Hu hu ha nasza zima zla - Sporty Zimowe

Kupiłem nową deseczkę do zjazdów i żeby się pobawić ;) Stepchild Powder Sucks 14/15 + wiązania flux TT
 
Moim jedynym sportem zimowym jest spacer farmera z 6-pakiem piwa po oblodzonym chodniku. To jest kurwa wyzwanie, a nie jakieś tam skoki czy curlingi
 
@Dzihados Do normalnej jazdy po stoku i do zabawy ( buttering, jakieś skoki itp)
http://supersklep.pl/i192475-deska-snowboardowa-stepchild-powder-sucks-black-white

wiązania:
flux-tt-metallic-matte-black-2016.jpg


Też bardzo uniwersalne, niestety nie są tanie, ale to wiązania na 4-5 desek.
 
@aqua
Ja mam taki dylemat, czy oprocz mojej deski (o ile dobrze pamietam to 162cm, raczej nie wide) nie wypozyczyc cos dluzszego i szerszego, zeby w ogole wyczuc roznice. Poza tym lekko mi but wystaje na tej "mojej". Dlatego pytam jak to dobierales i pod co :) za cienki jestem zeby ocenic twoj zakup.

PS. Mam 191cm/97kg.
 
Deske się wybiera tylko i wyłącznie pod wagę ! ! ! deska nie wie ile masz wzrostu, ale czuję ile ważysz i jak zaawansowany jestes. Ja ogólnie tą nową deskę kupiłem o 3 cm krószą niż powinienem, ale tylko dlatego zeby mi było łatwiej ją podnieść do góry, nie zależy mi tak na prędkości.

Co do Ciebie to nie wiem co chcesz robić na stoku ? jak zaawansowany jestes? Jaki masz numer buta?
 
@aqua
45, poczatkujacy

Deska pozyczona od kumpla, duzo lzejszy niz ja (~20kg?), wiem ze on bardzo szybko zjezdza. Rossingol, szukam w google images ale nie moge znalezc tego modelu :(
 
Czyli dla siebie powinienes szukać deski ALL Mountain o długości 161-164(chociaż lepiej szukać 161- będzie Ci łatwiej ją opaniwać) ale z takim numerem buta wg. mnie powinienes kupić deskę z talią WIDE,żeby CI własnie but za bardzo nie wystawał za deskę. Ogólnie to polecam iść do porządnego sklepu ze snowboardem, wszystko im powiedzieć i wtedy ogarnięty Pan powinien dobrać deske pod Ciebie.
Jeszcze jedno przy takiej wadze powieniens pamiętać, żęby kupić dobre(mocne-twarde) wiązania.
 
Last edited:
@aqua
Ja mam taki dylemat, czy oprocz mojej deski (o ile dobrze pamietam to 162cm, raczej nie wide) nie wypozyczyc cos dluzszego i szerszego, zeby w ogole wyczuc roznice. Poza tym lekko mi but wystaje na tej "mojej". Dlatego pytam jak to dobierales i pod co :) za cienki jestem zeby ocenic twoj zakup.

PS. Mam 191cm/97kg.

A mówił respect żebyś zwracał na to uwagę? To nie słuchałeś :D

Edit: teraz doczytałem, że to od kumpla masz. Ale tak czy siak pamiętaj o tym. I jak bedziesz jechał kupić deskę to zabieraj buty ze sobą.
 
Nie no żartuję oczywiście, życzę rozwoju zajawki i skillsa. U mnie kładzie śniego srogo, więc szykuje się mocny powder na dniach.
12545971_1022259384482703_2031880882_o.jpg
 
YEAH!
Tez sie nie moge doczekac!
PS. Wiadomo, dla poczatkujacych deskowcow orczyk to zabojca, ja jak moge to nie korzystam.
 
U mnie ze sportów zimowych tylko lepienie bałwana i zjeżdżanie na jabłuszku po pijaku z wjazdem na ulicę, to jest adrenalina:crazy:
 
zjeżdżanie na jabłuszku po pijaku z wjazdem na ulicę, to jest adrenalina:crazy:

Też z ziomkiem tak się bawiliśmy. Skończyło się tym że przyjebał udem w szlaban i zrobiła mu się tj. dziura w mięśniu i lekarze sami nie wiedzieli o co chodzi i ma takie wgłębienie w nodze teraz i czasami go pobolewa.
 
Też z ziomkiem tak się bawiliśmy. Skończyło się tym że przyjebał udem w szlaban i zrobiła mu się tj. dziura w mięśniu i lekarze sami nie wiedzieli o co chodzi i ma takie wgłębienie w nodze teraz i czasami go pobolewa.
NOo jest zabawa, są ofiary:|
 
Byłem dzisiaj rano w Szpindlerowym Młynie. Jak zwykle ktoś u góry bardziej lubi Czechów niż nas bo na brak śniegu nie można tam narzekać, poza trasą w lesie w trakcie jazdy siadały faceshoty ze śniegu na twarz, poezja !
 
Back
Top