I FINK U FREAKY!

Wydaje mi sie ze Pudzian to byl strzal w 10. Bedzie ciezko powtorzyc taki sukces medialny jak pierwsze walki z jego udzialem. Mariusz byl i jest mega popularny wsrod wielu zwyklych widzow nawet nie kibicow sportowych. Przez wlele lat w otwartej teleiwzji ogladanie jak Polak pokonuje najslilniejszych ludzi z calego swiata stanowilo niezla rozrywke w weekendowe dni. Żaden inny strongmen nie jest nawet w czesci tak poplurany i rozpoznawalny jak pudzian i nie ma szans na takie zainteresowanie jakie wzbudzil niepokoany Pudzian. Walki Pudzianowskiego to bylo tez cos nowego, ludzie nie posiadajacy zandej wiedzy o mma chcieli zobaczyc jak strongest men on planet leje innego czlowieka albo tez liczyli ze ktos zleje pudziana i go upokorzy. Nie przychodzi mi nikt oczywisty do glowy kto moglby zgromadzic podobna widownie
 
Politycy na pewno by się dobrze "sprzedali". Ja nie wierzę, że wygląd i sukcesy Pudziana sprawiły, że była liczba kilku milionów, stawiam na "nazwisko" i jego popularność (to już nie był strongman, mistrz świata, to była legenda siły wówczas), oczywiście oparte na nich. Jednak gdyby to było kompletnie oderwane od sportu, a dozwolone to oglądalność jeszcze większą by to zrobiło. Cyrk bardziej masy bawi niż dobra pod względem umiejętności walka. Wolę jednak nie kontynuować upierania się przy tym zdaniu, bo nie chcę by MMA szło w Polsce w tym kierunku.
 
Z takich realnych - Albert Sosnowski (vs. Najman w MMA i kupuję bilet, serio:P ),
hmmm agent Tomek?

Robert Paczków, jeśli jeszcze jest w formie byłby ciekawym zawodnikiem do freakfightu.

I pomimo szczerych chęci i zajawki na walki freaków nie widzę NIC więcej.
 
Był Peja to ja dopiszę Decksa;) Duży gość, rugby mu nie obce.



A tak to:



-Szymon Ziółkowski



-Szymon Kołecki



-Popek(mimo wszystko)
 
jeszcze jest Peja(mistrz młodzików Judo) i Popek (przy odpowiedniej promocji może bardzo łatwo wypromować go),i można ich zestawić ze sobą :D
 
Może Adamek? Tak spoza Polski to mi przyszło do głowy że Ibra nadawałby się do MMA.
 
Ktoś tu wspomniał Decka. On chyba nawet coś zesportami walki robi, bo widziałem go wjakimś harlem shake'u jakiegoś klubu, ale dla mas to anonim. "Ależ awantura" powtarzana przez Ostrych Januszy :-) Jurasowi podeślijcie. :-)
 
Koksu vs. Ozdoboa to jak dla mnie słaby freak był od początku. Myślę, że Pan o imieniu Brat Pudziana lepiej by się sprzedał znacznie i do tego sam by sobie zaśpiewał na wejściu.
 
Peja, Golota, Lil Pudz i odrazu po IO Janikowski ( nie jako freak ale zdecydowanie by przyciagnal ludzi przed tv)
 
Gołota (jednak ze zdrowiem już nie za dobrze), Sosnowski, Jackiewicz coś tam przebąkiwał o startach w MMA, Rylik vs Guzowska. Te nazwiska przyszły mi pierwsze do głowy.
 
Eryk Lubos







lubos.jpg
 
Ostatnio oglądałem Rafała Jackiewicza w Asie Wywiadu i wypadł bardzo ciekawie i pozytywnie. Przypominał mi troche Różala, prosty i szczery gość. W przeciwnieństwie do niego już jest znany przed debiutem w MMA, też jest kontrowersyjny i myśle że sprzedałby się dobrze. No ,a kto z nim ? Troche cięższy od niego jest kickboxer/raper Jerzy Wroński. Jego teledyski mają niezła oglądalność na yt np. 4,3 mln. czy 2,7 mln. Też ciekawa postać i przyciągnełaby na pewno młodych ludzi, Jackiewicz raczej starszych fanów boksu. Pewnie przebiliby walkę oglądalnością freak Ozdoba vs. Burneika. Przy okazji ciekawa walka dwóch niezłych stójkowiczów, nie bojących się wymian.
 
