Igrzyska Olimpijskie 2012

Wraz z zakończeniem podstawówki zakończył sie dla niektórych tzw. ping pong...ale kieszonkowy (choć pewnie nie dla wszystkich) :-)







Co do pierwszego meczu siatkarzy - wielkie :-) Świetnie rozjechali makaroniarzy
 
Liczę na medal w siatke.... DObrze byłoby wyjsc z grupy z pierwszego, w ostatecznosci drugiego miejsca aby jak najpozniej spotkac sie z ruskami i brazolami :-)
 
Naprawde, wielka strata, ze Agnieszka Radwanska odpadla tak szybko. Pamietajcie, wierzymy w Polakow do konca. Nie tracmy wiary pojedynczymi porazkami. W lekkiej jeszcze kilka szans bedzie i chcialbym aby na basenie minimum 2 medale wpadly, nie wazne w jakim kolorze
 
kurde mam nadzieje, ze zaraz pokaza, a nie puszczaja wioslarstwo gdzi enie plyna polacy, albo siatkowke plazowa czechy- mauritis czy jakis inny egzotyczny kraj -.-
 
11:54 jest przewidziana



macie jakis link do judo ? bo kuuurwa sie połapać na tym tvp nie można, klikam transmisja z judo a wchodze badmintona



edit: ok, mam



http://londyn2012.tvp.pl/7808661/judo57kg-w-73kg-m-prelqf
 
Podpaliłem się, że dzisiaj po treningu obejrzę Janikowskiego. Ekscytacja minęła, gdy okazało się, że faktycznie walczy w poniedziałek, ale przyszły :-)
 
Od 5 sierpnia, a Polacy 6 w poniedziałek.



http://sport.onet.pl/igrzyska/program/discipline,302.html
 
Wszedł do półfinału.







OT: Panowie , nie ma żadnej gry związanej z IO w Londynie :O? Bo znaleźć nie moge.
 
w tvp mozna dzisiaj bylo kilka razy doswiadczyc, ze tomasz adamek zmienil dyscypline na judo, malo tego, reprezentowal nas na trwajacych igrzyskach



@down dobrze uslyszalem, powtorzyl to kilka razy, zalosni komentatorzy z tvp nie umieja jednego nazwiska zapamitac
 
Ma ktoś streama do transmisji z meczu S. Cirstea / S. Halep vs. S. Williams / V. Williams?







EDIT: @up - Na pewno dobrze usłyszałeś? Wiesz Adamek - Adamiec... :-)
 
Myślisz, że to kwestia zapamiętania? Oglądałem całą transmisje i może raz miałem wątpliwości co do wymowy nazwiska naszego zawodnika. Generalnie nie rozumiem tego całego hejtingu TVP, można oglądać prawie każdą dyscyplinę na jaką się ma ochotę, zdaje się, że pierwszy raz w historii (mam tu na myśli transmisje realizowane przez polskie media). Kwestia komentatorów jest oczywista, każdy ma swój pogląd na to w jaki sposób powinny być omawiane poszczególne dyscypliny, mi też nie każda relacja się podoba, nie każdego eksperta miło się słucha, ale uważam, że uprzedzenie do publicznej w takim wymiarze jaki niektórzy prezentują jest niesprawiedliwe i mocno na wyrost. Oczywiście chodzi mi tylko o aspekt realizacji IO.
 
to nie bylo podczas jego walki, tylko pozniej jak walczyl chyba holender z japoncem tak mi sie zdaje
 
Back
Top