GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

@Tomasz Chmura w DA grałeś na PS4 czy PC? Mam problem, otóż co/jak zrobić aby jeden z członków mojej drużyny stał w miejscu? W jednej jaskini trafiła mi się zagadka i jest tam przycisk w ziemi, na którym trzeba stanąć i w tej samej chwili przesunąć wajchę w innym miejscu. Nieważne co zrobię, w widoku taktycznym wskazuję punkt w który ma się udać to i tak zaraz wraca.
 
@Tomasz Chmura w DA grałeś na PS4 czy PC? Mam problem, otóż co/jak zrobić aby jeden z członków mojej drużyny stał w miejscu? W jednej jaskini trafiła mi się zagadka i jest tam przycisk w ziemi, na którym trzeba stanąć i w tej samej chwili przesunąć wajchę w innym miejscu. Nieważne co zrobię, w widoku taktycznym wskazuję punkt w który ma się udać to i tak zaraz wraca.

Pozwole sobie odpowiedziec. Tomek gral na PS4. Przycisk "stoj w miejscu" masz na dole, na pasku, po prawej stronie. Sa tam 4 przyciski z komendami .
 
Już znalazłem, na PS4 trzeba nacisnąć L1 i rozwija się okrągłe menu na cały ekran i tam jest taka komenda.
Nie zmienia to faktu, że mam problem z tą zagadką z przedszkola, może któryś z Was tam był. Lokacja to chyba Święte Mogiły, gdzieś na środku mapy jest zawalone przejście z obozem, które odblokowuje się dodatkowym zadaniem przy stole w Podniebnej Twierdzy. Później przedzierając się przez mokradła docieramy to jaskini Urwana ręka czy jakoś tak. Jest tam zagadka w której trzeba kręcić na około posągiem łucznika i strzelić cztery razy w jakieś punkty, wcześniej obniżając blokujące je słupy. No i właśnie jeden słup mi został. Dwa obniżały się przez zapalanie wszystkich pochodni, trzecia właśnie dzięki staniu na zapadni, a ta czwarta za nic w świecie nie chce się ruszyć i nie wiem co mam zrobić.

No i kiedy wreszcie spotkam Morrigan?
 
Ja tam byłem. Ogólnie rozwiązanie tego jest za kratami. Bo kraty masz po obu stronach. W jedną stronę pewnie wszedłeś, ale musisz wejść również na drugą stronę. Nie wiem przypadkiem czy nie trzeba ponownie uruchomić dźwignie po prawej, tak by aktywowało się przejście po lewej stronie krat. Trochę chaotycznie napisałem, ale z tego co pamiętam to trzeba pokombinować z tymi przełącznikami za kratami.
 
Tak jest, rozwiązanie jest za kratami przy drugiej dźwigni. Pokombinuj, ja już nie pamiętam dokładnie jak to szło,ale też się przy tym pomęczyłem trochę :)
 
Wymagania do Wieśka III

Minimalne wymagania sprzętowe:
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz lub AMD Phenom II X4 940
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Dysk twardy: 40 GB
  • DirectX 11

Zalecane wymaganie sprzętowe:
  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit), Windows 8.1 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD FX-8350 4 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 lub AMD Radeon R9 290
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Dysk twardy: 40 GB
  • DirectX 11


Mój komp -

Intel i5 2400 3.1 ghz
8 GB Ram
Amd Radeon HD 6800

pójdzie mi?
 
@gojilla Jeszcze pytanie do Ciebie. Jak nagrywam gry na xboxa to jakie płyty są najlepsze? Coś tam DVD RDL? czy jakoś tak?
DVD+R Double Layer (najlepiej Verbatim)
D5C990A9-2DDB-4931-AA6D-2678FD6BF440.JPEG
 
@gojilla sorry że tak truję dupę, ale widzę, że się znasz a dla mnie to czarna magia :) zaczynam nagrywać i takie coś wyskakuję:

bez_tytu_u.jpg

I co da się coś zrobić czy dupa? Bo większej płyty chyba przecież nie ma?
 
