High League

Tyburski zaczepia Murana ,,Młodziutki widzę że tobie niedługo zostanie Mini majk, widząc jakich gabarytowo dobierasz sobie przeciwników po linii oporu. Mini majk byłby faworytem, bo założyłby Ci jakąś skrętóweczke"


Ciekawe czy Muran wyszedłby do Tybura.
Akurat Tyburski jest tylko dobry, ale z zawodnikami, którzy odstają od niego poziomem. Już kilka osób proponowało mu walkę, ale tam już wie, że raczej by przegrał dlatego łatwiej było bronić się argumentami o rozpoznawalności.. Co by nie mówić to Muran zrobił duży progres, który patrząc na walki bomby powinien wystarczyć. Z nich dwóch szczękę mocniejsza ma Muran, co prawda formuła faworyzuje Bombe, ale nadal Muran ma czym uderzyć, i jak podjedzie do tego w mądry sposób to może go porobić.
 
Bomba to nawet 2 ciosów nie wyprowadził, więc nie wiem czy istnieje formuła która go faworyzuje :lol:


Ps- jacy ludzie proponowali mu walkę, że Tybur wie że odstawałby poziomem?
 
Bomba to nawet 2 ciosów nie wyprowadził, więc nie wiem czy istnieje formuła która go faworyzuje :lol:


Ps- jacy ludzie proponowali mu walkę, że Tybur wie że odstawałby poziomem?
Weźmy jednak pod uwagę, że brał walkę z dużo cięższym Tarzanem i Ferrarim, który mimo wszystko na freakach moze nokautować.

Miklasz, Pasternak, Gleba
 
Oni chcieli walki z bliźniakiem? Pierwsze słyszę.
Wystarczy wpisać w google i wyskoczy informacja, że ww. chcieli z nim walczyć, ale wg. Tyburskiego są za mało medialni.

Jeśli chodzi o walkę Muran vs Bomba, to z gardą Bomby, źle się to dla niego może skończyć. Skoro cepownik Ferrari do drugim ciosem ustrzelił to i Muran na przestrzeni 3x3 może to jak najbardziej zrobić.
 
Jeszcze rok-dwa i Bubu pewnie zawita do freaków. Kończą się już sportowe federacje, które są w stanie sprzedać tego buma.
 
Wystarczy wpisać w google i wyskoczy informacja, że ww. chcieli z nim walczyć, ale wg. Tyburskiego są za mało medialni.
Aha. Ja od kiedy śledzę FMa to moje źródła to 99,9 procent YT i Twitter.


@Vassago

Do freaków to będzie się pchać 99 procent ludu, bo Gromdy i The Wary to biznes na 1 lub 2 galę rocznie.

Już ten Gleba z Gromdy/?/ chciał po Szelidze wbić do FMa.
 
The War to jednak są prawilni kibole, tam pozerzy i sztuczne dymy nie przejdą. Akurat Soroko dobrze wyłapał swoje pięć sekund kiedy przejść do freaków, ale to raczej będzie wyjątek. O Załęckim "ała, nie widzę na kolano" nie chce mi się gadać :lol:
 
Dziś tak szczerze być takim Soroko,Ferrarim czy Muranem w FM to jak wygrać w lotka.

Gleba i reszta to widzi i chciałaby się załapać na kanapę, a przypominam że te łączone uniwersum potrafi mieć dziś nawet 9-12 gal rocznie/!/

O prawilnosci to ja dużo czytałem o Kubiszynie i Denisie. Każdy tam pójdzie tylko pytanie czy Bossy FMa Cię wpuszczą.


Pasternak już nawet przy walce 2 gejów sobie na luziku siedział na VIP. ;)


FM odkrył wiele kart ryba.
 
Last edited:
1668364742772.png


Czyli czekamy jeszcze na rywala ojca Denisa, Sequento i czy Muran wychodzi na HL 5 do Najmana i koniec.

Tybori vs Alberto
Natsu vs Fagata
Diables vs Leh
Zony vs Holak
Ojciec Denisa vs TBA
Bomba vs Muran
Sequento vs TBA
Janikowski vs Kubiszyn
Masza vs Staśko.
 
Last edited:
Weźmy jednak pod uwagę, że brał walkę z dużo cięższym Tarzanem i Ferrarim, który mimo wszystko na freakach moze nokautować.

Miklasz, Pasternak, Gleba
Muran jest dużo mocniejszy, niż ci dwaj. Bomba wychodzi po wpierdol.

