GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Sasiad zostawil drzwi balkonowe otwarte, ale pudelka nie bylo :) sorry, musialem :)
 
Mass Effect 4 będzie miało miejsce po wydarzeniach znanych z trylogii :-) Choć mało prawdopodobne jesto abyśmy spotkali kogoś z bohaterów.
 
Panowie Pro Pytanie, kto posiada PS4 ? Bo wkońcu się przemogłem ( mam nadzieję że już okres chorób dziecięcy za PS4 ) i mam zamiar sobie sprawić po wypłacie. Jak recenzje konsoli po prawie roku od premiery?
 
@Wujek



Ja mam PS4 od jakiś 2 tygodni i jestem mega zadowolony. Narazie tylko jedna giera ( WatchDogs ) ale przy wypłacie planuje zakup Battlefielda i UFC i szczerze mówiac już się nie moge doczekać tej sieczki online. Długo się wahałem czy warto ale teraz śmiało moge powiedzieć. Jak cie stać to WARTO W CHOOOOOOJ że tak bonusem polece
 
Moim zdaniem na razie nie ma sensu kupować. Jeszcze mało gier, na które warto wydać 1800zł na konsolę. Ja poczekam jeszcze rok, może półtora.
 
Hang ma trochę racji. Bardzo dużo gier ma wyjść na przełomie 2014-15 i wtedy warto kupić konsolę, zwłaszcza, że z powodu świąt będą przeceny i promocje. Teraz to takie kupowanie na bogato ;)



Ps. Wujek albo kup teraz. Sprzedasz mi opakowanie po PS4 :).
 
Jest w tym troche racji, ale z kolei też nie ma aż tak mało gier. Zanim przejdziesz połowe tego co jest to wyjdzie dwa razy więcej tytułów chyba, że ktoś jest wybrednym graczem. Moim zdaniem jest to bardzo indywidualna sprawa, ja szczerze mówiąc ciesze się, że się w końcu zdecydowałem. Nigdy wcześniej nie miałem żadnej konsoli więc sprawia mi wielką frajde samo odkrywanie jej możliwości i może to ma też znaczenie.
 
Ja już kiedyś widziałem żart jak chłopiec w pudełku od x360 miał jakiś sweterek :) szkoda dzieciaka, płacz niesamowity.
 
30-50 zł? To chyba dobra cena za kawałek kartonu wartego 5 zł :D. Jak Ci się widzi paxx?
 
mi pasuje zejde jutro do piwnicy zobacze czy mam ten karton czy go nie wyrzuciłem przypadkiem :D
 
Ukończyłem dziś Wolfenstein: The New Order na PS3.

Z plusów ... szczególnie dobrze zaprojektowane są zamknięte lokacje, gdzie w wielu przypadkach mamy alternatywne dojście do następnego pomieszczenia czy możemy wybrać miejsce, gdzie wyeliminujemy naszych wrogów. Fabule nic nie brakuje, aczkolwiek nie zapamiętałem jakiś wybijających się z niej elementów (raczej typowe "ja się poświęce, a ty Blazkowicz idź ratować świat"). Twórcy postarali się, abyśmy mieli jakieś małe wyzwania, szukając dodatkowych dokumentów czy niemieckich nagrań popularnych utworów, a także mogli rozwijać naszą postać (np. "zabicie oficera granatem" pozwala nam otrzymać większą torbę do przechowywania granatów). Wielu osobom spodoba się, że nie jesteśmy prowadzeni z punktu do punktu, a świetnym puszczeniem oczka dla graczy jest możliwość zagrania w starego Wolfensteina :)

Dziwi mnie, jak ludzie wiele rzeczy raz oskryptowali, a raz nie (np. raz skaczemy sobie na skrzydło samolotu, a przy innych wypadkach, gra skacze za nas ...), w więzieniu (podobno najgroźniejszym) przez pół etapu nie spotykamy nic, co mogłoby do nas strzelić, Polka Ania raz nie umie znaleźć słowa po angielsku, aby potem przez całą resztę gry gadać fluent ingliszem... na dodatek, mam zarzut do końcowych etapów w grze: miałem wrażenie, że twórcy nie mieli pomysłu na ich rozegranie i zrobili najprostsze "wrzućmy kilkundziesięciu wrogów i radź sobie bohaterze sam", co doprowadziło do sytuacji, gdzie przynajmniej dwukrotnie stajemy w kącie bez miejsca na ruch i musimy poradzić sobie z dużą grupą wrogów.

Nie będę oceniał warstwy graficznej, gdyż na konsolach starszej generacji jest ona dużo gorsza.

Było jeszcze kilka drobnych błędów - może jestem czepialski, aczkolwiek nie wpłynęły one na ogólny odbiór gry, raczej powodowały chwilowy uśmiech na mojej twarzy ;) Produkcja jest grywalna i naprawdę bardzo dobra - szczególnie pozytywnie zaskoczone mogą wydawać się osoby, które nie dawały tej produkcji większych szans. Z czystym sumieniem daje tej grze 8/10.
 
A ja właśnie ukońćzyłem fabułę w GTA V:) Ahhh, co za gra:) Świetna jak dla mnie. Teraz jeszcze małe misje jakieś porobić, pokupować nieruchomości i zobacze czy mi online działa :) W ogóle warto grać w online?



btw: chce ktoś sprzedać heavy rain,gta iv i The Last Of Us? Po Polsku.
 
paxx - grałem grałem, nawet chyba z Tobą w lidze. Generalnie grałem tam na ps3 i PC, później ze wzgledu na pracę miałem mało czasu i przestałem - szkoda bo było fajnie, ale patrząc teraz na jakość PES14 to nie żałuję, bo nie wierzyłem że kiedy kolwiek to powiem, PES został zjedzony prze Fifa14, przynajmniej odsłona na PS4 gniecie jajka.
 
@Yagiel miałbym Heavy Rain po polsku i gta 4 z dodatkami na osobnej plycie ale po angielsku (była wogole polska wersja na ps3?) Cene nie wiem ale napewno nie duzo.
 
Ja na pewno nie kupię i nie wezmę nawet jakby za darmo rozdawali. Nie wybaczę im tych manewrów ze szpiegowaniem. KIJ IM OKO
 
Back
Top