Kupiłem sobie DLC do BF4 - Zęby Smoka. Z serwerami lipa. Nikt nie gra dziś podboju. Wczoraj jeszcze szło. Sam tryb sprzężenie który jest jedną wielką sieką i walą z każdej strony, jak ktoś nie zna mapy to jest lipa. Wracam do Szanghaju i poczekam, aż jakiś serwer się dziś zapełni z normalnym trybem.
 
@gojilla jestes wielki mistrzu!!! Narazie działa, co prawda tylko odpaliłem i ruszyło, zobaczymy co potem :) Ale kilka płytek poszło, bo czasem przy 49% wyskakiwały jakieś errory sektorów czy coś takiego ;)
 
Bo też czytałem, że podobno pomaga Baxburn czy coś takiego, wypadła mi mazwa glowy, ze najpoerw odpala sie to, cos tam klika automat a dopiero potem tego imgburn :)
 
Bo też czytałem, że podobno pomaga Baxburn czy coś takiego, wypadła mi mazwa glowy, ze najpoerw odpala sie to, cos tam klika automat a dopiero potem tego imgburn :)
tylko, że nie z każdą wypalarką to bangla. ogólnie najlepiej mieć liteona ihas 12x rev b. wtedy ładuje cały obraz na płytę bezproblemowo.
 
W tym problem, że ja mawet nie wiem jaką mam :) i jak to sprawdzić? Normalnie prawym/menedzer urzoszen/ sprzet?
 
W tym problem, że ja mawet nie wiem jaką mam :) i jak to sprawdzić? Normalnie prawym/menedzer urzoszen/ sprzet?
nie pamiętam już czy w ten sposób da radę (raczej że to rev. b nie pokaże). na pewno na wypalarce jest naklejka na górze i tam jest napisane
 
Bo wiem ile to trzeba cierpliwości tłumaczyć komuś takie rzeczy, zwłaszcza jak ktoś nie ogarnia nic jak ja :)
 
Wiedźmin skończony. Co się będę rozpisywać. Dla mnie 10\10. Uniwersum stworzone przez Sapkowskiego to chyba moje ulubione. Mimo, że Sapkoś nie brał udziału w tworzeniu gry to scenarzystom elegancko udało się zachować ten niepowtarzalny klimat.
 
Mimo, że Sapkoś nie brał udziału w tworzeniu gry to scenarzystom elegancko udało się zachować ten niepowtarzalny klimat.
Z tego co pamiętam, to Sapkowski doradzał scenarzystom i miał wgląd na prace. Dodatkowo, chyba, napisał przykładowy scenariusz na którym bazowali się twórcy gry. Więc swój udział miał ;)
 
Sapkowski nic do tej gry nie napisał, jedynie akceptował jakiś tam ogólny zarys fabuły i chyba (tego już nie jestem pewien) konsultowali się z nim kilka razy. Zresztą Sapkowski na temat gry niespecjalnie chce się wypowiadać, bo się na tym nie zna. A że pisane powieści to trochę inna bajka niż przygotowywanie fabuły do gry komputerowej.

Ciekawostka - jeśli chodzi o pisarzy związanych z pierwszym Wieśkiem, to Jacek Komuda napisał scenariusz, na którym początkowo miała się opierać ta gra. Jeszcze w czasach, kiedy głównym bohaterem miał być nie Geralt, tylko ktoś nowy. Z tego co się orientuję, to niewiele z tego scenariusza zostało w ostatecznej wersji (jeśli cokolwiek)
 
W Wiedzmina 3 jest sens grać, jeżeli się nie grało w poprzednie części ? Tak pytam, chociaż i tak w tą nie zagram, dla minimalnych to nie warto kupować, a wymagania są zbyt wymagające.
 
W Wiedzmina 3 jest sens grać, jeżeli się nie grało w poprzednie części ? Tak pytam, chociaż i tak w tą nie zagram, dla minimalnych to nie warto kupować, a wymagania są zbyt wymagające.

Oczywiście, że jest sens. Ja praktycznie już wcale nie kojarzę fabuł poprzednich części. Jeśli znasz postać Wiedźmina i wiesz czym się zajmuje, to tyle wystarczy by zacząć przygodę od trzeciej części.
 
Back
Top