Grupa Początkująca

Kuba Mauricz ponownie będzię gościem w Grupie - jeżeli ktoś ma jakieś pytania do Kuby (tylko bez jakiś super szczegółowych typu: waże 60 kg ćwicze tyle a tyle - ile białka powinienem jeść w godzinach 11-13) to proszę. Postaram się wpleść je jakoś w rozmowę.
 
Zapytaj Kube o wizje paleo dla przeciętnego człowieka. Jak np uzupełniać braki wapnia.
 
Royler > czy Kuba układa diety tylko dla zawodowców, czy też dla "zwykłych szaraczków" np. czy mógłby zasugerować rodzaj diety (urozmaicenie albo zamiennik) osobom po (lub w trakcie) diety wątrobowej?
 
I koniecznie o wojsko, wojsko i jeszcze raz wojsko :)

Czy służy, czy już nie, jeśli tak - to na jakiej zasadzie mógł np. tyle czasu trenować w Tajlandii? Tak długi urlop bezpłatny dostał? Itp.
 
To moze nie jest najprzyjemniejszy moment na rozmowe z Grzegorzem Jakubowskim, ale wlasciwy juz z pewnoscia. Na gali w Berlinie polegli jego najlepszy wychowanek i najbardziej obiecujacy z obecnych podopiecznych. Przyczyny tych porazek i wnioski na przyszlosc z nich wyciagniete, to cos co zapewne wielu z nas chcialoby poznac.
 
Jeżeli macie jakieś uwagi co do nowego podcastu, chcecie mi wysłać część swojej pensji, może są goście których chcielibyście usłyszeć, macie luźne przemyślenia etc. to zapraszam.

Mauricz jako gosc i tyle, niech odpowiada na pytania czytelnikow, bo sa mega ciekawe. Zapraszac Mauricza i zadawac konkretne pytania, takie jak w konkursie. Nie rozgadywac sie o pierdolach, nie gadac o mma, o zyciu i o pierdolach. Konkret, pytanie i odpowiedz. Jak najwiecej wiedzy wycisnac z chlopa.
 
A mi się średnio zapraszanie non stop Pana Mauricza podoba.
Po pierwsze: jest tyle ciekawych osób do rozmowy. Myślę, że od każdego gościa można by usłyszeć jakąś ciekawostkę (przynajmniej do tej pory tak było)
Po drugie: to miał być podcast o MMA, a nie o dietetyce.
Po trzecie: może się czepiam, ale Kuba ma za dużą wiedzę. "Grupa początkująca", a padają w niej nazwy, których większość nawet wymówić nie potrafi. Przykładowo, (przejaskrawie) pytanie o np laktozę, wszyscy po odpowiedzi zrozumieją, że jest chujowa, ale mało kto zrozumie wytłumaczenie dlaczego.

Nie mam nic przeciwko Mauriczowi, uważam Go za jednego z najlepszych fachowców w Polsce, ale MMA to nie tylko dieta i zbijanie wagi, więc chciałbym też usłyszeć specjalistów z innych dziedzin.
 
To nigdy nie była w założeniu audcyja tylko o mma, zamierzam zapraszać jak najwiecej ludzi z poza tego światka jeżeli mam być szczery. Myslę, że zamiast marudzić na obecność Kuby raczej powinieneś docenić, że człowiek z taką wiedzą poświecił tyle czasu i zamierza poświęcić go jeszcze więcej, żeby się nią dzielić.

Nazwa podcastu to tylko nazwa. Nie ma to nic wspólnego z tym co się w niej porusza.
 
maniak19884 dobrze gada i mam takie samo zdanie. Był 2 razy czy 3( już mi się myli) wystarczy ale że to jest Twoja audycja Piotrek to oczywiście zrobisz jak uważasz... Ale jest tylu ciekawych gości do zaproszenia że kolejny podcast z Mauriczem średnio mnie kręci. Bez spiny!
 
Moim zdaniem osoba Mauricza bardzo dobrze wpływa na tę serię. Facet jest elokwentny, a co najważniejsze mówi sporo ciekawostek, które trudno znaleźć wśród tony artykułów w necie na ten temat. Jest kilka aspektów o które można zapytać:
- o jego autorytet wśród dietetyków (jakie rzetelne źródło informacji poleca na ten temat)
- czy wg jego wiedzy istnieją produkty odżywcze, które realnie zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych (dla mnie temat ciekawy, bo należę do grupy tzw "ryzyka")
- zasadnicze różnice w odżywianiu między zawodnikiem mma, a pływakiem czy kulturystą (których prowadzi)
- co sądzi o użyteczności produktów "zero" (makaron, ryż)
- i takie trochę poza tematem: czy wie coś na temat produktów odżywczych, których w Polsce się nie je, a są bardziej wartościowe od naszych?
 
Gościem Grupy w tym tygodniu będzie Kasia Dziurska - Mistrzyni Europy, Mistrzyni oraz Vicemistrzyni Polski w Bikini Fitness.
2nnhh.jpg
 
Ja bym chętnie posłuchał kogoś kto ma inne spojrzenie na dietetykę niż Mauricz i jest równie merytoryczny.
 
Back
Top