a puszczaja i tak tylko czesc z tego



btw. nie wiem czy ktos widzial ale bodaj na onecie byl juz tekst zeby pozbyc sie ze studia tej blondyny ;p
 
Aaa dobra - powiedzieli, że czekają, tak wiec maja w planie przeprowadzić transmisję. To mnie cieszy ;)


Towarzyszka Kurzajewskiego ze studia to Odeta Moro-Figurska i w sumie mi nie przeszkadza, jedyne co mnie irytuje to straszny nieład z transmisjami i za mała ilośc kanałów w stosunku do ilości rozgrywek prowadzonych równolegle.
 
Ta Figurska jest jakąś tragifarsą. W sumie, igrzyska to okazja do przełamywania granic, a pani Odeta przekracza wszelkie granice ignorancji.



Radwańskie mają grać po Dawydjence na korcie numer 14. Podobno na nim są kamery, ale nic mnie nie zaskoczy.



Mamy łucznika w 1/8 finału. Dziś wygrał dwa mecze, ale nie mam pojęcia, czy może namieszać.
 
Odetty, chcą się pozbyć tylko dlatego, że jest kobitką Figurskiego i tyle. Gdyby nie to, że zrobił się szum w necie, nawet nie wpadłbym na to, że to ona jest najsłabszym ogniwem(być może dlatego, że omijam wszelakie studia TVP), transmisji igrzysk w TVP. Najlepsze jest to, że osoby, które stękają, że Odeta się nie nadaje, bo nie zna się na sporcie, myli nazwiska itd. uważają, że najlepszym komentatorem piłki jest Szpaq. Mi przeszkadza co innego, np. ogromna ilość reklam, łączenie się ze studiem po serii reklam, tylko po to aby powiedzieć, że zapraszają na kolejne reklamy. Za mała ilość kanałów, na których pokazują igrzyska, skakanie po transmisjach i przerywanie ich w najmniej odpowiednim momencie. Gdyby nie Internet, nie oglądałbym tego co mnie interesuje, tj. np. piłka ręczna, koszykówka czy nożna.



@ Madman, towarzyszką Kurzajewskiego jest Paulina Chylewska, która wczoraj nie ubrała stanika i sutki sterczały jej jak antena od cb radia, taka ciekawosta:)
 
Wiem, że jest Feddka, ale chodziło mi o towarzyszkę w studio, tak jak napisał Madman.
 
Figurski i ukrainki nic nie maja do niekompetencji Odetty Moro - Figurskiej, ogladam dosc czesto studio i Moro-figurska wypada mega cieniutko , pasowala by jakas sklejka z jej zdaniami na YT wstawic , dzis zaslynela m.in tym ze po meczu polska- bulgaria gadala cos o mokrych rekach siatkarzy i moze dlatego dostali becki , nie dokonczyla nawet zdania a kurowski zaczal swoje jakby wiedzial ze trzeba ratowac sytuacje bo Moro jest cienka...







Najfajniejsza laseczka to Sylwia Dekiert
 
wczoraj ten koles co prowadzi studio z ta zona figurskiego 'pocisnal jej' zeby nie uprzedzala faktow, gdy zaczal mowic, ze korzeniowski plynal w elminacjach do polfinalu i zaraz puszcza, a ona dodala, ze sie zakwalfikowal ;p







a co do reklam to tez zal. . . puszczaja reklamy, a potem pokazuja dopiero walke polaka w judo, gdy trwa ona juz od 2 min. . . ja rozumiem, gdyby to puszczala stacja komercyjna, a nie tvp, jak to gdzies widzialem taki pomysl: wyjebac reklamy calkowicie z telewizji polskiej
 
wczoraj ten koles co prowadzi studio z ta zona figurskiego 'pocisnal jej' zeby nie uprzedzala faktow, gdy zaczal mowic, ze korzeniowski plynal w elminacjach do polfinalu i zaraz puszcza, a ona dodala, ze sie zakwalfikowal ;p


Jaki mistrz taki uczeń. Szpaku, robi to samo, np. wczoraj, a teraz powtórzymy start wioślarskiej ósemki, której nie udało się awansować do finału.



Kiedyś powstał odcinek • Bercika • na ten temat. W tv nie było meczu reprezentacji na żywo, mieli puścić powtórkę. Ten robił wszystko, aby nie poznać wyniku i przeżyć mecz tak jakby oglądał go na żywo. Udało mu się • no prawie, bo spiker przed emisją, zaprosił widzów na mecz reprezentacji, który zakończył się wynikiem 2:1.



A co do reklam, szczytem wszystko w tvp był finał pucharu Hiszpanii, przerwa im się przedłużyła bo puszczali reklamy, gdy połączyli się z Iwańskim piłkarze już grali, a ten powiedział, że sędzia skrócił przerwę na prośbę zawodników:)
 
Coś dziś ciekawego na igrzyskach?







Ps. Coraz częściej błędy na forum|!!!



Nawet tę stronę muszę w adresie wprowadzać ręcznie, bo z poziomu forum dojście jest niemożliwe (u mnie tylko?)
 
Czy nasza zawodniczka judo nie powinna wygrać w regulaminowym czasie? Chinka była bardzo pasywna a mimo tego nie dostała drugiej kary.

kaczka, też mam ten błąd

Co do dzisiejszego dnia, z tych bardziej ciekawych, w ćwierćfinale gra nasz mikst badmintonowy, po południu walczy Aleksandra Socha, kolejne wyścigi płynie Miarczyński i Klepacka, Mateusz Polaczyk będzie walczył o final i być może medal w K1.
Kogo obstawiacie w jeżdzie indywidualnej na czas dziś? Jednak Wiggins, może Froom? Czy Cancellara się pozbiera po upadku?
 
Nie wiem jak dziś, ale wczoraj do załamać się można było :( siostry Radwańskie przegrały, Otylia ostatnia w półfinale, siatkarze 1-3 z Bułgarią no i Korzeniowski bez medalu :(
 
Za 12 minut gra Brazylia z Nową Zelandią.


Skład Brazyli :Ferreira Gabriel,Thiago Silva,Marcelo,Rafael,Danilo,Alex Sandro,Juan Jesus,Sandro,Lucas,Neymar,Leandro Damiao
 
Escobar, nie chce mi się sprawdzać, ale ile powinniśmy zdobyć medali, aby pobić jakiś rekord in minus?
 
Back
Top