High League

Maciuś ostatnio bez formy na Twitterze.


Bez formy i bez mózgu to przede wszystkim są osoby mówiące, że Maja wygrała dyskusję z Malikiem. Typiara jedyne co to potrafiła nazywać Malika seksistą. Ciekawe też, że nie przeszkadza jej OnlyFans bo dziewczyny mają z tego pieniądze od jakichś spermiarzy, bo nikt normalny nie wyda na to złotówki, ale jak już dziewczyny za pieniądze tańczą u niego w teledyskach to Malik seksista. No ale kto by się spodziewał u lewaków jakiejkolwiek logiki
 
Lady Szpilka idź już na emeryturę. Rozwalisz Staśko w 30 sekund. To nie ma sensu. :cool:




Za taki wywiad na miejscu Alana uważałbym na mieście. Jeszcze Cię 2 metrowy syn Mirasa rozwali.
 
Last edited:
Dubiel powiedział , że Pawłowski zdradził mu prywatnie , że wiele kwestii, które na konfie miał mówić on, zabierał mu Kaniowski.

Dobra wojna o wpływy tam trwa za kotarami między prowadzącymi
:cool::cool::cool:
 
W erze wnerwiajacych żelków polecam Wam kanał fansportutv na YT, który dzieli panele.

Tak szczerze to dopiero teraz sobie odpaliłem ta konfe. Wybrałem tylko panel Bomby , Szpilki i Maji Staśko.

Zajebista rzecz. :cool:
 
Kaniowski w moich oczach im bardziej wchodzimy w jego życie pozazawodowe. Afera z Kasio czy też sytuacja gdzie miał jakas operacje szczeki badz wargi i na streamie przez godzine odpowiadal jak Morawiecki o cenie masla i chleba. Bawi mnie ten relatywizm szukać dymów w kazdym wywiadzie robiac czasami z interlokutra durnia zadajac to samo pytanie w inny sposb ale jak Kaniowi zada sie pytanie to woda w usta. Co by nie bylo bardzo go cenie jako dziennikarza ale wydaje mi sie, ze pod aparycja czarujacego milego chlopca kryje sie duzo ciemniejsza strona.
 
Co by nie bylo bardzo go cenie jako dziennikarza ale wydaje mi sie, ze pod aparycja czarujacego milego chlopca kryje sie duzo ciemniejsza strona.
1660665464319.png
 
Jestem trendman.

Czyli człowiekiem, który nawet gdy będzie miał 110 lat będę wiedział co jest na czasie w obecnej dziedzinie życia i nigdy nie będę do tyłu.

Trendman, zawsze i na zawsze, nic mi nie ucieknie.
:beczka: :mamed: :korwinlaugh::waldeklaugh::juanlaugh::jarolaugh::mjsmile::benny::lesnarhappy::śmiech::DC:
Ten pajac nawet nie wiedział że Chmielewski kogoś zajebał
Pewnie nawet nie wie że pierdzioszek poznała Gołyng Dałna jako dziwka
 
Back
Top