GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja się powtórzę po raz kolejny, gry można kupić zawsze taniej, nie kminie ludzi, którzy narzekają na cenę gier w sklepach, a nie chce im się poświęcić 10 minut, żeby znaleźć ja na necie. Przykład przy GTA 5, przedpremierowe zamówienie kosztowało 70euro/200zl, niech wiem ile w Polsce, strzelam. 2 minuty wystarczyły, żebym znalazł to samobójstwo za 40 euro, także przedpremierowo
 
ja pisałem o sytuacji kolegi, ja nie grywam w nic na niczym więc nie szukam alternatywnych źródł gier ;)
 
Ja mysle, ze wiekszosc mysli kategoriami typy oryginal na konsole za te 120-200 zł, a piratem za 0 zł na pc :) Wiadomo, sa wyjatki typu Wiesiek, gdzie wiekszosc kupi oryginal, ale jednak nie oszukujmy sie wiekszosc osob nowe gry na PC w polsce piraci i w taki sposob kalkuluje.
 
@Gaara 70 euro to 300zl a teraz już widziałem co prawda używane ale cena 120zl a płytka właściwie nówka. Jak ktoś nie ma kaski a koniecznie chce grać to może chwilę poczekać.
 
Wiem, że to 300 zł. Dałem 200 bo nie wiedziałem ile kosztowała w Polsce :) teraz(3 miechy temu) to ja za 12 euro lyknalem. Jak się w dobrej ekipie lata to i płyty nowki są tanio, parafrazując siwego
 
Przyznam, że nie wiem jak ceny w komisach gier na konsole, ale na PC zawsze trafiają się jakieś zimowe wyprzedaże, gdzie można się srogo obkupić w rozsądnej cenie - mnie to pasuje, bo nie mam ciśnienia, żeby grać we wszystko w chwili gdy wychodzi (zresztą też jakoś dużo czasu na granie nie mam). Z drugiej strony nie ukrywam, że gdybym miał więcej pieniędzy i granie byłoby dla mnie główną rozrywką to skierowałbym się prawdopodobnie w stronę konsol.
 
Wiadomo, że jeżeli chodzi o sprzęt do grania to konsole>pc. Jak się kupuje gry na premierę w empikach czy innych sieciowych gównach to się płaci po ponad 200 zł. W samym PŃ jest trochę punktów z używanymi grami konsolowymi. Polecam.
 
Mnie już całkiem pochłonął. Zajebista fabuła, mechanika gry i system walki. I ten KLIMAT! Jedyną dłuższą przerwę od grania to sobie chyba tylko na imprę sylwestrową zrobiłem :D

jedyne czego mi brakuje to dual wieldnigu. Ja tam zawsze lubię z dwoma ostrzami latać ;) ale wiem, że to nie jest stylówa dla wiedźmina ;)
 
gral ktos z was w gta 5 i last of us zarowno na ps3 i ps4? roznice sa widoczne? oplaca sie kupic i zapoznac z tematem jeszcze raz?
 
gral ktos z was w gta 5 i last of us zarowno na ps3 i ps4? roznice sa widoczne? oplaca sie kupic i zapoznac z tematem jeszcze raz?
w TLOU żadne tylko ładniejsza grafika, GTA V tryb FPS i tam jeszcze jakieś pierdoły
w sumie to najlepsze gry na PS4 ale jak już grałeś i multi Ci się nie spodobało to nie warto bo po co? ja mam tlou i gta v na ps3, teraz przechodzę tlou na poziomie brutalna rzeczywistość i już z 30h mi to zajmuje a mam może z 70%, a na normalnym w 12h 100% przeszedłem
idzie się nie raz ostro zdenerwować, ale frajda nieziemska jak w końcu się uda
 
Panowie pozyczyłem od kumpla Xboxa i mianowicie poleccie mi jakieś obowiązkowe pozycję na konsolę? Tylko, że muszą to być gierki gdzieś z 2014-2013 roku, bo te najnowszę odpadają bo konsola nie jest przerobiona na tą nowszej generacji czy jakoś tak.
 
