High League

Era internetu. Gdzie influ mają się za wielkie gwiazdy i chcą wszystko za free hehe.

Jeszcze mimo pojechania trzeba się do nich uśmiechać, a można było zrobić fajne Sebkowe uniwersum, ale jest jak jest.

1679266175280.png
 
Czyli wychodzi tak, że kulturyści, koksy i strong mani dostają nawet na galach freakowch. To mi się podoba.
BTW pamiętam walkę Artura Walusia na jakieś małej gali MMA gdzie przegrał z jakimś tłuściochem kompletnym -takie coś uwielbiam oglądać :baldwinwhiskey:
Ja mowie o gromadzeniu owych aktywów. Granie następuje, jak się używa lewar. Pomyśl, że zamiast bukmacherki/kasyna kupowałes za ta kase BTC/złoto lub znane akcje. Czy żałowałbyś tych zakupów?
moją największą zajebista inwestycją było pójście do Milionerów dzięki którym spłaciłem pierwszy kredyt hipoteczny :roberteyeblinking:
Nie żałowałbym zakupu złota, a na giełdzie -ja nie miałbym odwagi tam grać bez minimum roku grania w wersji demo.
 
a na giełdzie -ja nie miałbym odwagi tam grać bez minimum roku grania w wersji demo.
żadne demo Ci nie pomoże w niczym...jak zakładasz grę na giełdzie to już przegrałeś... mi chodzi o czyste zakupienie akcji stabilnych firm w silnych panstwach, które płacą dywidendy(wiem, że i taka może upaść, ale i waluta pln równiez może upaść)..albo wogóle zakup ETF na topke firm, gdzie jedyne zmartwienie to czy cena spadnie o 50% przy najbliższym krachu
 
No elegancko się zadziało :D Super Denis, pokazał klasę w walce, kolejny raz. Księżniczka by go tam pięknie zezłomował nawet gdyby był Denis ze zdrowym kolanem, starym patentem na takich klocków z krótkim lontem - dać się wystrzelać, a potem ubijać jak kotlety na niedzielny obiad. Mimo wszystko powinni mu postawić jakieś warunki, bo mu się odkleiło srogo, z rozjebanym kolanem sobie wyszedł, upasł się, olał przygotowania sensowne, a zamiast tego z kolegami sobie tarczował cepy :D
Szkoda, że walka nie poszła dalej, to by było upokorzenie, ale nie ma tego złego, tak chociaż zrobił podkład Denis pod dalsze aferki..
Kasjo wjechał w temat, niech go bierze high league oficjalnie i mają eleganckie konferencje i trochę rozrywki w tych smutnych obecnie freakach. Do tego Bomba za jakiś czas pewnie wyskoczy, Jaca z żoną już się rozkręcają....
 
No elegancko się zadziało :D Super Denis, pokazał klasę w walce, kolejny raz. Księżniczka by go tam pięknie zezłomował nawet gdyby był Denis ze zdrowym kolanem, starym patentem na takich klocków z krótkim lontem - dać się wystrzelać, a potem ubijać jak kotlety na niedzielny obiad. Mimo wszystko powinni mu postawić jakieś warunki, bo mu się odkleiło srogo, z rozjebanym kolanem sobie wyszedł, upasł się, olał przygotowania sensowne, a zamiast tego z kolegami sobie tarczował cepy :D
Szkoda, że walka nie poszła dalej, to by było upokorzenie, ale nie ma tego złego, tak chociaż zrobił podkład Denis pod dalsze aferki..
Kasjo wjechał w temat, niech go bierze high league oficjalnie i mają eleganckie konferencje i trochę rozrywki w tych smutnych obecnie freakach. Do tego Bomba za jakiś czas pewnie wyskoczy, Jaca z żoną już się rozkręcają....
ten Kasjo też jest irytujący. Koleś z dorobkiem z wieloma walkami w boksie amatorskim, walczący w boksie z freakami skończył tylko...
... Popka żyjącego w Popkolandii.

W ogóle walki freaków w dużych bokserskich rękawicach to się tak źle ogląda, już szczytem była walka Kizo vs Arab
 
Widzę że odkąd odszedłem nic wielkiego się nie dzieje. Tak to jest jak się zbudowało takie coś. Byłoby 125 Sebkow to byłoby dyskusji na 54 strony w 3 godziny... a tak trzeba żyć że Najman chodzi po pustej drodze i 5 sekundowym krzykiem brunetki. Brawo Polska za taki FM. Sk.....yny.
 
Za max 5 lat będzie prosił matkę swoich dzieci by mógł do niej wrócić, przecież ten glon zaraz z jakimiś malikami albo piłkarzami się będzie prowadzać
oj modelki mają jeszcze zabawy w #metoo więc może być gorzej :roberteyeblinking:
W sumie wiek pasuje do kryzysu wieku średniego :korwinlaugh:
 
Back
Top