Igrzyska Olimpijskie 2012

Ale jaja w szermierce. Sędziowie kręcą Koreanka płacze i sekunda do końca jużod 4 akcji. Jaja jak berety.
 
Szkoda jej, ale gdyby ogłosili przegraną Niemki też fajnie by nie było. Sędziowie dali ciała a cierpią zawodniczki. Trzymam kciuki za Koreankę w walce o brąz.
 
5,127661,12219861,Londyn_2012__Olimpijskie_zdjecie_dnia___pocalunek.html
http://www.sport.pl/sport/5,127661,12219861,Londyn_2012__Olimpijskie_zdjecie_dnia___pocalunek.html



Federica Pellegrini dla zainteresowanych
 
Z ostatniej chwili: Koreanka rozbiła namiot i śpi, czeka aż sędziowie zmienią decyzję.
 
Korzeniowski w finale :-) Choć bedzie miał Baaardzo ciężko na medal (na nawrotach dużo traci, musi dać z siebie 110 % żeby wskoczyć na pudło).



No i plażówka wczoraj wieczorem - świetnie pojechali Amerykańców :-)
 
do 84 kg. W zapasach mammy jeszcze Łukasza Banaka (-120), Iwonę Matkowską (-48) i Monikę Michalik (-63). Myślę, że jedna z pań może się pokusić o niespodziankę.
 
Z Matkowskim, zaczynają bodaj we środę, dziś losowanie.


Escobar, możesz przybliżyć co się dzieje z Agnieszką Wieszczek? Bardzo miło zaskoczyła w Pekinie a ja nie mam pojęcia co się z nią dzieje w tym sezonie.
 
Kto nie wygrywa 3:0 prowadzac 2:0 ...przegrywa 2:3. WAR Polska!!!!



Może damy rade



E. Narazie jest dobrze!



E. 1:2



E. Ale mecz się zrobił!!!:-)



E. :-)
 
Heh:] Chyba nas troche sprowadzili na ziemie. Moze to i lepiej, ze w grupie takie cos sie stalo.
 
Wracam do domu i widzę, że siatkarze przegrali? Jak to? Przecież media już ich zdążyły koronować na mistrzów?? /fałszywa histeria
 
Back
Top