High League

@Karateka@

A to był ostatni kawałek chyba który usłyszałem w tv i dopiero teraz po długich latach wróciłem badać polski rynek. Dlatego mnie ta era Queb,Taco,Pezetów i innych Ostr kompletnie ominęła.

I teraz porównać tych ludzi fizjonomią do Okiego czy Zimmera. To jest przepaść:cry::cry:


 
Last edited:
@Karateka@

A to był ostatni kawałek chyba który usłyszałem w tv i dopiero teraz po długich latach wróciłem badać polski rynek. Dlatego mnie ta era Queb,Taco,Pezetów i innych Ostr kompletnie ominęła.

I teraz porównać tych ludzi fizjonomią do Okiego czy Zimmera. To jest przepaść:cry::cry:




Jakoś się nigdy nie jaralem HG. Te teksty są dla mnie zbyt infantylne.

"Ukradniesz 2 gruszki i wyłapiesz więcej. Niesprawiedliwość, aż opadają ręce."
 
Tak z innej beczki, nie wiem czy było.
Nie uważacie, że zakład Bomba z Muranem to gdzieś 80% szans, że wygra Muran i to jest z góry wiadome ? Murana twardy łeb vs szklanka Bomby…
 
Kurde gdyby były duże rękawice to Bomba pewnie by przetrwał nie tylko pierwszą rundę, ale także całą walkę, ale w rękawicach do MMA to ciężko. W takiej formule Muran murowany faworyt do skończenia przed czasem.
Tak z innej beczki, nie wiem czy było.
Nie uważacie, że zakład Bomba z Muranem to gdzieś 80% szans, że wygra Muran i to jest z góry wiadome ? Murana twardy łeb vs szklanka Bomby.
 
Mam wrażenie że Staśko niebezpiecznie idzie drogą Ani Andrzejewskiej.

1670453559630.png
 
Moim skromnym zdaniem stasko to najwiekszy rak i ternetu. Podobno to jej ostatnia walka i elo bo ludzie wkurwieni i z reflinkow biede zebrala. A co wy sadzicie.
Na tej konfie to sie niezle osmieszyla
konferencje tych gal freakowych puszczam sobie na przyśpieszeniu, a oglądam sobie coś innego na wyciszeniu. No nie wiem czy oglądanie kanału o wykańczaniu mikrokawalerek w Hong Kongu albo ćwiczenia na ból karku i pleców mnie tak wciągnieło, ale...
... złapałem się na tym, że nie byłbym w stanie powtórzyć o czym oni mówili.
Już ten Jaś Kapela był ciekawszy od Staśko, bo ona jest duuużo bardziej szkodliwa...
Coś wyjdzie, że Staśko skończy przygodę z freakami z męskim głosem od sterydów, a nie wielką karierą o której marzyła...
Jeszcze rozpierdoliła mnie powtórka rodem z Fame (tylko tam chodziło o Murzyna):
ty gwałcicielu
ty pedofilu
zabije cie
dopadne ciebie
Cisza.
Ty cwelu i pedale, karle
NIE MOŻNA TAK MÓWIĆ

Plus to wbieganie na scene aby atakować zawodników: a jeśli wpadnie na pomysł aby wpaść z kastetem i kogoś walnąć? Hej przecież kastetu jeszcze nie było a trzeba się wyróżnić? Mam kastet kupiony przy granicy z Rosją (bo miał ciekawe wzorki) -no powiem można tym zabić.
I co wtedy?
YT zacznie banować wszystkie kanały gal freakowych.
Ten High League i Prime to jakieś czeczeński standardy...
Chociaż Anzor też swoje odpierdala. Błachowicz prędzej czy później pożałuje brania Anzora do narożnika: zobaczycie, że to będzie pierwszy polski trener z banem od samego Dana Whita. Gdyby zrobił to samo na UFC co zrobił na FAme to pewnie nawet by go pozwali...
 
Pisałem o tym Wam, że Gromdziarze zapragną FM, bo większa częstotliwość gal.

Już nie mówiąc o potężnym fejmie w necie.

Gleba też robi wszystko by tam wbić.


Moje błogosławieństwo mają.
W sumie zobaczyłbym jak jakiś Gromdziarz leje któregoś z tych pizdeuszy typu Murański.
 
Chociaż Anzor też swoje odpierdala. Błachowicz prędzej czy później pożałuje brania Anzora do narożnika: zobaczycie, że to będzie pierwszy polski trener z banem od samego Dana Whita. Gdyby zrobił to samo na UFC co zrobił na FAme to pewnie nawet by go pozwali...

Widziałem jedną akcję gdy skakał do medyków. Były jeszcze jakieś inne odpaly?
 
Ale to nie jego formuła, więc bez znaczenia dla kariery w MMA
niby tak, chociaż myślę sobie, że wyłapanie wpierdolu od amatora sprawia, że jego wartość negocjacyjna w oczach potencjalnych przyszłych pracodawców stanowczo spada
 
Back
Top