Miklasz to atencjusz, który przegrywa walkę za walką i prawidłowo, że nie chce z nim walczyć. Pasternaka trzeba traktować jak zawodowca, więc w grę wchodzą tylko takie nazwiska jak Parke czy Wrzosek. Gleba nie chciał robić wagi do Kubiszyna, więc i do Tyburskiego by nie zrobił.
 
Muran jest dużo mocniejszy, niż ci dwaj. Bomba wychodzi po wpierdol.

Miklasz to atencjusz, który przegrywa walkę za walką i prawidłowo, że nie chce z nim walczyć. Pasternaka trzeba traktować jak zawodowca, więc w grę wchodzą tylko takie nazwiska jak Parke czy Wrzosek. Gleba nie chciał robić wagi do Kubiszyna, więc i do Tyburskiego by nie zrobił.
Ale już do Parke Tyburski na jednej z konferencji zaczynał. Po prostu szuka jak Szeliga mniejszych osób.
 
Ale już do Parke Tyburski na jednej z konferencji zaczynał. Po prostu szuka jak Szeliga mniejszych osób.

Tyburski ma 2 metry. Akurat nie uważam że on się kogokolwiek boi, bo akurat bierze wszystkich jak leci kto może być ciężki w tym uniwersum. Soroko,Alberto,Lupa i chyba Arab, bo szczerze już nie wiem czy to on czy to jego brat z nim się bił.

Chciał też Kasjo, więc Tybur bierze każdego. To bardziej z nim ludzie nie chcą walczyć.

Prawda jest taka że to p4p FMa na dziś i szczerze nie widać na horyzoncie człowieka, który go robi.

Tym bardziej że zapasy w FM ma tylko Arab i Medusa na jakimkolwiek poziome z jego wagi.
 
Last edited:
Paczuski mówi w najnowszym wywiadzie że Tybur z FMa ma największy skill aby bić się na galach KSW. Z chęcią zobaczyłbym go z zawodowcem który jest cienki w zapasach, a dobry stójkowo. Właśnie po to powstały freaki by robić takie zajebiste waleczki.


Ja z zawodowstwa oglądam tylko strefę PPV numerowanych UFC, ale @Dawid _Ozdoba-Legenda pewnie kilka nazwisk rzucisz kto byłby dobry.
 
Paczuski mówi w najnowszym wywiadzie że Tybur z FMa ma największy skill aby bić się na galach KSW. Z chęcią zobaczyłbym go z zawodowcem który jest cienki w zapasach, a dobry stójkowo. Właśnie po to powstały freaki by robić takie zajebiste waleczki.


Ja z zawodowstwa oglądam tylko strefę PPV numerowanych UFC, ale @Dawid _Ozdoba-Legenda pewnie kilka nazwisk rzucisz kto byłby dobry.
Ale on nie weźmie takich walk, zrozum to gość który chce łatwy hajs. Akurat Soroko czy Lupa to żaden wyznacznik. Nie prezentowali nic oprócz: pierwszy twarda głowa, drugi mocny cios. Przy takich przeciwnikach niema się co dziwić, że wygląda jak zawodowiec bo jest od nich bardziej przekrojowy. Mówisz, że ludzie z nim nie chcą walczyć, a z drugiej strony podałem Ci kilka osób które proponowały mu walkę i których unikał.... coś tu nie gra.
 
Akurat Tybur zamyka kolejkę która stoi po łatwy hajs w FM.


@w4ar

Widzisz jakieś szanse Ztrolowanego z Tyburskim?
Nie, co by nie mówić Tyburski odbiega lata świetlne od większości freaków. Jeśli nie popełni błędu (w postaci opuszczonych rąk) to prawie każdego pokona. Jedyne zagrożenie to dobre zapasy lub kowadło, a te jak wiemy we freakach są kiepskie. Ztrolowany to fajny zawodnik, ale nie oszukujmy się jego IQ podczas walki jest kiepskie co pokazała walka z Ratajem. Chyba próbował 30 highkicków, przez które został sprowadzany i sam upadał. To nie Rataj był dobry a on miał idiotyczną taktykę. Podsumowywując Tybur robi go w jedną rundę.
 
@w4ar

Kumaty jesteś. Lubię takich, a więc wiesz że niestety FM u nas wygląda jak wygląda. Po Alberto. Tyburowi zostanie Ztrolowany, Szeliga,Denis. Reszta będzie tylko tłem.

Ja tam do Tybura nie mam pretensji w końcu jest freakiem. Bierze z tego co ma na stole.


Jak widzisz starcie Alberto vs Tybur?
 
Back
Top