GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ledwo pokonywałem smoki w cztery osoby (mają tylko jednego woja). Samym magiem może i bym pokonał, ale na pewno nie na poziomie trudnym. Ogólnie to trochę żałuję prawie 300 zł wydanych na Dragon Age'a. Mam mieszane uczucia po przejściu. Dałbym jej dziś 7/10.

No ja grałem na normalnym więc to inna bajka. Ja też mam mieszane uczucia, ale głównie przez to, że gra mi zleciała na ganianiu za odłamkami i innymi bzdetami powtarzanymi na każdej mapie. Nie wiem czemu, nie wzorują się na jedynce, która była dla mnie najlepsza. Oby nowy Mass Effect utrzymał przynajmniej poziom.
 
PioTRTek_PL mój gametag na PSN, dodaj do znajomych i zagramy, ale na dziś bo zaraz wychodzę. Możesz nagrać, nie ma sprawy. Z chęcią z Tobą zagram jak tak niszczysz wszystkich 5 do jaja, ale od razu uprzedzam nie mam ochoty z Tobą rozmawiać głosowo więc jak będę dostępny to napisz wiadomość, zagramy.
Mahonek gra na pc więc chuja se pogracie. Mahon ty tak wszystkich bijesz grając na klawiaturze?
 
Graj w grę, fortece same przyjdą. Nie zdobywasz ich przy stole narad. CHcesz ruszyć fabułe to wykonuj questy ze Scieżki Inkwizytora :) Nie wiem w czym masz problem tak na prawdę ;D

Yagiel mam ponad 40h i od wejścia do Podniebnej Twierdzy wątku głównego nie ruszam wcale, tylko eksploruję lokacje i po prostu chciałem wiedzieć czy żeby odblokować te pkt Inkwizycji muszę właśnie ruszyć z wątkiem głównym czy takową twierdzę/zamek znajdę gdzieś na mapie. No ale rozumiem, ze muszę ruszyć, ze ścieżką Inkwizytora.
Gra rzeczywiście dupy nie urywa, taki zapychacz czasu, gra i nic mi z tego, nawet czytać mi się nie chce co oni w tych zadaniach pobocznych chcą - pojawia się punkt na mapie, idę tam, rozwalam przeciwników i tyle. Oj czekam na wieśka ...
 
Dzięki pomocy @VoRaNeK i @gojilla naparzam teraz w GTA 5. O Boże, ale to jest zajebista giera. Jak to mówił, pewien kucharz: AŻ KUTASY Z NIEBA SPADAJĄ. Co prawda całe życie młóciłem w GTA na PC, więc ciężko mi jeszcze ogarnąć strzelanie na konsoli, ale naprawdę tak wciąga, że to masakra.
 
@Arlovski
W tym momencie Cie jadę jak młodego, bo za 2 tygodnie xbox leci w odstawkę i PS4 wjeżdża na pełnej :)
Pamiętałem, że Mahonek dodał taki komentarz przed świętami stąd moje założenie że gra na PS4, ale chyba mikołaj się wkurwił i PS4 nie wjechało na pełnej. Szkoda, w takim razie nie pojedzie mnie 5 do jaja.
 
@Arlovski

Pamiętałem, że Mahonek dodał taki komentarz przed świętami stąd moje założenie że gra na PS4, ale chyba mikołaj się wkurwił i PS4 nie wjechało na pełnej. Szkoda, w takim razie nie pojedzie mnie 5 do jaja.
Mi się przypomniało, że już kiedyś pisał o tym, że gra na klawiaturze. Jak? Nie mam pojęcia, no chyba, że używa 4 klawiszy i nie więcej.
 
@Arlovski

Pamiętałem, że Mahonek dodał taki komentarz przed świętami stąd moje założenie że gra na PS4, ale chyba mikołaj się wkurwił i PS4 nie wjechało na pełnej. Szkoda, w takim razie nie pojedzie mnie 5 do jaja.

Konsola i Fifa wjechała na pełnym panczlajnie, ale to nie to samo. Na PC ciskam ciąle, na padach słabo.

10836131_777650838989671_548529252_n.jpg
 
Spoko, rozumiem. Mimo wszystko możemy zagrać kiedyś, jak Ci słabo idzie na padach to może przegram tylko 1:0 a nie 5:0 bo szanse się wyrównają albo podłącz klawiaturę do konsoli i będziesz miał swoje "5 do jaja"
 
Mahonek pewnie poziom trudności ustawiony na amator, i wszystkie ustawienia sterowania na asystach (bo nie wierzę, że na klawiaturze gra na "ręcznych") i pewnie 90% bramek to długa piłka na dobieg i strzał. Czyli klasyczne l1+trójką = gol
 
Yagiel mam ponad 40h i od wejścia do Podniebnej Twierdzy wątku głównego nie ruszam wcale, tylko eksploruję lokacje i po prostu chciałem wiedzieć czy żeby odblokować te pkt Inkwizycji muszę właśnie ruszyć z wątkiem głównym czy takową twierdzę/zamek znajdę gdzieś na mapie. No ale rozumiem, ze muszę ruszyć, ze ścieżką Inkwizytora.
Gra rzeczywiście dupy nie urywa, taki zapychacz czasu, gra i nic mi z tego, nawet czytać mi się nie chce co oni w tych zadaniach pobocznych chcą - pojawia się punkt na mapie, idę tam, rozwalam przeciwników i tyle. Oj czekam na wieśka ...

