High League

A wcześniej się nie żalili, że policja ściga za palenie zioła? Motyw penalizacji posiadania zioła był w polskim rapie od jego samego początku istnienia
wcześniej mówili jebać Policję, jebać prawo,
a nie Policja przestańcie mnie prześladować :roberteyeblinking:

Bo zioło powinno być legalne jak wóda do kupienia w sklepach. Jakość by była dobra, zniknęła by szara strefa i były by wpływy do budżetu.
Nie trzeba by było biednym emerytom kazać jebać do 70tki.
:beczka:

jestem oczywiście za legalizacją. Ba nawet doszło do tego absurdu, że białym kołnierzykom za wiele przestępstw grozi mniej niż gdybym miał pare roślinek i sprzedałbym tobie zioło. Może dlatego jest tak mała przestępczość, bo tęgie głowy wśród przestępców potrafią kalkulować...
W Polsce nie dużo trzeba zrobić aby być uznanym za polskiego Pablo Escobara: i to nie wymyślili politycy :iamdone:
,,„Znaczna ilość narkotyków to taka, która wystarcza do jednorazowego odurzenia się co najmniej kilkudziesięciu osób, to jest co najmniej 20 osób"
To hamuje pracę Policji wobec prawdziwych brudnych towarów, chociaż trzeba przyznać, że Polska jest ultrakonserwatywna jeśli chodzi o narkomanie -zobaczymy jak długo, ale na razie nie jest źle...
Na pewno jednak nie byłbym fanem reklamowania zielska, palenia w miejscach publicznych i tworzenia coffee shop.

Chociaż oczywiście legalizacje ma też swoje wady:
 
Last edited:
wcześniej mówili jebać Policję, jebać prawo,
a nie Policja przestańcie mnie prześladować :roberteyeblinking:
Ogółem w latach 90-tych wyszły takie klasyki o panach w mundurach jak 997 od SLU który był mocno jechany za namawianie do mordowania policji; 28.09.97 Molesty który dziś jest klasykiem; WYP3 czy O.S.T.R. też najeżdżali na policję w swoich utworach... a dziś w tym klimacie dostajemy takie rzeczy jak Bedoes który z jednej strony przewózka na gangstera, krzyczenie o mordowaniu policji... a gdy kiedyś mu na koncert wbiły Dixony to spierdolił w bagażniku wzywając policję. Jedyne antypolicyjne songi jakie wyszły w ostatnich latach robią kapele streetpunkowe jak Analogs (Radiowozy z 2021, czy kultowe już Dzieciaki Atakujące Policję), Uliczny Opryszek, Psy Wojny i ADHD Syndrom.
Podobał mi się fragment, kiedy mówiła, że nigdy nie musiała przed nikim klękać: kto wie ten wie :korwinlaugh:

Nie wiem też czy zadawanie się z człowiekiem skazanym za pomoc w porwaniu człowieka nie jest sprzeczne z tym "kodeksem moralnym" ::clintdis::

Ja tego nawet nie włączam, ale śmieszy mnie wygwiazdkowanie słowa FRAJER jakby to był wulgaryzm jakiś straszny.
 
Ogółem w latach 90-tych wyszły takie klasyki o panach w mundurach jak 997 od SLU który był mocno jechany za namawianie do mordowania policji; 28.09.97 Molesty który dziś jest klasykiem; WYP3 czy O.S.T.R. też najeżdżali na policję w swoich utworach... a dziś w tym klimacie dostajemy takie rzeczy jak Bedoes który z jednej strony przewózka na gangstera, krzyczenie o mordowaniu policji... a gdy kiedyś mu na koncert wbiły Dixony to spierdolił w bagażniku wzywając policję. Jedyne antypolicyjne songi jakie wyszły w ostatnich latach robią kapele streetpunkowe jak Analogs (Radiowozy z 2021, czy kultowe już Dzieciaki Atakujące Policję), Uliczny Opryszek, Psy Wojny i ADHD Syndrom

Bedoes pseudo gangster ale Molesta to był real talk niby?

