Gierki od FromSoftware i inne soulsborne

Mogę się pochwalić że skończyłem fabułę Clair Obscur pokonując malarkę i przyznam że świetnie plot twist na końcu który mnie zaskoczył także gra 9/10 byłoby 10 jakby ciekawsze bossy były.
Przedemna jeszcze odkrywanie reszty świata a z tego co się orientowałem to zostało sporo do zrobienia
Taka tania gra a taka dobra dałem 130 zł jakoś gdzie za wukonga i stellar blade prawie po 3 stówki za sztukę a Clair obie te gry przyćmiewa :antonio:

Poczekaj na Simona jak brakuje ci dobrych, ciężkich bossów :roberteyeblinking:
 
Ciesz się, że nie musiałeś przechodzić wersji Prepare to Die, tylko zremasterowaną. Tam podobno w Blightown klatki potrafiły spadać do 10 :jump:
Daj pan spokój, ci co to projektowali to musieli mieć niezły humorek
Blightown to największa kurwa wśród lokacji jeszcze na dodatek plują strzałkami jak jakieś Indianie i toksyna mnie zżerała

Myślałem, że trujące bagna w Ds3 są chujowe, a tu proszę. :cmgkeepgoing:Ogólnie wkręciłem się. Anal Rondo zrobione, duecik padł jakoś za 7 razem . Fajny bossik i ładna lokacja.
 
Daj pan spokój, ci co to projektowali to musieli mieć niezły humorek


Myślałem, że trujące bagna w Ds3 są chujowe, a tu proszę. :cmgkeepgoing:Ogólnie wkręciłem się. Anal Rondo zrobione, duecik padł jakoś za 7 razem . Fajny bossik i ładna lokacja.
A ja tam lubiłem te bagna :pjelen:
Wcale to nie jest ciężka lokacja, trucizna mało bije, ewentualnie jeden odcinek z bazyliszkami jest przesrany
 
Skończyłem fabułę i zobaczyłem zakończenie. Chyba nieszkodzi co?
Pojawiła się opcja nowej gry+ ale nadal mogę eksplorować.
Da radę zdobyć platynę w tym rozegraniu?
 
To masz jeszcze cały akt przed sobą. 2 najcięższych bossów, ciekawe poboczne lokacje. Możesz eksplorować. Nie wchódź w NG+
Poleciałem odrazu do tego Lumiere bo chciałem tą malowaną moc żeby zadawać duże obrażenia. Wydaje mi się że skoro mogę nadal eksplorować kontynent to platyna nadal jest w grze ale jeśli coś pominę to zawsze jest NG+
 
Macie jakieś porady gdzie się udać w pierwszej kolejności po osiągnięciu zakończenia bo teraz to wszystko mnie zabija a nie umiem znaleźć żadnych poradników
 
Macie jakieś porady gdzie się udać w pierwszej kolejności po osiągnięciu zakończenia bo teraz to wszystko mnie zabija a nie umiem znaleźć żadnych poradników

Który masz poziom postaci? Każda lokacja, która nie jest zaznaczona na czerwono jako niebezpieczna powinna być dla ciebie ok
 
Dziwne, bo ja jakoś nie miałem aż takich problemów w 3 akcie, a grałem od razu na hardzie. A czy ty wymieniasz swoje pikto, bo one dają najwięcej go statystyk? Jakie levele mają?
Staram się wymieniać co jakiś czas i dodawać luminy. Mają po 15 lvle mniej więcej.
Teraz zrobiłem bezkresną wieżę i udało mi się pokonać w niej dualiste ale lampiarz już idzie zbyt opornie.
 
Staram się wymieniać co jakiś czas i dodawać luminy. Mają po 15 lvle mniej więcej.
Teraz zrobiłem bezkresną wieżę i udało mi się pokonać w niej dualiste ale lampiarz już idzie zbyt opornie.

To niewiele. Sprawdź sobie picto na poziomie 20 i popatrz w jakich są lokacjach. Te lokacje będą na ten etap w sam raz dla ciebie.

