Igrzyska Olimpijskie 2012

@vaicavalo



fakt , waza-ari to pomiędzy 20-24 , poniżej jest też coś pomiędzy 15-19 sekundami



@twartyB



ja osobiście nie widzialem ,ale jakoś bardzo judo się nie interesuję więc może dlatego :)
 
na tych transmisjach tvp macie filmik jak Nastula dochodził do złota w Atlancie i tam przetrzymał jednego typa przez 25 sekund ( A może to nawet finał był z tym Koreańcem ?)
 
tymczasem nasza (nie)polnosprawna tenisistka stolowa natlia partyka jest na dobrej drodze by wygrac kolejny mecz na tych igrzyskach
 
Szybki predict na dzisiejszy mecz: Polakom w ostatnich latach nie szło z Włochami za dobrze, dlatego ciesze się, że trafiamy na nich już teraz. Nasi siatkarze są jednak w na tyle wysokiej dyspozycji, ze powinni uporać się z rywalami z Półwyspu Apenińskiego. 3:1 dla nas
 
Dziwne... Ja gdybym był trenerem kadry brytyjskiej to bankowo powołałbym Walcotta, Wilshare'a, Ox-Chamberlaina no i Beckhama oczywiście ;)
 
Madman, Brytyjczycy przyjeli zasadę ,że na IO nie powołują zawodników którzy byli w kadrze na Euro (wyjątkiem jest chyba jeden z bramkarzy). W Hiszpanii za mało graczy Barcy to przegrywa ;) a tak bardziej na serio to chyba jednak kwestia taktyki.
 
Jak siatkarze by zawalili to chyba naprawdę byłby jeden z czarnejszych dni w naszej olimpijskiej historii.
 
jasne ,że turneju by nie przegrali ale dzień dla całej polskiej olimpijskiej reprezentacji byłby wtedy fatalny. ale wygrali więc można iść spać w dobrym nastroju :)
 
"Jak siatkarze by zawalili to chyba naprawdę byłby jeden z czarnejszych dni w naszej olimpijskiej historii."



Jaki czarniejszy dzień ? Polski judoka na którego nikt nie stawiał otarł się o medal. Więc klęskom bym tego nie nazwał. Skompromitowała się tylko Radwańska.
 
Nie był taki fatalny. Mimo wszystko wysokie miejsce naszego judoki robi swoje. Falstart siatkarzy nie jest żadnym problemem, bo Włochy byli najtrudniejszymi rywalami w naszej grupie. Największym rozczarowaniem dnia jest jednak Radwańska.
 
"jądrowe" ataki Bartmana niszczą system, a tak poważnie to piękny mecz, Nasza drużyna wreszcie uwierzyła w siebie, chwalą za to Anastaziemu, Kurek przez pierwsze trzy sety tylko snuł się na parkiecie, ale czwarty set w jego wykonaniu to poezja. Jestem pod wrażeniem
 
Radwańska miała mieć murowany medal, Zagrodnik mimo dobrej postawy medalu nie zdobył (a apetyt rośnie w miarę jedzenia ;) i porażka o brąz boli chyba trochę bardziej)... z tenisistów stołowych 2 na 3 odpadło.



Chyba po prostu Radwanska mi tak humor popsuła :/
 
No wygrana cieszy, tym bardziej , że w świetnym stylu. Mnie dodatkowo cieszy fakt , że utarli nosa makaroniarzom, którzy działali mi na nerwy, szczególnie Mastrangelo i jego wypowiedź , że są lepsi od Polaków. No pokazałeś panie Luigi o ile jesteście lepsi w czwartym secie.
 
To tenis stołowy jeszcze istnieje? Ja myślałem, że to się skończyło wraz z zakończeniem podstawówki...
 
Back
Top