GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Rockstar postanowił zabawić sie w Ubisoft i przeprosić graczy darmową grą za opóźnione GTA V na PC. Lista poniżej:

Max Payne 3
L.A. Noire: The Complete Edition
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
Grand Theft Auto 4
Bully: Scholarship Edition
Grand Theft Auto San Andreas
Manhunt
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
Grand Theft Auto: Vice City
Midnight Club 2
Grand Theft Auto 3

Nie powiem, zaszaleli :D


Gdzie ta darmowa gra :p?
 
Próbuje grać w tego Wiedźmina:Battle Arena,ale jedyna grywalna forma jaka jest to ja vs booty. Jak odpalam online, to od razu lagi i crash aplikacji a telefonu nie mam jakiegoś słabego bo HTC ONE.

No i chyba ktoś się gdzieś włamał, bo nie mam pojęcia dlaczego zalogowany jestem jako CumSucker :D Możliwe jest to, aby jakieś hakiery się tym bawiły ?:D
 



Ogólnei sobie przypomniałem, jeżeli ktoś chce popykać w Fifę 14 jeszcze, to niech się odezwie na mój origin: ShogunRua12
 
Wbiłem platynę w Sleeping Dogs. W Końcu. Jak ktoś chce mnie dodać na PSN to zapraszam: LoganMMAPL
 
@Yagiel Ja trochę pograłem. Pamiętam pierwszego dnia mogłem grać tylko z bootami, ale już od następnego normalnie działa mi online (gram na Galaxy S3). Jednak postacie są strasznie niezbalansowane. Jak gram Letho (którego nie lubię), to potrafię mieć statystyki po meczu od 10+ zabitych i 0 zginięć, a jak gram Geraltem, to mam już zazwyczaj więcej zginięć. Jak grałem Iorwethem to tak średnio. Lepiej niż Geraltem, ale dużo gorzej niż Letho. Póki co więcej postaci nie sprawdzałem, ale nie wiem czy będę to jeszcze w ogóle włączał.
 
Letho to był przechuj w Wiedźminie 2, zabić go to ciężka rzecz. Nie miałem ochoty tego robić, ale jak drugi raz przechodziłem grę to sobie ogarniałem wszystkie zakończenia.
 
Ja skonczylem Hotline Miami, swietna gierka. Zwłaszcza fabuła pozytywnie zaskakuję, podsumowałbym ją jako bolesny pstryczek w nos od twórców : d
 
Kumpel pożyczył mi Batman Arkham City i RDR na PS3 :) Na początek ogrywam Batmana :) Prawie tak dobry jak jedynka :)
 
Kumpel pożyczył mi Batman Arkham City i RDR na PS3 :) Na początek ogrywam Batmana :) Prawie tak dobry jak jedynka :)

Będziesz grał w trzeciego Batmana też? Bo w momencie premiery to była strasznie zbugowana gra i jestem ciekaw, czy naprawili ;)
 
Wyglada imponujaco:



Inna sprawa: ma ktos ten karton od googla ktory sklada sie w niby oculus i wklada smartfona? Warto zamowic? Chyba z 3 dyszki stoi ale obawiam sie ze to kompletna rzepa...
jakies opinie?
 
Rozbudowana otoczka wokół eventu, ciekawsze bookowanie walk oraz co moim zdaniem jest strzałem 10. to wprowadzenie elminatora na wzór TUF'a, gdzie można łowić talenty.
Sporo sporo usprawnień względem części poprzedniej - no i obowiązkowo mod z prawdziwymi zawodnikami gdzie baza sięga ok 3000 zawodników.
Multum zabawy przy bookowaniu walk.

Dzisiaj w pracy akurat dobiłem do gali UFC w Polsce i....
25ey8o5.png
 
Czyli czwórka nie ma żadnych ubytków co do trójki?
I czy mógłbyś przy okazji podać link do tego moda? :D
 
Chce wciągnąć jedną staroszkolną strzelankę. Do wyboru mam:

Serious Sam 3



oraz

Duke Nukem Forever



Którą wybrać ?
 
Potwierdzam, w SS 3 lepiej czuć klimat i można w co-opie zagrać :) ale w DNF też możesz kiedyś sobie zagrać.
 
ja to wracam do Fify teraz, ale będzie siany rozpierdol w ultimate Serie A po tych aktualizacjach, tylko niech troche ceny spadną...
 
Dzisiaj dostarczono mi Red Dead Redemption na PS3 gra do nowosci nie nalezy ale zajaralem sie fchuj,takie GTA na dzikim zachodzie.Naprawde dobra gierka i jak na swoje lata to dobrze wyglada.Polecam! (podejrzewam,ze wiekszosc juz grala)
 
Back
Top