High League

Ja usłyszałem o jego osobie w kontekście freaków właśnie. Coś tam poczytałem o jego "twórczości" w kontekście plagiatów itp.

Niedawno próbowałem przesłuchać kilka piosnek. Zabawne, ze muzułmanin z pochodzeniem afgańskim ciągle "śpiewa" o chlaniu, kokainie i seksie z paniami lekkich obyczajów.

Słuchają pewnie dzieci, jak kiedyś popka, bo wyświetleń ten padalec ma dużo.
Polecam ten kanał o plagiatach :korwinlaugh:



Kurczę niby lubię popiratować od czasu do czasu, ale tak zarabianie na tym bez pytania innych o zgodę to hm -trochę już za mocne nawet dla mnie....
 
Ale mnie ten Cichy wkurwia. Drugi dzban to Mścichujewski. Cipły Kaniowski to z tych frikowych dziennikarzy jakiś jedyny normalny, w miarę.
 
Ale mnie ten Cichy wkurwia. Drugi dzban to Mścichujewski. Cipły Kaniowski to z tych frikowych dziennikarzy jakiś jedyny normalny, w miarę.
Nie no Kaniowski, ale sie zdemaskowałeś w tym momencie. Sprytnie, ale jednak poznałem od razu :hi: Hubert Mściwujewski jednak najlepszy obecnie. Ty zadajesz to samo pytanie 3 razy tylko inaczej sformułowane po to żeby dobić wywiad do 8-10 minut i wsadzić tam jak najwiecej reklam. Tylko głupota twoich rozmówców nie pozwala im zaeragować bo sami do końca nie rozumieją o co pytasz i z reguły odpowiadają nie na temat. Niech DZIK będzie z tobą mimo wszystko :bayan:
 
1680295753028.png
1680295753028.png
 
Ten durny prima aprilis już dawno byłby zapomniany gdyby nie media ze swoimi bezbeckimi żartami. Zawsze o nim zapominam, dopóki 1 kwietnia nie odpalę internetu i zaleje mnie rzeka tego gówna, które ma być śmieszne, a jest tylko żenujące.
Dziś akurat mocno sportowa sobota, to te zarrty się nie przebija.
 
Czy on przypadkiem kiedyś nie wąchał się z freak fightami użytkownicy?

 
Czy on przypadkiem kiedyś nie wąchał się z freak fightami użytkownicy?

Wąchał dupe Darka z MMA Vip pod nazwą nowego projektu, który miał ruszyć.
WILD-MMA-780x490.png
 
Back
Top