High League

Ból dupy Wasyla ciągle w cenie. Wdał się w dyskusję z gościem robiącym błędy ortograficzne :lol:


I te wieczne pisanie, że freak fighty to cyrk. :devil smile:

Oj Wasyl, Wasyl...


Jak kiedyś będzie mi się chciało to w końcu założę twittera i trochę pogadam z Wasylem. Poruszę temat sylwetek zawodników freak MMA i czołówki boksu zawodowego.
Jedni wyglądają jak zawodowcy, drudzy jak zwykły amator 2 dni na siłce.
 
Ból dupy Wasyla ciągle w cenie. Wdał się w dyskusję z gościem robiącym błędy ortograficzne :lol:

Czy Degenlife ma rację w tym sporze? Tak. Boks umiera.

Jeśli Hamburgery odkryją w końcu freak MMA nadejdzie nowa era SW. Daje im na to 2-3 lata, że w końcu to odkryją. Nie jest to zbytnio mądry naród więc trochę to musi potrwać. :cool:
 
Wczoraj jakiś user pisał że freak fighty niszczą mma , Jaru pisze o ,,kończeniu MMA" bo Staśko.


Cholera ja przepraszam bardzo ale dlaczego to zrzucać na najlepszą rozrywkę medialną, którą wymyślono w tym nie za szczęśliwym kraju od 100 lat.

Co ma do tego freak fight. Czy to broni Wam wszystkim by był boom na prawdziwe MMA.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@filip9111111

Co nie, że to denerwujące zjawisko?
Bądźmy poważni.
 
Czy Degenlife ma rację w tym sporze? Tak. Boks umiera.

Jeśli Hamburgery odkryją w końcu freak MMA nadejdzie nowa era SW. Daje im na to 2-3 lata, że w końcu to odkryją. Nie jest to zbytnio mądry naród więc trochę to musi potrwać. :cool:

Hamburgery mają Jake Paula i WWE, a tam zaraz pójdzie Paige VanZant na pełny etat. SW jeszcze interesuje meksykańskich imigrantów, którzy mają Canelo, stosunkowo młodego wiekiem. Zatem "odkrywanie" freak MMA zajmie im dłużej, niż trzy lata IMO. Czysto freakowych federacji MMA tam nie będzie. Zresztą futbolu amerykańskiego i koszykówki nigdy nie przebiją.
 
Hamburgery mają Jake Paula i WWE, a tam zaraz pójdzie Paige VanZant na pełny etat. SW jeszcze interesuje meksykańskich imigrantów, którzy mają Canelo, stosunkowo młodego wiekiem. Zatem "odkrywanie" freak MMA zajmie im dłużej, niż trzy lata IMO. Czysto freakowych federacji MMA tam nie będzie. Zresztą futbolu amerykańskiego i koszykówki nigdy nie przebiją.
Tu nawet frik mma nie przejdzie bo tam influ zarabiają straszne pieniądze
No i mają to WWE, jak się najebiesz to czasami zapominasz że to ustawka
Ale żelazny zesra sie o to iż to jest ustawka
 
Tu nawet frik mma nie przejdzie bo tam influ zarabiają straszne pieniądze
No i mają to WWE, jak się najebiesz to czasami zapominasz że to ustawka
Ale żelazny zesra sie o to iż to jest ustawka

Tam wiadomo że to występ, za to we freakach też ich nie brakuje bo jak np. walka Kasjo z Boxdelem była na serio to jestem papieżem.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Jaru znowu w akcji :cool:


Oj kochani jak Wy się strasznie mylicie z tą patologią. Niestety 90 procent tego biznesu to wychudzone styparskie żelki z YouTube

:cry::cry::cry:




Zjaru ma za to kanał oparty na Rurzalskim
Wczoraj jakiś user pisał że freak fighty niszczą mma , Jaru pisze o ,,kończeniu MMA" bo Staśko.


