Igrzyska Olimpijskie 2012

A hóó. Juz widze ,że wyrównaliśmy rekord z 48' 1 medal (ale tym razem srebrny) . Bojkotu w 84' nie liczę



http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_na_letnich_igrzyskach_olimpijskich#Medale_dla_Polski_na_letnich_igrzyskach_olimpijskich
 
Zaraz finał z udziałem Polaczyka i jest spora szansa na medal.



Ja bym był dość spokojny o nasz dorobek medalowy, bo tak na prawdę, to nie straciliśmy żadnej realnej, poważnej szansy medalowej (sorry, ale ja Radwańskiej nie liczyłem). Mamy dwie wioślarskie osady w finałach, trójkę żeglarzy w czołówce. Dwójkę kajakarzy w gronie faworytów, a nasze kategorie w podnoszeniu ciężarów jeszcze się nie odbyły. Do tego lekka i zapasy. Może wpadnie jeszcze jakiś niespodziewany krążek.



Właściwie to tylko szermierze dali dupy po całości. W pływaniu mamy jedną realną szansę i to Konrad Czerniak na 100 motylkiem, a ten dystans jeszcze przed nami. Nie wiem skąd taki pesymizm w narodzie...
 
zaczelo sie k1, polak w polfinale mial chyba 2gi czas wiec jest dobry prognostyk ;]
 
Polaczyk jest dobry i pasuje mu ten tor. Nie jest takim asem jak Kauzer, Aigner, czy Hradilek, ale jak popłynie bezbłędnie to będzie dobrze. Byle bez punktów karnych i powinien być medal.
 
Obecny mistrz świata, nokautuje w 2 rundzie i pewnie zmierza po złoto w wadze super ciężkiej.



Medzhidov.
 
oczywiscie literowka okazja do kolejnego posta ;] (pewnie zaraz napiszesz jakas swoja madrosci i bedzie juz +2)
 
Ja liczę tylko na Karolinę w boksie ale na chu.j było wysyłac na igrzyska tych pozostałych szermierzy i innych kaleków to nie wiem.



Oczywiscie pokibicuje Janikowskiemu ale jak sobie przypomnę jak przegrał złoto w ostatniej sekundzie walki to mam dreszcze.
 
wlasnie leci gimnastyka, ciekawe czy ktos skoczy blanikiem :D



chociaz nie wiem jaka jest trudnosc tego skoku i czy oplacalnym jest go skakac
 
Czy jest taka szansa, że wyjdziemy z Londynu bez złotego medalu czy jest jakiś murowany faworyt ? :)



EDIT: ok, przeczytałem post Escobara na poprzedniej stronie i uspokoił mnie.
 
Tymczasem nasz mikst MatkowskiRadwańska przegrał niestety pierwszego seta, ale końcówka seta napawa optymizmem na resztę meczu.
 
Właśnie o liczbę złotych medali się martwię. Nie mamy murowanych faworytów. Niby coś powinno wpaść, ale może być różnie. Liczę głównie na Marcina Dołęgę i Piotra Siemionowskiego.
 
Zacytuję komentatora TVP "koniec polskiego tenisa na igrzyskach". Radwańska z Matkowskim odpadli. Przegrali z Hewittem i Stosur po 6:3
 
Graliśmy juz dziś i wygraliśmy 2-0 z parą z RPA. Teraz czekamy na zakońćzenie rozgrywek grupowych i losowanie 1/8 finału.
 
Back
Top