Hu hu ha nasza zima zla - Sporty Zimowe

7


Niedaleko mam. Jakiś teren na freeride i backcountry tam macie ?
Ja kosior nie jestem więc takimi nie jeżdzę i nie słyszałem o takich, ale zadzwonilem do kumpla, który tam mieszka i jeździ na nartach od kiedy skończył 3 lata to mówi, że jest jedna fajna trasa przez las, ale nie jest zbyt znana i musi dojebac naprawdę duzo śniegu żeby tam pojeździć. Zieleniec jest fajny bo jest bardzo dużo wyciągów jak na Polskę. 25 chyba. Ale minus jest taki, że trasy są krótkie. No i dla zaawansowanych narciarzy/snowboardzistów szybko się nudzą.
 
Ja kosior nie jestem więc takimi nie jeżdzę i nie słyszałem o takich, ale zadzwonilem do kumpla, który tam mieszka i jeździ na nartach od kiedy skończył 3 lata to mówi, że jest jedna fajna trasa przez las, ale nie jest zbyt znana i musi dojebac naprawdę duzo śniegu żeby tam pojeździć. Zieleniec jest fajny bo jest bardzo dużo wyciągów jak na Polskę. 25 chyba. Ale minus jest taki, że trasy są krótkie. No i dla zaawansowanych narciarzy/snowboardzistów szybko się nudzą.

To już mi się mija z celem taka wycieczka, ewentualnie z rodzinką. W Karpaczu, Szklarskiej i Czechów jest fajny teren do jazdy pozatrasowej, można się pobawić.
 
To już mi się mija z celem taka wycieczka, ewentualnie z rodzinką. W Karpaczu, Szklarskiej i Czechów jest fajny teren do jazdy pozatrasowej, można się pobawić.
No niestety. Ale z rodziną jak najbardziej bo klimat Zieleńca jeśli chodzi o Polskę jest niepowtarzalny. Skąd jesteś w ogólę? ;)
 
Całe życie mieszkałem w Karpaczu, dopiero od 2 lat przeprowadziłem się do Jeleniej Góry, więc niezbyt daleka wycieczka.:lol:
No to fakt, blisko. Chodziłem do szkoły z ziomkiem z Karpacza. Blisko mam tam bo przez Czechy jest z godzina jazdy, ale byłem tam chyba tylko dwa razy. Ale latem koniecznie wybiorę się na Śnieżkę! ;) no i na drift jak będzie w tym roku.
 
No to fakt, blisko. Chodziłem do szkoły z ziomkiem z Karpacza. Blisko mam tam bo przez Czechy jest z godzina jazdy, ale byłem tam chyba tylko dwa razy. Ale latem koniecznie wybiorę się na Śnieżkę! ;) no i na drift jak będzie w tym roku.

Drift zjebali bo zmienili trasę i już nie jest tak efektownie. :sad:
 
@Dzihados nie przesadzaj tak z patrzeniem na paremetry, oczywiście deske dobierz do wagi, przy Twoim numerze buta Wide też musi być, ale reszta daj spokoj za 2 sezony i tak zmienisz deskę i wtedy będziesz wiedział jak chcesz jeździć więc wrócisz do reszty parametrów.
 
Teraz na wide 173.
Napisze wiecej jak juz zjade. Dzisiaj kryzys, cos mi w plecach nawala
:( SKS :(
 
Teraz idzie odwilż, ale od czwartku znowu ma padać śnieg więc to dobrze, zrobi się podkład i będzie można śmigać po puchu.
 
@allan77 Dokladnie jak w Pn o 14:30 robiłem ostatni zjazd na stoku to padal deszcz i 5 stopni na plusie. Ogólnie wybraliśmy ze znajomymi chyba najlepszy czas żeby jechac w PL góry. Ciekawe czy jeszcze przymrozi czy już po zimię.
 
@allan77 Dokladnie jak w Pn o 14:30 robiłem ostatni zjazd na stoku to padal deszcz i 5 stopni na plusie. Ogólnie wybraliśmy ze znajomymi chyba najlepszy czas żeby jechac w PL góry. Ciekawe czy jeszcze przymrozi czy już po zimię.
Przymrozi.
 
U mnie nie ma zbytnio co przymrozić bo byla taka ulewa że wszystko zmyło. A szkoda bo od piątku znowu opady mają być.
 
Jak ktoś chce jeszcze ten zimy polatać, a nawet zaznać uderzeń puchu w twarz to w Karkonoszach jest taka szansa, warun sezonu po wczorajszym opadzie, piękny dzień dzisiaj. :heart:
 
Ja juz nie dam rady w tym sezonie :( Alem gotow na przyszly!
Dawaj za dwoch, wrzuc jakas fote :) Ja w sumie tez moze wrzuce z mojego wyjazdu #nadniach
 
Dzisiaj niestety nawaliła mi kamera i nie ma filmików ani zdjęć, wrzucam za to fotkę z miejsca które dzisiaj było gwałcone sprzed 2 lat bodajże, więc z dzisiejszego wypadu wyglądało to podobnie. (dzisiaj nie było tak pięknej pogody, brakło słońca, widoczność i warunki śniegowe były dobre)

885120_511312488910731_723570898_o.jpg
 
@respect uuuu, nieladnie, probuj! chociaz biegowki! :) Albo Malta Ski! ;)

No ja tylko 6dni, ale powinno styknac.

Zna ktos jakis zestaw cwiczen na rozruszanie miesni na sucho? przysiady? :) Uda/lydki i plecy chyba najwazniejsze...

Myslalem nad kupnem dechy w tym roku (mam wszystko oprocz tego) ale jeszcze sie zastanawiam...
 
Back
Top