High League

Stop promowaniu ludzi uposledzonych umysłowo i chorych psychicznie, bo jeszcze się kolejnym Ozdobą skończy
Daro drze pizde w zoo, nakurwia w szybe gorylowi, a jego chory fanbase na twitterze wyszydza jak ktos zwraca na to uwage xd

niedlugo na tt i innych pierdolnikach bedzie coraz wiecej nagran dumnych dzieciakow, jak krzywdza innych ludzi lub bezbronne zwierzeta, wszystko dzieki takim Darkom
 
Daro drze pizde w zoo, nakurwia w szybe gorylowi, a jego chory fanbase na twitterze wyszydza jak ktos zwraca na to uwage xd

niedlugo na tt i innych pierdolnikach bedzie coraz wiecej nagran dumnych dzieciakow, jak krzywdza innych ludzi lub bezbronne zwierzeta, wszystko dzieki takim Darkom
Z małpami w ZOO jest tak, że ludzie je przedrzeźniają a one ludzi. Nawet dyrektor warszawskiego ZOO o tym mówił, że było widać, że małpom się zaczeło nudzić jak zaczął się covid bo odwiedzający nie mogli ich oglądać.

Chociaż jak patrzę na takiego Ferariego czy Polaka to wcale bym sie nie zdziwił jakby wskoczyli na wybieg kangura albo niedźwiedzia -selekcja naturalna by zadziałała. Już byli youtuberzy chyba w Skandynawii, którzy wskoczyli na wybieg słoni. Pracownik ZOO później powiedział, że całe szczęście, że był jeden mały słoń to od razu większe go otoczyły gdy weszła obca osoba na wybieg i udało się załagodzić sytuacje. Gdyby nie to...

Hitem to było Pokemogo w Ausschwitz...

EDIT: w sumie największym testem na IQ tego środowiska była liczba chętnych do wystąpienia na PunchDOWN :korwinlaugh:
Don Kasjo, bokser w wieloletnim stażem amatorskim chciał tam wystąpić tylko Fame go zablokował -co ten boks robi z głową...
Teraz Dana White się wziął za tą patologię tylko tyle można dobrego o polskich wariatach powiedzieć, że oni więcej zarobili niż ci w USA. Za zdjęcie z Dana White ryzykowac życiem :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Z małpami w ZOO jest tak, że ludzie je przedrzeźniają a one ludzi. Nawet dyrektor warszawskiego ZOO o tym mówił, że było widać, że małpom się zaczeło nudzić jak zaczął się covid bo odwiedzający nie mogli ich oglądać.

Chociaż jak patrzę na takiego Ferariego czy Polaka to wcale bym sie nie zdziwił jakby wskoczyli na wybieg kangura albo niedźwiedzia -selekcja naturalna by zadziałała. Już byli youtuberzy chyba w Skandynawii, którzy wskoczyli na wybieg słoni. Pracownik ZOO później powiedział, że całe szczęście, że był jeden mały słoń to od razu większe go otoczyły gdy weszła obca osoba na wybieg i udało się załagodzić sytuacje. Gdyby nie to...

Hitem to było Pokemogo w Ausschwitz...

EDIT: w sumie największym testem na IQ tego środowiska była liczba chętnych do wystąpienia na PunchDOWN :korwinlaugh:
Don Kasjo, bokser w wieloletnim stażem amatorskim chciał tam wystąpić tylko Fame go zablokował -co ten boks robi z głową...
Teraz Dana White się wziął za tą patologię tylko tyle można dobrego o polskich wariatach powiedzieć, że oni więcej zarobili niż ci w USA. Za zdjęcie z Dana White ryzykowac życiem :roberteyeblinking:
W Punchdown brała udział mistrzyni świata Piątkowska :lol:
 
DOBRZE WIESZ ŻE JEDYNĄ SŁUSZNĄ POLSKĄ MISTRZYNIĄ BOKSU JEST BOSKA EWA BRODNICKA
przypomina mi się ten wywiad dla tej dziennikarki która zagieła Murana francuskim. Brodnicka: no ja nie musiałam przed nikim klękać, uśmiech :korwinlaugh:
Sam nie jestem fanem gal Wasilewskiego, ale nie dziwie się, że ten człowiek ciśnie beke ze środowiska bokserskiego.
Niby nie można oceniać po pozorach, ale pierwsze wywiady z Grabowskim odsłuchane. Co to kogoś z wiezienia wypuścili: później artykuł za co siedział :korwinwhat:
Szalony reporter, tak samo.