 
Ogółem w latach 90-tych wyszły takie klasyki o panach w mundurach jak 997 od SLU który był mocno jechany za namawianie do mordowania policji; 28.09.97 Molesty który dziś jest klasykiem; WYP3 czy O.S.T.R. też najeżdżali na policję w swoich utworach... a dziś w tym klimacie dostajemy takie rzeczy jak Bedoes który z jednej strony przewózka na gangstera, krzyczenie o mordowaniu policji... a gdy kiedyś mu na koncert wbiły Dixony to spierdolił w bagażniku wzywając policję. Jedyne antypolicyjne songi jakie wyszły w ostatnich latach robią kapele streetpunkowe jak Analogs (Radiowozy z 2021, czy kultowe już Dzieciaki Atakujące Policję), Uliczny Opryszek, Psy Wojny i ADHD Syndrom.
hip hop staje sie salonowy, stand uperzy też sie staną :iamdone:
 
wcześniej mówili jebać Policję, jebać prawo,
a nie Policja przestańcie mnie prześladować

Przecież cały czas płakali, że policja prześladuje, znacznie bardziej niż teraz Mata.

Peja:
"Policja, policja nam dokucza
Bo policja to skurwiele i jebane pedały
Nigdzie się nie ruszą kurwa bez policyjnej pały
Uwielbiają napierdalać, poniżać, torturować
Nigdzie przed tym gównem, ścierwem nie możesz się schować
Nadużycie władzy i poczucie siły
Czy nikt nie powstrzyma tej policyjnej kiły?
Policja, policja nam dokucza"

"Aresztowanie jest dramatem, więc opuszczasz swoją chatę" Peja


Mata:
"Wszyscy moi ludzie niepoprawni politycznie są
Moi ludzie kładą chuja na ten system, bo
To niezależny hiphop, w nim jak joint nie zgasnę
Jebać policję
Wszyscy moi ludzie niepoprawni politycznie są
Moi ludzie kładą chuja na ten system, bo
Psy są górą tylko w reklamach pedigree
Jebać policję, jebać policję, jebać policję"
 
Last edited:
Przecież cały czas płakali, że policja prześladuje, znacznie bardziej niż teraz Mata.
Tylko porównaj sobie chuligańskie grupy tak jak właśnie sytuacja z 97, czy nawet Chadę który siedział za grubsze sprawy (rozboje) do Maty który płacze w TVN-ie, że go chcą wsadzić i sterowany przez ojca udaje polityka. Jestem za depenalizacją marihuany (ciężko by było jakbym przy ilościach jakie jaram nie był), ale ostatnim kogo chciałbym jako walczącego o to jest banan z Wilanowa który robi to "bo on se chce palić, a go wsadzić chcom".
 
Tylko porównaj sobie chuligańskie grupy tak jak właśnie sytuacja z 97, czy nawet Chadę który siedział za grubsze sprawy (rozboje) do Maty który płacze w TVN-ie, że go chcą wsadzić i sterowany przez ojca udaje polityka. Jestem za depenalizacją marihuany (ciężko by było jakbym przy ilościach jakie jaram nie był), ale ostatnim kogo chciałbym jako walczącego o to jest banan z Wilanowa który robi to "bo on se chce palić, a go wsadzić chcom".
Piękny przykład spedalenia czasów, którymi się niektórzy jarają, bo "nowocześnie".

Przecież Chada latał z towarem, wymuszenia i kradzieże też były grane w tamtych czasach. Gość był poszukiwany, a jeszcze klipy i płyty nagrywał na przepustkach śmiejąc się policji w pysk.

A ten wyskakuje z bananowcem matą jako bojownikiem z policją :beczka:
@Karateka@ jesteś niemożliwy. Ulica to nie teleranek.
 
Piękny przykład spedalenia czasów, którymi się niektórzy jarają, bo "nowocześnie".

Przecież Chada latał z towarem, wymuszenia i kradzieże też były grane w tamtych czasach. Gość był poszukiwany, a jeszcze klipy i płyty nagrywał na przepustkach śmiejąc się policji w pysk.

A ten wyskakuje z bananowcem matą jako bojownikiem z policją :beczka:
@Karateka@ jesteś niemożliwy. Ulica to nie teleranek.

Jakoś łatwiej mi się utożsamiać z kujonem, który potrafi składać wielokrotne niż z patusem rozjebujacym się autem po pijaku, który składa rymy częstochowskie, czyli na czasownikach, mimo że oczywiście mam większy sentyment do duetu Chada Pih (Pih potrafił składać dobre technicznie wersy, Chada nie, ale miał swój urok) niz do Bedoesow czy Mat. Jednak nie ma co gloryfikować starej szkoły. Włodi na płycie skandal składał wszystko na czasownikach. Później dopiero się wyrobił.
 
