High League

Ale mnie Szpilka dzisiaj wkurwił później go wyjaśnię
Szpilka mówiący o dawaniu przykładu młodzieży JPDL: łapmy aligatory za ogon, skaczmy do przerębla bez zabezpieczenia, lejmy się z kibolami i jeszcze jako facet hetero wytatuuj sobie innego faceta na brzuchu :korwinlaugh:
Kuźwa żałuje, że to oglądałem, Fame oglądałem skróty.

Ja na miejscu organizacji wpisywałbym kary umowne za atakowanie fizyczne przed walką, ryzykują że walki się nie odbędą...

Oczywiście klasyk każdej konferencji: podpisana umowa i negocjowanie warunków umowy po jej podpisaniu. Nie wiem jak wy, ale kupiłem mieszkanie i latam do poprzedniego właściciela negocjować cenę...
A oczywiście Maja Staśko nauczyła się wypowiedzi na pamieć więc ,,nie przerywaj mi" bo kuźwa by musiała od nowa zaczynać...
Nie wiem czy nawet będę to oglądał na strumyku bo jak znowu kuźwa będę siedział ponad 4 h jak na Fame...

EDIT: soccerry z freakami: oj myślałem, że PunchDown nauczy coś polskich organizatorów...
 
Szpila poważny facet, bardzo zmienił odbiór swojej osoby na plus jak dla mnie. Kiedyś łobuzerka, dziś poważny gość.
Mnie osobiście wkurwia to negocjowanie warunków umowy publicznie i wgl, że taki temat pojawia się.
 
Ja na miejscu organizacji wpisywałbym kary umowne za atakowanie fizyczne przed walką, ryzykują że walki się nie odbędą...

Tylko że organizacjom zależy na takich akcjach bo dają im darmowy rozgłos. Zobacz np na oficjalnym koncie HL były wrzucane od razu wideo z wcześniejszych zadym, jak ten Alberto z widowni kiedy wbiegł i skacząc kopnął ich zawodnika - cyk materiał od razu na Twitterze





1663218449062.png
 
Co za czasy co za naród ataki z nienacka same żenady. Ale jak ten łańcuch pokarmowy miejskiej natury wygląda.
Ferrari łeb bije tylko leszczy ale sra w gacie przed Alanem a on z kolei leje i gania leszczy jak Ferrarii ale ucieka przed Denisem.
To samo ten Szeliga do typów 70 kg skacze a jak ochroniarz w niego wjechał kupa i plakieta i tyle.
 
A wczoraj Szpilka już mocno zagrzany, prawie lejce puściły, szkoda tej kontuzji Denisa, szansa tylko na początku walki
 
Szpilka mówiący o dawaniu przykładu młodzieży JPDL: łapmy aligatory za ogon, skaczmy do przerębla bez zabezpieczenia, lejmy się z kibolami i jeszcze jako facet hetero wytatuuj sobie innego faceta na brzuchu :korwinlaugh:
Kuźwa żałuje, że to oglądałem, Fame oglądałem skróty.

Ja na miejscu organizacji wpisywałbym kary umowne za atakowanie fizyczne przed walką, ryzykują że walki się nie odbędą...

Oczywiście klasyk każdej konferencji: podpisana umowa i negocjowanie warunków umowy po jej podpisaniu. Nie wiem jak wy, ale kupiłem mieszkanie i latam do poprzedniego właściciela negocjować cenę...
A oczywiście Maja Staśko nauczyła się wypowiedzi na pamieć więc ,,nie przerywaj mi" bo kuźwa by musiała od nowa zaczynać...
Nie wiem czy nawet będę to oglądał na strumyku bo jak znowu kuźwa będę siedział ponad 4 h jak na Fame...

EDIT: soccerry z freakami: oj myślałem, że PunchDown nauczy coś polskich organizatorów...
3573833736.jpg

Pierdolił coś o dawaniu przykładu młodzieży a zawiść się z niego wylewała gdy mówił że kiedyś też wychodził do walki jako pierwszy
Skoro jest taki przykładny to powinien ustąpić
Jak dla mnie to jest on obsrany
Mam nadzieję że Denis zrobi mu dziecko tfu na obsrańca
 
Last edited by a moderator:
Maciuś oburzony zachowaniem Ferrariego.


