I FINK U FREAKY!

Hehe wiem, jak to zabrzmiało ;) Ale uważam też, że dobrym rozwiązaniem na dłuższą mete, było by zestawienie muszego albo piórkowego zawodnika ( ale zawodnika), z jakimś gościem pokroju koksa, i pozwolić publicę oglądać, jak malutki chudziutki gościu składa szybciutko kafara spod dyskoteki, i wtedy może ludzie przejrzeli na oczy i zaczęli dochodzić co to te mma jest jednak i że nie liczy się masa i wygląd kozaka spod Jaświł.
 
Jedyną osobą, która mogła by przyciągnąć taką rzeszę fanów jaką przyciągnął Pudzian jest Gołota. I w przypadku jeśli Koks wygra i dalej będzie chciał się pokazywaćna MMAA, to mógłby byćdobry kandydat aby sprzedać galę w Ergo Arenie.
 
U mnie cała rodzina, razem pewnie z 6-8 osób zawsze czeka na galę KSW i to nie zależnie kto na niej walczy. Dla nich jest to po prostu dobra rozrywka i fajnie spędzony czas przed telewizorem :) Teraz gdy MMA Attack jest lada dzień, rodzinka cały czas mówi o gali....KSW 23 i czy przyjadę na tą galę i czy razem pójdziemy na nią hehe Żaden freak na gali MMA Attack raczej tego nie zmieni już i KSW zawsze będzie numerem 1 w Polsce.



Co do freaków to ja bym stawiał na Peję lub jakiś transfer z boksu
 
Nie wiem kto by mógł być takim osobnikiem, który wstrząsnął by masową wyobraźnią, ale z pewnością jego droga do takiego me musiałaby wieść przez telewizję śniadaniową lub jakiś taniec z gwiazdami : )
 
ale uważam, że ostrym Januszom to nie jest tak znany.


leżę xD zajebiste określenie.



-"hej na MMA Attack 3 bedzie walczył Tomek Drwal !"



- kto ?



-" o człowieku ale z Ciebie ostry Janusz"



xD
 
Ja zostałem zaskoczony niedawno przez znajomego. Odwiedziłem jego stacje diagnostyczną, pogadaliśmy chwilę o samochodzie żony, bo coś tam stuka i puka. Mówię do niego, że w sobotę mnie nie ma, bo jadę do Katowic na MMA Attack. A on do mnie - Na Drwala? Dobry jest, oglądałem ostatnio filmiki o nim. Byłem w lekkim szoku. Wiem, że ogląda KSW sporadycznie, ale nigdy bym nie podejrzewał, że zna Drwala. Z drugiej jednak strony, pewnie patriotyzm lokalny wziął górę ;)
 
pan-andrzej-na-dzis-meme-generator-za-plecy-mu-weszed-palikociarz-jebany-ccd0df.jpg
 
Bedzie mem jak nic. Trzeba jakis ryj janusza wynalezc, umiescic go na tle siatki i wpisywac komentarze wlasnych rodzicow ;)
 
Jest Typowy Seba to trzeba i Ostrego Janusza zrobić :D







Pain: To jest jakiś pomysł ale to niech Duży i Gruby się tym zajmie bo umie :D
 
Kreatywność cohones nie zna granic :D Jak Chosen zrobisz ten komiks, to będę czuł się "ojcem tego dziecka" :D
 
Back
Top