Myślałem,że chodzi Ci o Podniebną Twierdzę i nie chciałem spoilerować. Resztę zamków znajdziesz na mapach. Nie pamiętam dokładnie ile ich tam było ale nie każdy zamek w którym będziesz jest twierdzą do odblokowania - a jak odblokować? Na każdym zamku będziesz miał punkty takie jak do zaznaczania terytoriów czy miejsc wycinki:) Na pewno trafisz na to podczas wykonywania questów.

No chyba,że chodzi Ci o coś jeszcze zupełnie innego, ale nic mi to nie mówi po za tym co napisaliśmy
 
Mahonek pewnie poziom trudności ustawiony na amator, i wszystkie ustawienia sterowania na asystach (bo nie wierzę, że na klawiaturze gra na "ręcznych") i pewnie 90% bramek to długa piłka na dobieg i strzał. Czyli klasyczne l1+trójką = gol

Poziom Amator na grze Online w II lidze?
 
Mahonek pewnie poziom trudności ustawiony na amator, i wszystkie ustawienia sterowania na asystach (bo nie wierzę, że na klawiaturze gra na "ręcznych") i pewnie 90% bramek to długa piłka na dobieg i strzał. Czyli klasyczne l1+trójką = gol
Nie pisałeś już tego wcześniej? Bo chyba mam deja vu czytając twój post :D
 
bym sobie w coś na PS3 pograł co polecacie?
grałem w TLOU, GTA V, Uncharted, Red Dead z tych lepszych gierek, coś online bym sobie popykał albo jakaś dłuższa gierka
 
bym sobie w coś na PS3 pograł co polecacie?
grałem w TLOU, GTA V, Uncharted, Red Dead z tych lepszych gierek, coś online bym sobie popykał albo jakaś dłuższa gierka

Tomb Raider z 2013 zajebista gierka, na serio Ci polecam, grywalność znakomita :)
 
Tomb Raider z 2013 zajebista gierka, na serio Ci polecam, grywalność znakomita :)
coś w klimacie Uncharted? właśnie kiedyś chciałem brać i zamiast tego wziąłem Władce Pierścieni, w którego zagrałem z 1h i już dalej nie mogłem w to grać
jeszcze jakiegoś FPSa myśle, chociaż na PS3 nie grałem za bardzo w tego typu gry zastanawiam się nad:Bioshock Infinite, Dishonored i to najnowsze Metro
a i jeszcze Battlefield 4, ale nie wiem czy na Ps3 jest to grywalne(24 graczy)
 
dla mnie TLOU najlepsza gierka na Ps3, przeszedłem na brutalna rzeczywistość i zajebiście spędzony czas, sama fabuła i postacie to coś niesamowitego, idzie się wczuć
teraz multi pykam Uncharted/TLOU też dość fajne, na minus liczba graczy i w TLOU tryby gry
 
bym sobie w coś na PS3 pograł co polecacie?
no ja przylaczam sie do pytania. PS 3 kupilem jakis rok temu,troche pogralem ale przez wiekszosc czasu to stala i sie kurzyla.
Gralem/skonczylem/nie zamierzam grac wiecej/mam: Uncharted 1,2,3 FarCry 3, FarCry 4, GTA 5,TombRaider,Assasins Creed 3,Assasins Creed 4:Black Flag(jakos nie chce mi sie w to grac) moze ktos polecic jakies ciekawe produkcje na PS3
 
no ja przylaczam sie do pytania. PS 3 kupilem jakis rok temu,troche pogralem ale przez wiekszosc czasu to stala i sie kurzyla.
Gralem/skonczylem/nie zamierzam grac wiecej/mam: Uncharted 1,2,3 FarCry 3, FarCry 4, GTA 5,TombRaider,Assasins Creed 3,Assasins Creed 4:Black Flag(jakos nie chce mi sie w to grac) moze ktos polecic jakies ciekawe produkcje na PS3
TLOU
 
Jakaś ruska szmata dała mi bana na moim ulubionym serwerze w BF4 za campe. bilans w tej rundzie 1 kill, 8 death's, rozwaliłem gościa z C4, polatałem po wieży, skoczyłem na niższy budynek i jeb. To gdzie ma kurwa biegać snajper w mieście? po ulicach? szkoda,że nie można się z gnojem skontaktować. Gram na tym serwerze od samego początku a tu takie coś. cytując teksty z Bf4 - "Wsadzę ci granat w dupę (ruski) cwelu" . Jestem poirytowany. chuj, szukam innego serwera z Szanghajem.
 
ja dochodze do wniosku że jebać te bfy noskillowe, od wczoraj jestem dumnym graczem CS'a wracam do tego po 5 czy 6 latach, narazie lamie jak chuj jestem najgorszy na świecie :D:D
 
Back
Top