Jakoś łatwiej mi się utożsamiać z kujonem, który potrafi składać wielokrotne niż z patusem
Jeśli oceniasz inteligencje po tym jak ktoś składa zdania (a Mata to debil) to pokazuje sposób myślenia. Poza tym każdy z tych tzw. patusów jak ich nazwałeś do wszystkiego co miał doszedł własnymi łapami i głosem, a Mata to produkt mediów który wozi się na hajsie rodziców nadal.
 
Jeśli oceniasz inteligencje po tym jak ktoś składa zdania (a Mata to debil) to pokazuje sposób myślenia.

A po czym mam oceniać inteligencję raperów, jak nie po umiejętności składania rymów? Typ żyje ze składania rymów i nie potrafi wybić się ponad rymy częstochowskie. To jest kwintesencja niskiej inteligencji.

Poza tym każdy z tych tzw. patusów jak ich nazwałeś do wszystkiego co miał doszedł własnymi łapami i głosem, a Mata to produkt mediów który wozi się na hajsie rodziców nadal.

Stary Matczak mu kupił flow i umiejętność składania technicznych wersów.

PS: A co myślisz o rapie Łony?
 
A po czym mam oceniać inteligencję raperów, jak nie po umiejętności składania rymów?
Wiesz inteligencja to nie tylko pisanie, ale też sprawy życiowe. Największe zjeby jakich znam mają tytuły doktorskie i profesury, a raperzy często dobierają pod bity, a że rap umarł i mamy wysyp rapu dla nastolatek made by Zjebson Jong Kurwosia Kurwiwka Brazyl i Mata...
A co myślisz o rapie Łony?
Obok Pei, Ostrego, Sokoła, Pezeta, Taco, Hukosa, Eldoki i Bisza to najlepszy polski raper - człowiek który ma w sobie sporo filozofa, zapadający w pamięć głos i potrafi używać metafor, jedyna wada, że woli najgorszą pracę świata niż pójść na 100% w muzykę.
 
Wiesz inteligencja to nie tylko pisanie, ale też sprawy życiowe. Największe zjeby jakich znam mają tytuły doktorskie i profesury, a raperzy często dobierają pod bity, a że rap umarł i mamy wysyp rapu dla nastolatek made by Zjebson Jong Kurwosia Kurwiwka Brazyl i Mata...

Masz teraz Oliwkę Brazil, a kiedyś miałeś Mei. Teraz masz Zabsona, a kiedyś miałeś Donia, Libera, 18L i Verbe... To już chyba Zabson lepszy. I nie dostrzegasz takich raperów jak chociażby Avi.

Obok Pei, Ostrego, Sokoła, Pezeta, Taco, Hukosa, Eldoki i Bisza to najlepszy polski raper - człowiek który ma w sobie sporo filozofa, zapadający w pamięć głos i potrafi używać metafor, jedyna wada, że woli najgorszą pracę świata niż pójść na 100% w muzykę.

No to podzielam Twój zachwyt Łoną. Natomiast nie wiem czy pamiętasz jego debiut czyli płyta Koniec Żartów, tam było kilka luźniejszych numerów jak np. Fruzie wolą optymistów i podejrzewam, że gdyby coś takiego nagrał Mata to byś go mocno pocisnal za to.

Ciekawych raperów wymieniłeś jako topka. Najwyżej s nich cenię Bisza, Pezeta i Sokola.
 
I nie dostrzegasz takich raperów jak chociażby Avi.
Dostrzegam, ale dla mnie to żadna rewelacja ja i tak odbiłem od rapu, słucham swojej bańki i klasyki, a poza tym wolę gitarowe granie: metal, wszelkie odmiany rocka, blues, ambient i alternative pop.
 
@Karateka@

Wow widzę , że ty mocno w rapie siedzisz. Ja się przyznam że oprócz paru kawałków Peji czy 3 wymiaru to nic wielkiego nie wiem. Moja pierwsza i jedyna płyta z Polski przesłuchana od A do Z to dopiero niedawno ,,Chaos" Fukaja, bo zawsze siedziałem w techno, popowej USA czy soundtrackach.

Teraz po wielu latach z ciekawości badam sobie Polski mejn, a ocena to maks 2 na 10 .:cool:


Dla mnie prywatnie Fukaj zjada na miękko kolegę z Labelu, ale takie czasy że jak robisz jakieś dziwne twarzo szczęki to masz więcej viewsów jak ten Mata.


A pamiętasz to?
 
