High League

Crazy powinien sobie poradzić, Vaso raczej po wypłatkę wpadł. Ale fajne zestawienie, niejednoznaczne jeśli chodzi o wynik.
 
Zawsze chciałem właśnie takie pomysły jak ojciec Denisa vs Vaco. To jest uczta freak fightu.

Jaka formuła jest?
 
Last edited:
Szkoda że Bomba galowo jest cienki , bo facet jest topką konfową FMa. Jeśli Muran i Lalka by nigdy nie wrócili to moim zdaniem dziś to nr 1.

On nawet na luzie tam do Staśko gadał ,,zamknij się " itp. Facet nie ma żadnych granic.
 
Crazy powinien sobie poradzić, Vaso raczej po wypłatkę wpadł. Ale fajne zestawienie, niejednoznaczne jeśli chodzi o wynik.
nie wiem co ten Crazy robi na tej gali freakowej.
Nie słuchałem konferencji HL, obejrzałem tylko skróty i...
... lipa. W ogóle nie żałuje, że tego nie obejrzałem. Nie rozumiem po co dają tyle tych instagramerek? Ta Natsu odpowiadająca jakimiś szablonami napisanymi przez PRowców, plus te kurwiszony.
Ta Staśko nie tyle co irytuje, co jest po prostu nudna.
Plus walka Murana z typem, który pada po pierwszych ciosach i wydaje się być jeszcze mocniej upośledzony niż młody Murański. Gdyby nie sojusz z Fame to zrobiłby się z tego jakiś drugi Prime tylko z mniejsza ilością złych ludzi podczas gali...
 
Muran mówi że już nigdy nie wyjdzie kontuzjowany do walki. Dla Najmana dobry news a dla Jacy kiepski gdy będzie musiał niechybnie przegrać z Marcinkiem, bo ja szczerze nie widzę żadnych argumentów.
 
Back
Top