High League

1678398479805.png
 
Ogólnie to nawet jakby byli lepsi goście w tym FM to szczerze w żadnym uniwersum zbytnio nie pasują mi prowadzący chyba oprócz Kasja. Te Pawlowskie,Kaniowskie,Msciwuje robią z tego taką dziecinna otoczkę. Szkoda że FM jest tak ,, pariodiowany " Dla mnie FM to zawsze miała być taka odskocznia od SW gdzie nie musisz mieć dobrego CV i robisz fajne F2F w stylu prime boksu jak to kiedyś było np Tyson vs Lewis. I serio masz ciężka otoczkę , konflikty i dorosły ton. Za dużo tęczy, królików czy kucyków z tego zrobiono a szkoda bo dziś zawodowe SW ssie otoczkowo i chciałem aby FM wrócił do tych lat 90, a nie jakieś tańczące Pawlowskie co 5 minut.


To się bierze z tego że ja FM traktuje na poważnie i serio to można było ładnie opakować w dorosły ton. Brakuje mi trochę większej powagi, ale ciężko o nią gdy 99 procent tej kadry to g...o z YT
 
O takie coś. Z fajnym tonem i dobrymi Sebkami,a nie Pawełek śmiejący się co 2 minuty.

Szkoda,szkoda co z tego zrobiono.

 
Chwalić się byciem złym człowiekiem



Kaniowski przestaje być miły i mi się to podoba.




Jakie to życie jest sprawiedliwe: kiedys ktoś zajmował się czyimś długami teraz pewnie ten ktoś dostaje kilkanaście telefonów dziennie odnośnie własnych długów (firmy windykacyjne ścigają dłużników nawet po ogłoszeniu upadłości)
BTW te niektóre atrapy broni są naprawdę ładnie zrobione
 
Chwalić się byciem złym człowiekiem



Kaniowski przestaje być miły i mi się to podoba.




Jakie to życie jest sprawiedliwe: kiedys ktoś zajmował się czyimś długami teraz pewnie ten ktoś dostaje kilkanaście telefonów dziennie odnośnie własnych długów (firmy windykacyjne ścigają dłużników nawet po ogłoszeniu upadłości)
BTW te niektóre atrapy broni są naprawdę ładnie zrobione

Jadczak już kiedyś opisał dawną działalność Marcinka.

Marcinek oczywiście poleciał na skargę i chciał składać pozwy, ale nic nie wskórał. :lol:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawe czy Najman robił kiedyś na etat 8 h na dobę.

Tym bardziej mnie to zastanowiło gdy kiedyś powiedział że jak rzuci freak fighty to będzie kierowca karetki.

Coś mi się wydaje że on nie zna normalnej roboty.
 
Jadczak już kiedyś opisał dawną działalność Marcinka.

Marcinek oczywiście poleciał na skargę i chciał składać pozwy, ale nic nie wskórał. :lol:
w sumie dziwię się, że nikt nie wykorzystał tego co Najman powiedział u Żurnalisty, że wszyscy poszli siedzieć, a on jedyny dotał wyrok w zawiasach :roberteyeblinking:
Marcinek chyba jeszcze jest na stronie długi.info, Szalony Reporter też ale mówił że to nie on. Ten jego sklep online to też taki: w życiu bym w czymś takim niczego nie kupił
 
Zachęcony tym filmem. Odpaliłem te rundki, ale niestety ten Ludwiczek to typowy żelkowy youtuberek i nie byłem wstanie wytrzymać więcej niż 5 minut. Sorry Lew.

Szkoda że te wakaty są tak marnotrawione.
Będzie wstyd dla Dareczka, jak dostanie wpierdol od małego grubaska, który trenuje kilkanaście dni.
 
Ale by były jaja jak zardzewiały drągal zawalczyłby w jakiejś upadającej organizacji frikowej. Najlepiej gdzieś w okolicach Ciechocinka (blisko do sanatorium) lub Antoninowa (Cmentarz Południowy pod Wawą).
Okazałoby się, że on ni umi dymyć, ba! brzydzi się tym, bo on strugać marchewkę to może jak inwektywy lecą do innych a nie niego. Oprócz tego potwierdziłoby się że to zwykły żelek-stypiarz który jara się bezdomnymi i nie ma nikomu nic do zaoferowania.
Oczywiście to nierealne bo stary grzyb nikogo nie obchodzi i jak je zupę, to mu cieknie po brodzie.
 
Szczerze? Nigdy nie kręciły mnie zbytnio internetowe wojny na posty. Dlatego moja polityka ignorowania. To do niczego nie zaprowadzi a czytać co 5 minut ,,ty jesteś k, h " To nie dla mnie. Co innego na fizycznych konfach w FM czy u Jerrego Springera.

Wiem że to zabrzmi chłodno ale ja zbytnio nie czuje przywiązania do nicków na forum i świata internetu w 98 procentach. Zwykle nicki i avatary i nic więcej dla mnie. Na tym forum może słabość mam do 3,4 nicków. Reszta nic, więc podczas takiej kłótni nie czuje żadnych emocji,wiec to tylko strata czasu.
Masz slabosc do kilku nicków? Ty zboku, powinieneś być odgrodzony drutem kolczastym pod napięciem od reszty społeczeństwa. Już widzę jak krążysz pod jakąś szkołą, haa tfu na ciebie
 
Back
Top