Last edited:
Tylko porównaj sobie chuligańskie grupy tak jak właśnie sytuacja z 97, czy nawet Chadę który siedział za grubsze sprawy (rozboje) do Maty który płacze w TVN-ie, że go chcą wsadzić i sterowany przez ojca udaje polityka. Jestem za depenalizacją marihuany (ciężko by było jakbym przy ilościach jakie jaram nie był), ale ostatnim kogo chciałbym jako walczącego o to jest banan z Wilanowa który robi to "bo on se chce palić, a go wsadzić chcom".
Piękny przykład spedalenia czasów, którymi się niektórzy jarają, bo "nowocześnie".

Przecież Chada latał z towarem, wymuszenia i kradzieże też były grane w tamtych czasach. Gość był poszukiwany, a jeszcze klipy i płyty nagrywał na przepustkach śmiejąc się policji w pysk.

A ten wyskakuje z bananowcem matą jako bojownikiem z policją :beczka:
@Karateka@ jesteś niemożliwy. Ulica to nie teleranek.

Przecież cały czas płakali, że policja prześladuje, znacznie bardziej niż teraz Mata.

Peja:
"Policja, policja nam dokucza
Bo policja to skurwiele i jebane pedały
Nigdzie się nie ruszą kurwa bez policyjnej pały
Uwielbiają napierdalać, poniżać, torturować
Nigdzie przed tym gównem, ścierwem nie możesz się schować
Nadużycie władzy i poczucie siły
Czy nikt nie powstrzyma tej policyjnej kiły?
Policja, policja nam dokucza"

"Aresztowanie jest dramatem, więc opuszczasz swoją chatę" Peja


Mata:
"Wszyscy moi ludzie niepoprawni politycznie są
Moi ludzie kładą chuja na ten system, bo
To niezależny hiphop, w nim jak joint nie zgasnę
Jebać policję
Wszyscy moi ludzie niepoprawni politycznie są
Moi ludzie kładą chuja na ten system, bo
Psy są górą tylko w reklamach pedigree
Jebać policję, jebać policję, jebać policję"
Nie wiem, uczciwie mówiąc mogę być nie obiektywny przez niechęć do starego Maty :korwinlaugh: , ale też śmieszy mnie podejście tych pseudouliczników itp. starej szkoły.
Oj murzyńscy raperzy by im pokazali co to jest ulica :roberteyeblinking: Trochę to przypomina przechwałki Różala...
 
Nie wiem, uczciwie mówiąc mogę być nie obiektywny przez niechęć do starego Maty :korwinlaugh: , ale też śmieszy mnie podejście tych pseudouliczników itp. starej szkoły.
Oj murzyńscy raperzy by im pokazali co to jest ulica :roberteyeblinking: Trochę to przypomina przechwałki Różala...
Stara szkoła ogółem robiła rzeczy o ulicy, ale to było bardziej jebać wszystko mi się nie chce, że "jestem z ulicy, ulica mnie szanuje choć się opierdalam nie uczę nie pracuję, z kolegami, kolegów rapuję" itp., nasz uliczny rap to zawsze był raczej klimat blokowiska, a najsztywniejsi z nich czyli Hemp Gru, to było takie gadanie bez sensu, a potem motywacja ciągle... mnie bardziej rozwala współczesny gangsta rap robiony przez ludzi siedzących za drobnice TPS, lub takich którzy chuja nie pojęcie mają o tym, ale robią kawałki o życiu gangstera (Bedoes najjaśniejszym przykładem, oj troszkę o Borysku wiem i to był zawsze typ którego obśmiewano za młodu). No i nie zapominajmy o Firmie która z perspektywy czasu jest jednym z większych memów w dziejach polskiego rapu. Pseudogrypserka na wolności która skończyła tak: Popek robiący z siebie discośpiewaka dla szekli; Kali który poleciał w nieznane galaktyki i jest przykładem, że trawa może wypalić mózg (polecam jakie on teorie sieje, jakby media się zainteresowały to by o Komarence nie było słychać); Bosski który z jednej zrobił fajną rzecz jaką jest fundacja Drużyna Mistrzów, a z drugiej najbardziej kojarzy się z dostaniem w ryj pod Jubilatem; Tadek który otwarcie w pewnym momencie promował organizacje neonazistowskie, a występując przed prezydentem tego kraju nawoływał do mordowania pewnych polityków; no i Pomidor który też chyba rozminął się z rozumem w pewnym momencie.
 