W tej konkurencji bezkonkurencyjny będzie Marcin Najman, i nie wydaje sie zeby cos moglo sie zmienic w najblizszym czasie. Ludzie poprostu lubia ogladac jak On przegrywa. Tak apropo miałem sen : jako freak na MMAA 4 Bob Sapp vs Marcin Najman. Niemożliwe?;-) Smutne ale prawdziwe.
 
OSTRY Janusz wymiata:D u mnie w rodzinie jak mowie ze dzis sa walki bo jak powiem mma to nikt nie wie co to :D to sie pytaja czy pudzian walczy ? a jak odpowiem ze nie to mowia a po co to ogladasz :)



ja bym widzal Tomka Hajte :D tez mial agresora albo Majdana :D z pilkarzy
 
@podwójny up

Jackiewicz? Proszę Cię, jaki z niego freak? Żadna z niego gwiazda boksu, tym bardziej ogólnie miedialnie przeciętny.



Ja myślę że freak Najman - Popek sprzedałby się znakomicie. Raz - Najman, wiadomo. Dwa - Popek, jego powrót. Trzy - wygląd; kontrowersyjność. 4 - środowisko HH. 5 - do tego pewnie byłby niezły trash talk.




@ Double upJackiewicz ? I ask you , how is it a freak ? None of the celebrity boxing , the more general miedialnie przeciętny.Ja think freak Najman - Popek would sell very well. Once - Najman , you know . Two - Popek , it's back. Three - look; controversy . 4 - HH environment . 5 - this probably would be a good trash talk .
 
Ostry Janusz rozjebal system :-)



co by się sprzedało?



MARCIN NAJMAN vs BOB SAPP, POPEK vs PEJA (zwłaszcza ten pierwszy, bo ten drugi musiałby udowodnic ze cos potrafi i na tyle, zeby wystarczyło to na popka, trash talk mógłby byc mocny), KRYSTIAN PUDZIANOWSKI vs ANDRZEJ GOŁOTA (w MMA oczywiscie)... nie wiem co jeszcze...może jakby ADAMEK zawalczył z takim SOSNOWSKIM w MMA, albo coś podobnego.
 
Adamr - A jaką Najman był gwiazdą boksu ? Jaką Różal był gwiazdą kickboxingu ? Za gwiazde np. Salete czy Gołotę trzeba grubo zapłacić,a Jackiewicz czy Juras pewnie za mniej, niż połowe ich gaży. Do tego oboje barwne postacie i jest na czym oprzeć marketing.
 
Popek, Peja, czy choćby Saleta walczący co drugą/trzecią galę sprzedali by bilety. Na Przemku można nawet markę wyrobić, by później odstąpić od freaków. Z piłkarzy to chyba tylko Dudek bądź Majdan wyprzedaliby bilety, ktoś pokroju Wiśniewskiego w ME to solidny strzał w stopę... Tak się zastanawiam, Dave Bautista mógłby wyprzedać halę, można też wypromować Krystiana Pudzianowskiego (zawód: Brat Pudziana :-)) na początek z Tyberiuszem, który dla MMC FC miał się bić. Opcji jest wiele, za te 'lepsze twarze' jednak płaci się kwoty z większą ilością zer na końcu.
 
Jak wspominacie Oliwę w kontekscie walki w MMA. To trzeba pamiętać, że on zakończył karierę już około 8 lat temu. Teraz aktywnie walczy w NHL, z pochodzenia Polak, Zenon Konopka. Choć to nie ta sama popularność w Polsce co Oliwa. Tutaj można zobaczyć jego walki. http://www.hockeyfights.com/players/1692



A jestem ciekawy dlaczego jeszcze nikt w USA nie wymyślił, aby organizować walki w MMA, zawodnikom którzy słyną z bójek na lodowiskach NHL. Bo napewno by wzbudziły wielkie zainteresowanie. Choć to pewnie, zawodnicy nie chcą walczyć np. w MMA, bo w NHL mogą znacznie więcej zarobić. Chyba, że po zakończeniu kariery.
 
Back
Top