HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
Niby Oki.
Ale mnie uczono, jak kiedyś latalem na siłkę, by nie nosić pasa przy każdym ćwiczeniu. A Ty, widzę,że nawet w czasie pompek na poreczach go nosisz. Po wuj?
Żeby talia sie nie powiekszala,bo i tak jest juz dosc szeroka a po drugie mam problem z kręgosłupem i ciężko mi wykonać większość ćwiczeń
 
Pas ostatnio stał się modny, nawet przy przeciętnych ciężarach pośród typów, którzy po końskich dawkach koksu borykają się z problemem rozrostu narządów wewnętrznych i mięśni gładkich. Niektórzy myślą, że poprzez zakładanie pasa przy ćwiczeniach zahamują rozdęcie.
 
Może i coś tam zahamuje, ale jeszcze bardziej osłabi naturalny gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, który powinien być wzmacniany w pierwszej kolejności. Jeżeli Bozinowi przyjdzie kiedyś wykorzystać swą siłę w życiu codziennym, np. przenosząc pralkę i zabraknie pasa, to co wtedy? Dlatego radzę mu zejść trochę z ciężarem i napinać mięśnie stabilizujące kręgosłup. Z czasem się wzmocnią i będzie można zwiększać ciężar a kręgosłup będzie utrwalony mięśniami non stop.
 
Paczka od HI TEC NUTRITION zawsze spoko ;)
 

Attachments

  • received_1163837183629327.jpeg
    received_1163837183629327.jpeg
    213.7 KB · Views: 88
Status
Not open for further replies.
Back
Top