Stara szkoła ogółem robiła rzeczy o ulicy, ale to było bardziej jebać wszystko mi się nie chce, że "jestem z ulicy, ulica mnie szanuje choć się opierdalam nie uczę nie pracuję, z kolegami, kolegów rapuję" itp., nasz uliczny rap to zawsze był raczej klimat blokowiska, a najsztywniejsi z nich czyli Hemp Gru, to było takie gadanie bez sensu, a potem motywacja ciągle... mnie bardziej rozwala współczesny gangsta rap robiony przez ludzi siedzących za drobnice TPS, lub takich którzy chuja nie pojęcie mają o tym, ale robią kawałki o życiu gangstera (Bedoes najjaśniejszym przykładem, oj troszkę o Borysku wiem i to był zawsze typ którego obśmiewano za młodu). No i nie zapominajmy o Firmie która z perspektywy czasu jest jednym z większych memów w dziejach polskiego rapu. Pseudogrypserka na wolności która skończyła tak: Popek robiący z siebie discośpiewaka dla szekli; Kali który poleciał w nieznane galaktyki i jest przykładem, że trawa może wypalić mózg (polecam jakie on teorie sieje, jakby media się zainteresowały to by o Komarence nie było słychać); Bosski który z jednej zrobił fajną rzecz jaką jest fundacja Drużyna Mistrzów, a z drugiej najbardziej kojarzy się z dostaniem w ryj pod Jubilatem; Tadek który otwarcie w pewnym momencie promował organizacje neonazistowskie, a występując przed prezydentem tego kraju nawoływał do mordowania pewnych polityków; no i Pomidor który też chyba rozminął się z rozumem w pewnym momencie.
że bedoes gangster? On nie śpiewa o depresji, biednych nastolatkach i swagu?
Dlatego gangsta rapu słucha się od 50 centa
Co niby Kali pierdoli? Jedną, dwie rzeczy podaj

No ale tak wielka FIRMA i potem Gang Albanii
 
Ja dalej nie rozumiem jak Popek mógł mieć te swoje 5 minut? Ale to jest światowy problem rapu, jeszcze w latach 90. nawet u nas była uliczna stylówa kopiowana z USA. Ale od czasu 50 Cent raperzy już nie ukrywają, że chodzi im tylko o forsę, co jeszcze 25 lat temu byłoby największą herezją.
 
że bedoes gangster? On nie śpiewa o depresji, biednych nastolatkach i swagu?
Dlatego gangsta rapu słucha się od 50 centa
Co niby Kali pierdoli? Jedną, dwie rzeczy podaj

No ale tak wielka FIRMA i potem Gang Albanii
Bedi: obczaj klipy i jego wypowiedzi oraz gadanie ciągle, że on jest w gangu, że to jego gang itp.
Kali najpierw nagrał płytę przy tekstach z której zionęły jakieś odpały o duchowości (nazwijmy to hinduistycznych, ale to nie miało nic wspólnego z Hinduizmem), a inne rzeczy to jego teorie o przeludnieniu i tym, że będą mordować ludzi w Afryce, oczywiście o słynnej Nowej Jerozolimie na terenach Polski, o tym, że Biden nie jest człowiekiem tylko przybył z kosmosu, onucowate gadanie, że Rosja nie najechała Ukrainy w lutym, powielanie tez QAnon, oraz moje ulubione w pewnym momencie stwierdził, że jest w stanie leczyć dotykiem ludzi.
 
Ja dalej nie rozumiem jak Popek mógł mieć te swoje 5 minut? Ale to jest światowy problem rapu, jeszcze w latach 90. nawet u nas była uliczna stylówa kopiowana z USA. Ale od czasu 50 Cent raperzy już nie ukrywają, że chodzi im tylko o forsę, co jeszcze 25 lat temu byłoby największą herezją.


Wręcz różnym pozorom Popek miał wiele fajnych piosenek poważnych i humorystycznych. I jego kariera dla mnie zjada obecny mainstreamowy popo rapik jakiegoś dzisiejszego
obecnego numeru 1 czy 2 White2115 czy innego Okiego.


To są naprawdę fajne songi.