 
Dobra znalazłem bardzo dobry spot na farmienie krwawe Wybrzeże czy jakoś tak i tu dropie kamienie żeby ulepszyć bronie do +32 a exp zapierdziela jak wściekły jeszcze dodatkowo te moby łatwo można wyczuć na parowanie wiec bajka
 
Dobra znalazłem bardzo dobry spot na farmienie krwawe Wybrzeże czy jakoś tak i tu dropie kamienie żeby ulepszyć bronie do +32 a exp zapierdziela jak wściekły jeszcze dodatkowo te moby łatwo można wyczuć na parowanie wiec bajka

:dobry:
Najlepsza farma kamieni. Też tu trochę czasu spędziłem jak robiłem bronie pod buildy
 
Dobra znalazłem bardzo dobry spot na farmienie krwawe Wybrzeże czy jakoś tak i tu dropie kamienie żeby ulepszyć bronie do +32 a exp zapierdziela jak wściekły jeszcze dodatkowo te moby łatwo można wyczuć na parowanie wiec bajka
Też tam trochę czasu spędziłem farmiąc. Z ciekawostek to jest to dosłownie pierwsza, pamiętna lokacja, do której przypływa statek ekspedycji 33.
 
Trochę poprawek zrobiłem, dodałem pierścień po udźwig, zbroja srebrnego Rycerza na +4 oraz usunąłem tarczę. To wszystko aby mieć lekkie uniki i być szybszym. Halabarde chciałem zrobić na +15 no ale znalazłem wielką kosę i to jest sztos. Kusi mnie jeszcze zweihander, ale raczej zostawię to na inne przejście. Na kose nałożyłem ogień i Sifa zrobiłem na 5 ciosów. Zostało mi z tego co wiem reszta katakumb i nowe rondo (dół) oraz dlc.
 
Trochę poprawek zrobiłem, dodałem pierścień po udźwig, zbroja srebrnego Rycerza na +4 oraz usunąłem tarczę. To wszystko aby mieć lekkie uniki i być szybszym. Halabarde chciałem zrobić na +15 no ale znalazłem wielką kosę i to jest sztos. Kusi mnie jeszcze zweihander, ale raczej zostawię to na inne przejście. Na kose nałożyłem ogień i Sifa zrobiłem na 5 ciosów. Zostało mi z tego co wiem reszta katakumb i nowe rondo (dół) oraz dlc.
Zweihander jest mega OP ja gre złamałem tym w pół bo jak to inaczej idzie nazwać jak Ornsteina na 4 hity zabiłem czy tam 5.
Tu gościu też dobry build zrobił i trochę w wiarę pocisnął żeby mieć buffa
 
Zweihander jest mega OP ja gre złamałem tym w pół bo jak to inaczej idzie nazwać jak Ornsteina na 4 hity zabiłem czy tam 5.
Tu gościu też dobry build zrobił i trochę w wiarę pocisnął żeby mieć buffa

Ten miecz zrobiłem na +15, ale i tak go nie użyłem :usunto:Będzie na inne przejście bo takie na pewno zrobię. Ta kosa dla mnie jest op i ją zniszczyłem wszytko co się rusza, nakładam ogień bądź pioruny, 5 ciosów i cyk koniec. Żaden boss nie stanowił problemu czy wyzwania włącznie z dlc. Gra ukończona 108 poziom, jakiś 30 godzin. Po Anor londo jakoś łatwiej się zrobiło, bo tam było największe wyzwanie czyli Orstein z grubym. Z trudnych lokacji Blighttown i forteca Sena, ale w sumie takie lokacje są potrzebne śmiesznie chociaż jest. A i skróty w tej grze jak i mapa to jest mistrzostwo świata. :tellmemore:
Dark souls 2 zamówione :bleed:
 
Ten miecz zrobiłem na +15, ale i tak go nie użyłem :usunto:Będzie na inne przejście bo takie na pewno zrobię. Ta kosa dla mnie jest op i ją zniszczyłem wszytko co się rusza, nakładam ogień bądź pioruny, 5 ciosów i cyk koniec. Żaden boss nie stanowił problemu czy wyzwania włącznie z dlc. Gra ukończona 108 poziom, jakiś 30 godzin. Po Anor londo jakoś łatwiej się zrobiło, bo tam było największe wyzwanie czyli Orstein z grubym. Z trudnych lokacji Blighttown i forteca Sena, ale w sumie takie lokacje są potrzebne śmiesznie chociaż jest. A i skróty w tej grze jak i mapa to jest mistrzostwo świata. :tellmemore:
Dark souls 2 zamówione :bleed:
DLC robisz?
Ponoć bardzo dobra broń to też zwykła wielka kosa ale nie testowałem.
 
Back
Top