High League

To Murański oszukuje czy mówi nieznanym dialektem?


Widziałem jedną akcję gdy skakał do medyków. Były jeszcze jakieś inne odpaly?
też było jeszcze pare akcji. Chyba też uderzenie Bachocevica (czy jak to się pisze...) po walce na co zwrócił uwagę na Juras.
Jak sobie jeszcze przypomnę jego kariere: ilość mocniejszych fauli...

W sumie zobaczyłbym jak jakiś Gromdziarz leje któregoś z tych pizdeuszy typu Murański.

Walić tych Gromadziarzy: niedługo sobie dłonie rozwalą od tych walk i będą kolejni wychodzący z kontuzją dla kasy...
 
Sam się złapałem na ten wykreowany wizerunek Gleby, cichy, ułożony, cierpliwy, z charakterem, idący po swoje krok po kroku... aż tu nagle Denis poszedł do high league, Diego poszedł mimo aktywnego kontraktu w Gromdzie, Gleba zobaczył, że w kontrakcie jego a Diego z high league po liczeniu stawki kilka razy, nadal u Diego wychodzi jedno zero więcej w cyfrze i koniec bajki :D Teraz te podjazdy są tak żenujące, że strach to odpalać. Gleba niedługo wypożyczy auto z lodami family frost i będzie puszczał melodyjkę i błagał o walkę, Hunter akurat na konferencji sobie przypomniał o koszulce od Murana, Dawid Załęcki nie chce walczyć i źle się w tym czuje, ale syn go prosi o wejście do walki 2 na 2 to pomoże synowi... :D
 
Nie no. Muran skazuje się na porażke, choćby dlatego że ojciec robi spokojnie Jace, a nawet sam Maniek nie miałby łatwo z nim :lol:, a tu jeszcze Denis do pomocy.Murany bez szans
 
Last edited:
Po raz pierwszy sam nie wiem czy mi się będzie chciało nawet szukać streama aby oglądać gale freakową. Jakoś kompletnie mnie to nie emocjonuje. Słaba rozpiska. Czekanie na Fagatę, albo Murana z jakimś Bombą, który szybko przegrywa?
 
Powoli ciary wchodzą na plecy. Dziś jest dzień dzisiejszy. Tybori vs Alberto to było jedne z najbardziej oczekiwanych u mnie zestawień w FM.

Ogień k...a :burnit::burnit:
 
Back
Top