 
Last edited:
Ja dalej nie rozumiem jak Popek mógł mieć te swoje 5 minut? Ale to jest światowy problem rapu, jeszcze w latach 90. nawet u nas była uliczna stylówa kopiowana z USA. Ale od czasu 50 Cent raperzy już nie ukrywają, że chodzi im tylko o forsę, co jeszcze 25 lat temu byłoby największą herezją.
raperzy pseudogangsterzy,
kibole zwłaszcza w Krakowie zasłynęli mądrością ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer"
Jak żyć? Kurczę sami dobrzy ludzie albo pozerstwo :korwinlaugh:
 
Stara szkoła ogółem robiła rzeczy o ulicy, ale to było bardziej jebać wszystko mi się nie chce, że "jestem z ulicy, ulica mnie szanuje choć się opierdalam nie uczę nie pracuję, z kolegami, kolegów rapuję" itp., nasz uliczny rap to zawsze był raczej klimat blokowiska, a najsztywniejsi z nich czyli Hemp Gru, to było takie gadanie bez sensu, a potem motywacja ciągle... mnie bardziej rozwala współczesny gangsta rap robiony przez ludzi siedzących za drobnice TPS, lub takich którzy chuja nie pojęcie mają o tym, ale robią kawałki o życiu gangstera (Bedoes najjaśniejszym przykładem, oj troszkę o Borysku wiem i to był zawsze typ którego obśmiewano za młodu). No i nie zapominajmy o Firmie która z perspektywy czasu jest jednym z większych memów w dziejach polskiego rapu. Pseudogrypserka na wolności która skończyła tak: Popek robiący z siebie discośpiewaka dla szekli; Kali który poleciał w nieznane galaktyki i jest przykładem, że trawa może wypalić mózg (polecam jakie on teorie sieje, jakby media się zainteresowały to by o Komarence nie było słychać); Bosski który z jednej zrobił fajną rzecz jaką jest fundacja Drużyna Mistrzów, a z drugiej najbardziej kojarzy się z dostaniem w ryj pod Jubilatem; Tadek który otwarcie w pewnym momencie promował organizacje neonazistowskie, a występując przed prezydentem tego kraju nawoływał do mordowania pewnych polityków; no i Pomidor który też chyba rozminął się z rozumem w pewnym momencie.
Przyblizysz te teorie Kaliego? Od dawna go nie śledzę bo zaczynał się odklejac ale nie widziałem że aż tak jest
 
Przyblizysz te teorie Kaliego? Od dawna go nie śledzę bo zaczynał się odklejac ale nie widziałem że aż tak jest
Też przestałem jakieś dwa lata temu jak walnął, że jeśli przekazujesz kasę na pomoc służbie zdrowia to nie masz honoru i lepiej to przelać na organizacje mówiące prawdę. Ale czasem coś widzę. Jednak tu masz tekst trochę stary, ale jest który ukazuje początki jego odklejki:
 
Też przestałem jakieś dwa lata temu jak walnął, że jeśli przekazujesz kasę na pomoc służbie zdrowia to nie masz honoru i lepiej to przelać na organizacje mówiące prawdę. Ale czasem coś widzę. Jednak tu masz tekst trochę stary, ale jest który ukazuje początki jego odklejki:
,,Sugestywna zachęta ku szczepieniom czyli jak sie nie zaszczepisz (co tak naprawde bardziej osłabi układ immunologiczny ) to możesz nie przerzyc sezonu chorobowego. Sprytnie, można zarobić podwójnie bo i na lekach dla chorych i na profilaktyce.Koło sie zamyka.Ja mam tylko nadzieje ,ze bibilijna apokalipsa nie przyjdzie w postaci niewidocznych ,prądkujących bakterii.”
Tyle wystarczy :waldeklaugh:
 
Wyskoczyło mi na YT.

Durniat robi sobie sparingi z zawodnikami MMA.

Na kanale sparingi jeszcze z Różalem, Gamrotem czy Materlą.


 
@Karateka@

Wow widzę , że ty mocno w rapie siedzisz. Ja się przyznam że oprócz paru kawałków Peji czy 3 wymiaru to nic wielkiego nie wiem. Moja pierwsza i jedyna płyta z Polski przesłuchana od A do Z to dopiero niedawno ,,Chaos" Fukaja, bo zawsze siedziałem w techno, popowej USA czy soundtrackach.

Teraz po wielu latach z ciekawości badam sobie Polski mejn, a ocena to maks 2 na 10 .:cool:


Dla mnie prywatnie Fukaj zjada na miękko kolegę z Labelu, ale takie czasy że jak robisz jakieś dziwne twarzo szczęki to masz więcej viewsów jak ten Mata.


A pamiętasz to?


Pewnie że pamiętam - raz na wolce a raz w klatce:)
 
Back
Top