Cholera ja przepraszam bardzo ale dlaczego to zrzucać na najlepszą rozrywkę medialną, którą wymyślono w tym nie za szczęśliwym kraju od 100 lat.

Co ma do tego freak fight. Czy to broni Wam wszystkim by był boom na prawdziwe MMA.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@filip9111111

Co nie, że to denerwujące zjawisko?
Bądźmy poważni.
Dzięki freak mma część widzów zainteresowało się sportowym mma, więc gdyby nie freaki sport w Polsce byłby w gorszej kondycji
 
Sportowe MMA na pewno złapało zadyszkę ale nie wiem czy jest się czym martwić. UFC miało już wcześniej kilka razy takie słabsze momenty gdzie czekali na nowe gwiazdy, potem pojawiał się, Jones, Ronda czy Conor i maszynka znowu się kręciła na pełnej prędkości. W PL sytuacja wygląda trochę gorzej bo u nas od dawna jest problem żeby zbudować nowe gwiazdy na miarę Pudziana czy Mameda a freaki dość mocno ugryzły torcik MMA pod względem zainteresowania. Wydaje mi się, też że sponsorzy bardziej idą w świat walk na YT niż w sportowe MMA. Ostatnio nawet Pitbull wszedł w FAME MMA gdzie wydawało mi się, że to się nigdy nie stanie.
 
Sportowe MMA na pewno złapało zadyszkę ale nie wiem czy jest się czym martwić. UFC miało już wcześniej kilka razy takie słabsze momenty gdzie czekali na nowe gwiazdy, potem pojawiał się, Jones, Ronda czy Conor i maszynka znowu się kręciła na pełnej prędkości. W PL sytuacja wygląda trochę gorzej bo u nas od dawna jest problem żeby zbudować nowe gwiazdy na miarę Pudziana czy Mameda a freaki dość mocno ugryzły torcik MMA pod względem zainteresowania. Wydaje mi się, też że sponsorzy bardziej idą w świat walk na YT niż w sportowe MMA. Ostatnio nawet Pitbull wszedł w FAME MMA gdzie wydawało mi się, że to się nigdy nie stanie.
a propos to polecam obejrzeć wysrywy djuka w temacie o predyspozycjach
Można jakąś reprymendę mu udzielić?
 
Jak sportowe MMA miało nie złapać zadyszki?! Jakie są nowe wyraziste postacie poza Kaczmarczykiem czy Likusem?
Gdzie następcy : Materli, Pudziana, Mameda i innych?
Czy S.Przybysz, R.Ruchała czy też Piwowarczyk mają na tyle charyzmy i osobowości aby ich zastąpić?
 
Tak poza tym to nie jest wybieg mody by ukazywać sportowcy. W MMA mają się napierdalać, a reszta to dodatek.
Czasy się zmieniły. Sport na najwyższym poziomie zawsze się obroni, ale poza tym jest sporo innych wydarzeń wszędzie. Nawet dziś jest Held, KSW, boks i glory praktycznie w jednym czasie.
 
Pitbull to pikuś.

TVP Sport daje już przewodniki na stronie gdzie i kiedy oglądać F15.

:cool:
to jest biznes i tyle, sprzedaje to się aktualnie to robią na tym wyświetlenia, będzie chujnia to zaczną na nich napierdalać, że się skończyli i tez będą wyświetlenia :D
 
comment_1661170549H0P4igaN0dxDnMMQ2IXwlI,w400.jpg
 
Jak sportowe MMA miało nie złapać zadyszki?! Jakie są nowe wyraziste postacie poza Kaczmarczykiem czy Likusem?
Gdzie następcy : Materli, Pudziana, Mameda i innych?
Czy S.Przybysz, R.Ruchała czy też Piwowarczyk mają na tyle charyzmy i osobowości aby ich zastąpić?


Piwowarczyk? Ten co dostał w 5 sekund od Ukraińca. No chyba nie będzie następcą Pudziana...
 
Back
Top