Ta Gromda też jest zajebista. Ciekawe o ile spadłaby liczba chętnych jakby mieli obowiązek informowania w umowie o tym jakie są skutki zdrowotne np. koszt operacji dłoni :baldwinwhiskey:
 
Daro drze pizde w zoo, nakurwia w szybe gorylowi, a jego chory fanbase na twitterze wyszydza jak ktos zwraca na to uwage xd

niedlugo na tt i innych pierdolnikach bedzie coraz wiecej nagran dumnych dzieciakow, jak krzywdza innych ludzi lub bezbronne zwierzeta, wszystko dzieki takim Darkom
Tylko w klatce jakoś taki groźny już nie jest
 
Z małpami w ZOO jest tak, że ludzie je przedrzeźniają a one ludzi. Nawet dyrektor warszawskiego ZOO o tym mówił, że było widać, że małpom się zaczeło nudzić jak zaczął się covid bo odwiedzający nie mogli ich oglądać.
Widziałem kiedys, jak dzieciaki drażniły goryla a ten sie wkurzył i rzucił w nich jabłkiem ponad barierą ochronną. Potem goryl chciał ponowić rzut ale nie sięgał jabłka, więc wział szmatke i sobie nia zawinął jabłko i kolejny rzut w łeb. Myślę, że daro by nie wpadł na to.
 
Żeby tej szyby nie było... Zapłaciłbym PPV żeby zobaczyć jak ten wielki goryl rozkurwia tego idiotę. Byłaby miazga, te goryle silnie jak skurwensyn, a ten jeszcze wyjątkowo duży.
Nie moge znaleźć nagrania jak goryl podchodzi do turystów w kongo, złapał babe za noge przy pięcie i normalnie ją ciągłą po ziemi 1 ręką na luzaku, a murzyn przewodnik pogonił go maczetą i goryl ją puścił.
 
Na konferencji pustki
Zrzut ekranu (36).png
 
człowiek kończy aktorstwo czyli trzeba się namęczyć aby tam się dostać,
ląduje we freakach,
wyzywając się z Darem Lwem, który mógłby być jego ojcem :suchykarol:

Edit: patrzę na te sklepy youtuberów i się zastanawiam, który pierwszy wpadnie przez Rodo albo mocniejszym łamaniu prawa.
No jak patrzę na sklep Szalonego reportera to przychodzą mi to głowy już 3 pomyslu jak go strolować xd
MMA goryli. Próbka umiejętności. Spójrz na ten takedown defence!


były jeszcze filmiki jak te małpy w Indiach potrafiły pobić ludzi :roberteyeblinking:
 
Last edited:
Czy to nie na Cohones odbywały się dyskusje, kto by wygrał w starciu goryla z człowiekiem? :beczka:
Goryla nie kojarzę, ale pewnemu trzepiącemu do bezdomnych zjebowi marzyła się kiedyś walka na Fame człowiek vs. agresywny owczarek niemiecki
 
Też mi sie wlasnie wydaje ze moze to ugrac. Ten kurs 2.40 mnie zdziwil.
Też obstawiam Tyburskiego. Gleba jako trener Denisa. Zwiększenie masy przy chorych stawach bardzo mądre podejście. Jeśli Denis nie znokautuje w 1R to przegra to. Ewentualnie obstawiam że znowu przez kontuzję przegra bo przy zwiększonej masie + chore kolano jak wleci znowu to mu wypadnie.

A drugą walkę to obstawiam zwycięstwo Karwata
 
Też obstawiam Tyburskiego. Gleba jako trener Denisa. Zwiększenie masy przy chorych stawach bardzo mądre podejście. Jeśli Denis nie znokautuje w 1R to przegra to. Ewentualnie obstawiam że znowu przez kontuzję przegra bo przy zwiększonej masie + chore kolano jak wleci znowu to mu wypadnie.

A drugą walkę to obstawiam zwycięstwo Karwata
Akurat zwiększenie masy przy stawach może mieć sens. Czysto z punktu dopingu oczywiście nie przeciążeń.
Załóżmy że lutuje testo i hormon wiec regeneracja jest lepsza, do tego długa deka która zaciągnie wodę i mu te stawy odżywi.

Jak jest tam jakiś kumaty chemik w składzie to na spokojnie da się to ogarnąć.
 
Jebaniutki Prezes się oburzył, że Rurzał mówi o tysiaku za walkę i bez krępacji mówi, że płaci 4k i nie widzi, że to tak samo gówniane pieniądze.
 
Back
Top