@Mojso

Batman: Arkham Asylum
Batman: Arkham City
Red Dead Redemption
Gears Of War 1,2,3
Prototype 2
Alan Wake
Forza Horizon
Tomb Raider
Dishonored
L.A. Noire
Far Cry 3
Mortal Kombat
UFC 3
Wiedźmin 2


E;
Dirt3
Split Second



Może w niektóre tytuły grałeś i nie są tylko na xboxa ale są warte sprawdzenia :)
 
Panowie pozyczyłem od kumpla Xboxa i mianowicie poleccie mi jakieś obowiązkowe pozycję na konsolę? Tylko, że muszą to być gierki gdzieś z 2014-2013 roku, bo te najnowszę odpadają bo konsola nie jest przerobiona na tą nowszej generacji czy jakoś tak.
pewnie masz LT 2.0 wgrane, na upartego mógł byś pobawić się ze zmianą tapologii w obrazach płyt i grać w najnowsze również.
tak z tych starszych to do tego co masz już wyżej dodał bym
z bijatyk
+Tekken Tag Tournament 2
+Super Street Figter 4
+Fight Night Champion
z wyścigów wiadomo Forza 3/4, Horizon i dłuuugo, dłuugo nic chociaż przy NFS Shift 1 i 2 też się fajnie bawiem
z FPS to sera Call of Duty MW1/2/3 itd... Battlefield 3/4,
Sandboxy to GTA 4/ Ballad of Gay Tony i coś tam jeszcze było (wyleciał mi tytuł), Sleeping Dogs, seria Assasins Creed,
z RPG to Mass Efecty, Wiedźminy, Skyrim
z takich na dwóch do postrzelania to Resident Evil 5 i 6, Army of Two,
no i wiadomo Fify, PESy, NHLe i inne Nb2k.
Pewnie w większość grałeś już na PC wcześniej.
 
Dzięki panowie bardzo! Własnie coś tam jest wgrane bo pamiętam, że jak chcieliśmy rypać w UFC 3 i Fife 14 to ziomeczek dzwonił do jakiegoś gościa, on zabierał konsolę, coś tam robił i działało. Teraz koleżka mi mówił, żeby nowe GTA 5 czy Watch Dogs, na których zależało mi to też trzeba znów coś tam robić.
 
Dzięki bardzo, a da się wogóle sprawdzić w xboxie gdzieś jaki jest system? Czy jest wgrany jednak może ten LT3 czy 2?
 
nie za bardzo, bez rozkręcenia konsoli i podłączenia napędu do kompa. sporo dosyć skomplikowanej roboty jak na domowe warunki i bez odpowiedniego sprzętu i oprogramowania.
 
@gojilla Czyli dla pewności jeszcze raz zapytam, bo niezła ciemna magia dla mnie to jest :D zciogam np. GTA 5 z tej listy, i robie wszystko to co w tym 2 linku od Ciebie tak? że nagrywanie gier pod lt2 ? I jak działa to tak w kółko z grami, które będę chciał? I musi być dokładnie ta wersja z tej listy? JPN360HR?
 
Last edited:
gral ktos z was w gta 5 i last of us zarowno na ps3 i ps4? roznice sa widoczne? oplaca sie kupic i zapoznac z tematem jeszcze raz?
GTA jeszcze raz z chęcią bym przeszedł na ps4 gdybym miał możliwość. FPS w gta? Mnie to jara plus masa nowych dodatków, misji i ładniejsza grafa. Mają mnie:)
 
Czyli dla pewności jeszcze raz zapytam, bo niezła ciemna magia dla mnie to jest :D zciogam np. GTA 5 z tej listy, i robie wszystko to co w tym 2 linku od Ciebie tak? że nagrywanie gier pod lt2 ?
generalnie tak.
I jak działa to tak w kółko z grami, które będę chciał?
z Fifą 15 mogą być problemy. przynajmniej ja miałem.
I musi być dokładnie ta wersja z tej listy? JPN360HR?
Nie! Tam podane są tylko przykłady gier w XDG3. Ty szukasz sobie na torrentach czy exsite (czy skąd tam ściągasz) wersji PAL i najlepiej PL.
 
Back
Top