High League

przy istnieniu kryptowalut, ktore juz długo istnieją, a ich wachania ceny sa kosmiczne, a także akcji znanych spółek i ogólnie możliwości inwestowania to bukmaherka średnio wychodzi. kupisz zakład to go tracisz po meczu, a jak wygrasz to pewnie max 3-5x i to bardzo rzadko...kupisz kryptowaluty albo akcje(te znane a nie jakies scamy) to nawet jak sie kurs zwali o połowe to dalej to posiadasz... a jak kogoś korci na hazard, to lewar 100X jest wiekszym hardcorem niż wizyta w kontrolowanym kasynie przez fajfusa bez honoru
a tutaj trochę zahaczamy temat podobny do ala co jest groźniejsze: alkohol, papierosy czy narkotyki. Niby narkotyki są groźniejsze, ale dzieki temu, że negatywne skutki nałogowego picia alkoholu będziesz miał po latach, a z narkotykami masz z tyłu głowy, że jak trochę zwiększysz dawkę to wylądujesz na cmentarzu -to więcej ludzi wpadnie w alkoholizm.

Giełda to musimy rozróżnić profesjonalnych graczy od masy małych spekulantów gdzie z 70% straci większość kasy. Już nie wspominając o statystykach ile osób kupowało bitcoiny na kredyt :korwinlaugh: Tzw. dostarczyciele kapitału dla wilków z Wall Street, biedni zrzucają się na majątki bogatych...

są pogłoski że dejna po prostu stawiał miliony dolarów i dlatego fo wyrzucili
Ale bardziej skłaniam się do opcji że łysy kłamca opierdala innych chujków :fjedzia:

Wyrzucają dziady, amerykańskie kasyna to nie polskie, gdzie przez kilka milionów dolarów ludzie byliby w szoku. Nie dość, że rachunek prawdopodobieństwa jest po stronie kasyn to jeszcze mendy jak wygrywasz to banują.
BTW LAs Vegas takie mocne w hazardzie nie jest jak np. w Makau. Chińczycy niby banują hazard w większości kraju, ale w małym rejonie bogaci hazardziści mogą przyjechać i zostawić kase :jarolaugh:
 
Już nie wspominając o statystykach ile osób kupowało bitcoiny na kredyt
zakup na kredyt to jest samobójstwo, ale zamiana miesiecznego budżetu na kasyna/zakłady na zakup BTC/złota/akcji wg mnie jest koniecznością..nie mam na mysli zakupu z lewarami itd bo lewar=kredyt i wielu kredyciarzy nie rozumie że dokonują hazardu
 
zakup na kredyt to jest samobójstwo, ale zamiana miesiecznego budżetu na kasyna/zakłady na zakup BTC/złota/akcji wg mnie jest koniecznością..nie mam na mysli zakupu z lewarami itd bo lewar=kredyt i wielu kredyciarzy nie rozumie że dokonują hazardu
teraz mi się przypomniało jak w gimnazjum grałem na giełdzie w excelu -cieszyłem się z zysków jak prawdziwych, ale jak szybko się excela uczyłem :jarolaugh:

W sumie może by to tego wrócić, nawet jest łatwiej, bo przecież są te wersje demo tych aplikacji do grania na giełdzie :korwinlaugh:
Złote monety to pamiętam, że Szwajcarzy lubią kolekcjonować.
 
teraz mi się przypomniało jak w gimnazjum grałem na giełdzie w excelu -cieszyłem się z zysków jak prawdziwych, ale jak szybko się excela uczyłem
Ja mowie o gromadzeniu owych aktywów. Granie następuje, jak się używa lewar. Pomyśl, że zamiast bukmacherki/kasyna kupowałes za ta kase BTC/złoto lub znane akcje. Czy żałowałbyś tych zakupów?
 
Przed walką Najman przypomnijmy sobie małą ciekawostkę z kariery tego sportowca
1679127322186.png

Debiut Najmana -porażka z tym gościem.

Później Najman się zrewanżował, ale wygrał?





Jeszcze ta porażka z Niepełnosprawnym Koksem z którym dobry 80 kg bokser by sobie poradził bo przecież Koks nie jest w stanie trzymać gardy nawet kiedy chce, bo ma za duże łapy...
 
Czasami na fejsie lecą. Pamiętam pierwsze galę miały plus 50 tys widzów na streamie.
Chociaż ostatnio tego nie było
Nie no raczej już na FB czy na YT już nie będzie, nie ma opcji a z resztą tak jak mówiłem nie potrafię szukać tego.
 
Kogo Ci porwał?!
Nikogo, lubiłem oglądać Gromde, chciałbym żeby to wskoczyło na wyższy poziom i przeszło w format normalnych 5 rundowych walk a nie jakiś turniej. Ranking Bijoków waga -95 i +95, mogą być też 2 warianty pasa. Nawet 3, zagraniczni, polscy, mistrz wszechświata gromdy, i suki na rurkach dookoła ringu.
 
Walka Lexy vs Hornik pokazała że Staśko zrobiłaby ją na miękko dlatego Lexus uciekł w siną dal.


Myślałem że Naruszczka ma do siebie szacunek i nigdy nie zrobi takiego foto.

1679265381719.png
 
Last edited:
Back
Top