Naprawdę, oburzony? W sensie ja Turskiego szanuję, bo jest dobry komentator, ale niech nie udaje, że walki frik to jedno, a zachowanie Ferarriego to drugie.

Bo niestety - to jedno i to samo. A komentatorzy dokładają do tego rękę opowiadając o tak zwanych "dymach". Czyli oskarżeniach o Bóg wie co, o biciu się na ważeniach, o tym rynsztoku wyzwisk bez pokrycia. I za żadne zachowanie nie ma kar umownych, na Boga, Denis opowiadał, że są sytuacje w których gwałt na mężczyźnie jest normalny i właściciele federacji oraz widownia ma z tym luz.

I wiadomo było, że ludzie zamierzający zarabiać na tym pieniądze będą te "dymy" podkręcać do maksimum. A to nie są fajni i pełni empatii ludzie, wręcz przeciwnie bym powiedział. To co się ma dziać?

I nie można powiedzieć, że jest inaczej. Bo Freak MMA to nie MMA youtuberów, Freak MMA to "dymy" to ten cały rynsztok. A to co się dzieje w klatce to tylko najmniej emocjonujący element tych dymów, amatorskie mma czy boks nie daje żadnych emocji sportowych i gdyby to odrzeć z otoczki, to nikt by tego nie oglądał, bo nie ma czego (zwłaszcza, że wynik walki nic nie zmienia, tutaj jeśli ktoś przegra, ale dobrze "zadymi" to lepiej niż by wygrał 4 walki z rzędu). Czy kogoś obchodził przebieg walki Błoński - Dubiel? Czy rozmawiano w jakich płaszczyznach rozwinęli się zawodnicy? Może pisano o technikach jakimi się posługiwali w parterze? Nie, pisano tu tylko o ewentualnych konsekwencjach skrajnego wycieńczenia organizmu i o zachowaniu narożnika Błońskiego.

Ja oczywiście rozumiem spin marketingowy organizacji freak MMA. Oczywiście oni będą mówić, że się wyzbywają patologii, że chodzi o sport (i też temu służy zatrudnianie byłych zawodników KSW), ale z drugiej strony nie ma żadnych konsekwencji dla typa, który notorycznie bije z liścia innego typa przed walką, ani dla typa który kopie w głowę w parterze. Ta cała otoczka "nie pochwalania takich zachowań" to tylko dupochron, że przecież nie przykładamy do tego ręki.

Ale trochę przykładacie, co nie?
 
Kaniowski daje z liscia na afterze dzien przed walka na Fame chce sie pizgac pod hotelem , Ferari bije piescia z partyzanta wczesniej oddajac pienadze na córkę Daniela Omielańczuka.
Coś czuje, że rewolucja wisi w powietrzu i skonczy sie ja z dopalaczami. Z drugiej strony Zidane uderzyl z glowki Materazziego i nikogo nigdy nie przeprosil.
 
View attachment 45476
Pierdolił coś o dawaniu przykładu młodzieży a zawiść się z niego wylewała gdy mówił że kiedyś też wychodził do walki jako pierwszy
Skoro jest taki przykładny to powinien ustąpić
Jak dla mnie to jest on obsrany
Mam nadzieję że Denis zrobi mu dziecko tfu na obsrańca

Szpilka popracował z psychologiem, może i zmiana na plus, inaczej sie go slucha i cos mu sie poprzestawialo w glowie, ale natury nie oszukasz... przyklad dla młodych, blagam, Szpilka i przykład XD
 
Kaniowski daje z liscia na afterze dzien przed walka na Fame chce sie pizgac pod hotelem , Ferari bije piescia z partyzanta wczesniej oddajac pienadze na córkę Daniela Omielańczuka.
Coś czuje, że rewolucja wisi w powietrzu i skonczy sie ja z dopalaczami. Z drugiej strony Zidane uderzyl z glowki Materazziego i nikogo nigdy nie przeprosil.
Z kim się chciał bić ten pseudo typer ?
 
Co do przeróżnych akcji poza klatka, backstage i inne, coraz grubiej, tylko czekać na tragedię i sie frikfajty będą sypać jak domek z kart
 
Back
Top