High League

Bzdura. Freaki za kasę zrobią wszystko, a już tym bardziej taki desperat z ciągiem na szkło jak stary Muran. 54-letni dziad będzie się zasłaniał kontuzjami. Jak się nie podoba to niech pilnuje parkingów.
 
Oficjalnie. Tyburski vs Alberto ME HL 5.

1668713262598.png
 
@Vassago

Szanuj Murana.

A co Muran zrobił w życiu żeby go szanować? Na szacunek trzeba zasłużyć to raz, dwa, sama forma freaków sugeruje, że tam szacunku nie ma za grosz bo #TylkoDymy. Staremu dziadowi chyba sporo płacą za bycie pseudo medialnym bumem do obicia. A teraz wielkie halo, że był kontuzjowany. Niech go jadą ile wlezie, w końcu to nie żelkowa cenzura. A jak się nie podoba to niech spierdala pilnować parkingów, a nie będzie zawracał gitarę.
 
Chyba wychowałem dymnego potwora.

:lol:

Nie, po prostu 54-letni stary dziad mnie chooj obchodzi we freakach. Zwłaszcza jak chce z tego robić biznes rodzinny. Zobaczyłem raz frajera i mam dość. Reszta to była powtórka tego samego scenariusza. Teraz zaczął świergolić, że miał kontuzję. Niech się odczepi od koryta i tyle.
 
@Vassago

Najmana chyba nigdy tak ostro nie krytykowałeś?

Najman pracuje na miano pośmiewiska na swój rachunek i nie wciąga w to rodziny. Ja nawet nie wiem jak wygląda żona Najmana i w sumie o to chodzi. Tymczasem Muran jedzie po bandzie, tu żona, tam synalek. Znaleźli sobie celebryckie 500+ i jadą do oporu. I ja mam takich pasożytów szanować, bo koleś coś tam poddymi raz czy dwa? Jeszcze czego. Muran to kuglarz jednego numeru i może już spierdalać z wizji.
 
żelazny mówi że filipek to chuj bo wyzywał darka od upośledzonych płodów a jak muran wyzywał córkę najmana od ślepaków to co nie słyszał chyba
@Vassago weź o to go zapytaj i jego opinie bo niestety ale jego debilność mnie bloknął
 
Ja tam takich trailerów nie oglądam, więc nie wiem o czym mowa :lol:

@ZELAZNAREKA Ktoś kogo masz w ignorze mówi, że niby Muran wyzywał córkę Najmana, więc chyba coraz mniej fanów starego fraglesa? :cool:
 
Najman pracuje na miano pośmiewiska na swój rachunek i nie wciąga w to rodziny. Ja nawet nie wiem jak wygląda żona Najmana i w sumie o to chodzi. Tymczasem Muran jedzie po bandzie, tu żona, tam synalek. Znaleźli sobie celebryckie 500+ i jadą do oporu. I ja mam takich pasożytów szanować, bo koleś coś tam poddymi raz czy dwa? Jeszcze czego. Muran to kuglarz jednego numeru i może już spierdalać z wizji.
Publik diskusjon prowokaton
 
@Vassago

W tym wywiadzie Głowacki prawie krzyczy ,,dajcie mi walkę na FM"

Niezłe czasy nadeszły co :cool:

Szczerze nie znam typka, ale niestety wygląda na strasznego baby face'a, ale sądzę że może być ciekawym kąskiem dla żelaznej trójki.

Powoli nadchodzi era która zawsze najbardziej mnie jarała w FMie. Amator vs Zawodowiec.

Już niedługo Łaszczyk vs Ferrari i Muran vs Zadora.

Kogo widzicie dla Głowackiego?


 
Wrzucałem już wywiad z Głowackim jakiś miesiąc temu w sekcji o boksie, gdzie między wierszami jawnie sugerował, że może iść do MMA dla pieniędzy. Od tego czasu zrezygnował z walki o pas EBU i wybrał opcję z Riakhpore w styczniu (pewnie za większą kasę). Spodziewany wpierdol i może pakować kredki.

Głowacki charakterem to ciepłe kluchy, choć jak porzucił żonę dla młodszej to było trochę śmiechu. Ale frikowo na konfy nie ma żadnego potencjału IMO.


 
@Vassago

Już niedługo kolega Robaliniego, Zonego lub innego Boga Estetyki przy stole :cool:


Niesamowite czasy :lol:

A ja tylko zacieram rączki i czekam na te mixy.


PS-boks umiera
 
Last edited:
Wrzucałem już wywiad z Głowackim jakiś miesiąc temu w sekcji o boksie, gdzie między wierszami jawnie sugerował, że może iść do MMA dla pieniędzy. Od tego czasu zrezygnował z walki o pas EBU i wybrał opcję z Riakhpore w styczniu (pewnie za większą kasę). Spodziewany wpierdol i może pakować kredki.

Głowacki charakterem to ciepłe kluchy, choć jak porzucił żonę dla młodszej to było trochę śmiechu. Ale frikowo na konfy nie ma żadnego potencjału IMO.


to jest zabawne, w polsce bokserzy idą po kasę do MMA a w UFC odwrotnie :frankapprove:
Moc kawulsona d
PS-boks umiera
@alww się nie zgodzi
 
Ten cały Tyburski to ma w sobie z 8 ADHD. Co Fejm dał d...y z jego promocją to poprostu brak słów.

Panie Szumowski brawa za docenienie wreszcie tego chłopa, ten gość po schedzie Muranowo-Lalunowej to najlepsze co spotkało FM.


 
Back
Top