High League

nie no, jakie 'tak samo gówniane', to czterokrotnie lepiej gówniane pieniądze, matematykę na basenie miałeś?XD
Bellator płacił jeszcze niedawno kilkaset dolarów zawodnikom z końca karty walk.
Jak miał galę w Europie pewnie też.
W ogóle jestem w szoku jak klika się nazwisko tak skompromitowanej do szpiku kości osoby jak Różal. Wyskoczył mi w shortsach ten fragment rozmowy z Kawratem (ta strong ekipa to też banda ludzi co najmniej nienormalnych): ważne są zasady. Już nie mówiąc "chce umrzeć w klatce" NIE WIDZE NA OKO. To nie moja wina, że lekarz przerwał.
No nie no: lekarz słyszący to nie przerwie walki, na pewno...
Mówi to człowiek, który pomówił Tymoteusza Świątka na podstawie plotek i cieszy się jak ludzie umierają. Boże :aletoniedomnietak:
Gdybym miał ban maszynkę YT to typ miałby ban na wizerunek i zbanowałbym słowo konfident...
 
WSPOMÓŻCIE IDOLA

bomb.jpg
 
Na chuj tracić samochód jak gawiedź się dorzuci. Niech jeszcze na siępomaga utworzy konto.
A potem niech mu dojebią dodatkowy wyrok za wyłudzenie - ależ bym to widział :antonio:
Ogółem takie coś odjebał Mike Tyson jak siedział - zamieścił apel jak mu źle... i ludzie mu tyle hajsu przesyłali, że miał 100 koła dolarów na swoim więziennym koncie w kilka dni.
 
Bo dostałem odpowiedź na reporty jego kilku postów, w których wrzucał rzeczy niezwiązane z freakami jak filmik z tą dziewczynką "dziękujemy użytkownik dostał CZASOWEGO bana"
kurwa, i dzień jakby taki lepszy - also, filmik z dziewczynką? w sensie, z jakiegoś pobicia? przegapiłem trochę
 
kurwa, i dzień jakby taki lepszy - also, filmik z dziewczynką? w sensie, z jakiegoś pobicia? przegapiłem trochę
Wrzucił jakie zajebiste nagranie filmik z katowaną dziewczynką i dopisał happy cały, że to dziecko się potem zabiło.
 
Back
Top